Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dao bih ti lajk, al ne moze

    Comment


    • izasao update, koliko liga ima krv ti jbm, ja zakucih ovu prvu nekako, fin chest cu dobiti na kraju sezone, ali moram se dici kako znam i umijem.
      sigpic

      Comment


      • Kad kliknem na tv royale da gledam neki mec, zaledi se igrica. Vidim da i drugi imaju taj problem...
        O kakvim ligama pricas?

        Comment


        • Je l' se desavalo nekome u menadzeru da mu isti igraci u razlicitim save-ovima imaju razlicite atribute, visinu, tezinu, nekad cak i pozicije? Meni se to desava kod igraca u mladjim kategorijama, ali opet, nisu generisani od strane igrice, vec postojeci. Npr. Niall Ennis i Bright Enobakhare iz Wolverhampton-a mi se svaki put promene.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Kad kliknem na tv royale da gledam neki mec, zaledi se igrica. Vidim da i drugi imaju taj problem...
            O kakvim ligama pricas?
            Ovo tek sad vidim jbg

            Preko 4000 trofeja imas lige i nagrade za svaku ligu, sto veca liga veci chest, legendarne karte su maltene zagarantovane od 4600+ trofeja. Da to je bio problem sa updatom, novi je rijesio problem i nema zakucavanja ni na tv royale ni na sa rang listama igraca i klanova

            Idemooooooooo

            sigpic

            Comment


            • Znaci sad cu skinuti trilogiju da je odigram preko emulatora, iako igram Hitmana (poslednjeg) i Deus Ex, ovo mi se vise igra.

              Vladane ti imas PS4 ?

              Comment


              • Nemam jos, cekam da se nakupe ekskluzive pa uzimam. Imam ja jos masu toga da odigram za PS3, a i za PC, bas sam debelo u zakasnjenju.

                Ali ovo izlazi i za PC kasnije valjda, iako ce biti PS4 ekskluziva neko vrijeme

                Imam ja kompet triologiju na PS3, bas odavno nisam upalio, da znas da bih mogao
                sigpic

                Comment


                • CR je govno kakvog nema....zato je CoC zabava nad zabavama.

                  Comment


                  • Boga vam imal dje Fife ove nove da se skine
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nema i nece biti, neki dan je bila 20 eura, sto je nisi kupio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Aki stvarno kako te nije sramota, budi gospodin i kupi.

                        Comment


                        • Obrce milione i oce Fifu preko torenta

                          To samo online i vrijedi igrati, sem ako nemas stalno nekoga kod sebe ko zna da igra
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja ako znam da ce me neka igrica bas drzati dugo (nekoliko godina) onda je i kupim. Isplati se, ako nisi bas sa parama onda jbg skupis kroz koji mjesec i kupis.

                            Comment


                            • Ma meni je Fifa offline nista ne znaci, jedino kad se skupi drustvo pa igramo dva na dva, sto je jednom ili dva puta mjesecno, pa je zato ne kupujem vec igram na PS3, pocnem off karijeru svake godine, igram 15 dana i dosadi mi. Zivot bih ostavio da imam originalnu verziju, igrao sam zimus malo na PS4 jednog druga, to je zaraza strahovita. Dok je NBA druga prica, karijera im je bolja i drzi me konstantno, i vratim joj se iako pravim pauze, iako me smara malo ova nova prica karijera, od Spajk Lija sto je krenulo, ona prije klasika od karijere mi je bolja bila.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad je bila 20 eura, kako sam to fulio.

                                Realno ne daje mi se ova cijena za igricu, haj 20 e i prezalio, al sad nesto vise jok. Svojevremeno dok sam bio lud za menadzerom konto sam mjesecima da uzmem igricu, al sam tad rekao da mi se ne daju pare za igrice jer realno nit imam vremena da ih igram, nit sam fanatik.

                                Eto fifu upalim 1, 2 put mjesecno odigram par tekmi u career mode i ugasim i opet ne diram po mjesec
                                Last edited by maliajnstajn; 21-03-17, 21:26.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X