Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste, jedna od najboljih igara ikada.
    Ako ces pravi walktrough, nadji Mikea Bettercounta i njegov kanal na YT.
    Radi cova runove na najtezem mogucem nivou tezine - NO DMG naravno (znaci da ga niko ne pipne).
    Objasnjava lik - PRESLISAVA.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ma sta ce mi wt, igram je ja sad, nego ovaj dio zbog Arkham Knighta sam postavio samo, vrhunska scena
      sigpic

      Comment


      • cISTO DA VIDIS STA RADI LIK. kAKO SE SPRDA SA SVIM IGRAMA KOJE IGRA. caps
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Posto Vladana nema u narednih 7 dana verovatno ce do tada da nakupi kompilaciju klipova Arkham Knight koju ce da postavi ovde cim se vrati.Da su normalne okolnosti, dozirao bi on klipove ovde kao sto je i radio.

          Comment


          • CPY krekovao ME Andromedu.

            Comment


            • CPY jede Denuvo.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Vec iza sebe imam vise od 25 sati igranja ME3, tek sam na pola igre a od DLC-eva mi je ostao samo Omega.Javik mi je mnogo zanimljiv lik.

                Kapiram da cu da budem gotov do nedelje.Razocarao sam se u ponedeljak u kraj Galactice(tacnije u poslednjih 40 minuta), sada sam spreman i za ME3.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Vec iza sebe imam vise od 25 sati igranja ME3, tek sam na pola igre a od DLC-eva mi je ostao samo Omega.Javik mi je mnogo zanimljiv lik.

                  Kapiram da cu da budem gotov do nedelje.Razocarao sam se u ponedeljak u kraj Galactice(tacnije u poslednjih 40 minuta), sada sam spreman i za ME3.
                  Moj covek .

                  Nego odmah da ti spojlujem razocaraces se i u kraj ME3 ( nazalost )

                  P.S. Omega je, uz Leviathan, najjaci DLC u toj igri.

                  Doduse niti jedan DLC nije ni blizu Lair of the shadow broker iz dvojke.
                  Last edited by ExEric; 07-04-17, 21:40.
                  sigpic

                  Comment


                  • Andromeda sramotna, zar ih nije sramota da ovako nesto izbace?
                    sigpic

                    Comment


                    • Valjda je bolje nakon 1.5, doduse one dijaloge ni 1 pec ne moze ocistiti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odustao od Andromede za sad, cekacu da je maksimalno ispoliraju pa cu onda odigrati. Steta, a toliko sam ocekivao od igre.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik View Post
                          Moj covek .

                          Nego odmah da ti spojlujem razocaraces se i u kraj ME3 ( nazalost )

                          P.S. Omega je, uz Leviathan, najjaci DLC u toj igri.

                          Doduse niti jedan DLC nije ni blizu Lair of the shadow broker iz dvojke.
                          Sad sam skapirao glavnu poentu, ispizdeo sam kako su oni to sve valorizovali.Izabrao sam sintezu, ali i to je los kraj.Kraj ko kraj, video sam kakva im je formula i od cega zavisi i zbog toga sam mnogo vise ispizdeo nego zbog kraja.Ja nikako ne mogu da cak i da izvucem ''dobar'' kraj kao i vecina.Kada ti parametar Readiness ekipe zavisi od multiplejera, a svima koji ga ne igraju je 50%, sledece je valjda 75% dosao bih u situaciju da mozda izaberem jedini prihvatljiv kraj.Sto naravno ne mogu zato sto me multiplejer kao kod vecine igara ne interesuje.Posteno su ga zasrali, sve je trebalo da bude gotovo nakon sto Illusive Man odapne.Sto bi za vecinu bio i vise nego prihvatljiv kraj.Mogao bih da napisem esej sta ne valja oko kraja, ali sustina je vec napisana.

                          Mislio sam da je sam kraj Galactice uzasan samom po sebi, zato sto su se odlucili za ideju otprilike koja bi meni pala na pamet da sam mrtav odvaljen pa kad bih dosao k sebi bih je odbacio da mi je losa.Smatram sve te likove inteligentnijim osobama od sebe, naprave pricu koju ni ja ne bih mogao da smislim i da je razvijem i onda se spuste ispod mog nivoa i odaberu neko krajnje nebulozno resenje.Za ovaj debilizam za ME tek ne znam sta da kazem, nepotrebno su ga zakomplikovali i bas su pljunuli u lice fan-bazu.

                          Meni je i Citadela bolja, rame uz rame sa Levijatanom samo mi je zurka na kraju nepotrebna. I Omega je dobra.Delim isto misljenje za The Lair.

                          Comment


                          • Ako se ne varam Citadele nije bilo kada sam ja prelazio ME3, ona se tek kasnije pojavila, tako da to nisam igrao.


                            Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Ricma opet.
                            sigpic

                            Comment


                            • Takoe, Citadela je izasla godinu dana kasnije nakon ME3.Ja sam DLC-eve presao jos pre kraja kampanje.Zavrsi mi se igra sa poznatim ishodom kad ono ko da se nista nije desilo i mogu da zavrsim preostale kvestove.

                              Moram da kazem da sam juce bas imao los predosecaj, prvo Miranda mi je umrla zato sto nisam procitao karticu o Kai Lengu i da je upozorim koliko je on opasan, zatim je Kortez stradao iako mi nesto nije puno krivo.Za kraj, saznao sam da Illusive Man moze samog sebe da ubije, a Anderson da ostane ziv.Uglavnom ma koliko god da se trudio, bices ''kaznjen''.Ovo su bas vezali nekoliko autogolova.Do samog kraja, sve to mi je bilo manje epic od ME2 i igra mi je bila cista osmica a uz to sam igrom slucaja izbegao par samoubistava likova, kraj igre je srozao na sedmicu.

                              Krenuo da igram Warhammerawn of War i nije mi jasno kako to pre nisam igrao, mada me trenutno nesto ne vuce puno.Mozda pokusam neki drugi naslov, posto za ovo nisam trenutno zagrejan.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X