Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra neko Hearthstone ? Kontam da Šandu igra ili je igrao , ja sad skinuo reko da probam gotivan card game skroz .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Igraj clash royale, ista fora samo sto karte ozivljavaju, idu u bitku i fantasticne su. Ovo je samo bacanje karti.
      sigpic

      Comment


      • Kakav clash royal Vladane nemoj me zajebavati
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Na leto izlazi remaster Starcrafta i Brood Wara.

          Comment


          • Ovo je strasno

            sigpic

            Comment


            • Jebem ti

              Taman uzimam komp krajem godine i vec sam sada skupio pola budzeta.Arkham Knight mi je medju glavnim prioritetima i naletim na klip.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Na leto izlazi remaster Starcrafta i Brood Wara.
                Jedna od prvih strategija u životu mi je taj Starkraf, uz Ejdž i Setlerse možda, Tiberian San....ali ne mogu da se ne otmem utisku da je taj rimaster sviranje q.....malo bolja grafika, igra ista.

                Super im je bila ova triologija u okviru dvojke, ima ok pričica.

                Comment


                • Meni skroz ok da se prave remasteri za igre koje su stare 15-20 godina i koje se smatraju klasicima ili u najgorem slucaju da izadje Enhanced Edition zato sto bole oci kada razvuces te starije igre na ove monitore od preko 22 inca zbog niske rezolucije.Starcraft mi se igrao u jednom trenutku, ali sam naleteo na glasine da ce da bude remaster pa sam zeleo da sacekam jos malo i uskoro ce moje strpljenje da bude nagradjeno.Za Diablo II sam izgubio strpljenja recimo, ali nasao sam neki HD mod koji ce to da pokrpi.

                  Comment


                  • Vladane jesi presao Arkham Knight-a ?

                    Comment


                    • Nisam, poceo sam prosle nedelje, prvo je bila ona katastrofalna verzija koju su izbacili i potpuno sam je smetnuo s uma, a prije taman desetak dana vidjoh da izbacili ispeglanu verziju pa je odma skinuh. Strasna, strasna igra. Betmobil je fenomenalan, grafika, prica, sve je na najvecem mogucem nivou. Meni je inace Arkham serijal jedan od najboljih od svih igara koje sam ikad igrao, cak mi je i Origins sjajan iako nije bas dobio ocjene kao ostala tri dijela, ali sad se opet vratio Rocksteady i napravio epsku igru vidi se. Ja sam tek na desetak posto glavne price, ne smijem da je sabijem, moram da uzivam u svakom detalju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam je tek pre koji mesec presao, vrhunski serijal sigurno jedini koji sam svaki deo presao na 100%. Lazem, izuzev Originsa, ali ove sam sve presao. Meni omeljeni lik iz svih stripova filmova, Betmen u predobro odradjenoj igri, pun pogodak. Jos prica bolja nego svi filmove pre Batman Beginsa.
                        Last edited by Scouser; 27-03-17, 23:27.

                        Comment


                        • I Kevin Conroy, najjaci glas Betmena. Mada nije on u Arkham Knight-u.

                          EDIT; ne, jeste ipak, ja se zajebao
                          Last edited by Mr. Wolf; 27-03-17, 23:29.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Pa malo mi je porazavajuce da su tako dobro razvili sve likove, ne samo Betmena, vec i njegove pomagace, a o protivnicima da ne pricam, za razliku od filmova i animiranih filmova. Bukvalno su svima dali prostora u ova cetiri dijela i brdo je tu likova i da kazem malih prica i prepreka koje voda ka glavnoj. Zaista izvanredno. Nadam se da ce nastaviti, dokazali su da ne padaju, barem Rocksteady jeste, WB je taj koji je razvijao Origins, i glasove pozajmljuju drugi ljudi ali opet meni je to sasvim dobro. E jeste malo kao da je nadogradjanja na City, neki masivni DLC, a ne glavna instalacija, ali opet posto sam bio veliki skeptik sjajno je ispalo.

                            Ali ovaj Arkham Knight ubija bas, pritom je igra fenomenalno optimizovana, mada bih drugacije pricao vjerovatno da sam igrao onu prvu verziju sto su izbacili, pa potom i povukli sa polica
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa da, po ocenama je ne bi ni igrao, a lose je ocenjena samo zbog optimizacije i bagova, kad je sve to ispravljenog opet remek delo. Ono sto je dobro kod Arkham serijala sto side questovi imaju neku svoju pricicu i veoma su interesatni.
                              Napisi bas utisak kad ga predjes.
                              Last edited by Scouser; 27-03-17, 23:40.

                              Comment


                              • You're good, Dark Knight. Even better than I remember




                                Ovo je bolest, ova igra raznosi sve
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X