Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rob navike jbg

    Comment


    • ja igram 2K17 preko PS3 dzojstika, prepoznaje ga kao XBOXov ali je lagano bas
      sigpic

      Comment


      • Vec godinama unazad se na [ ] menjaju timovi, ako hoces random onda pritisnes oba odjednom ako se dobro secam

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Radi li taj FM17, da znam da li da skinem danas?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • CPY izbacio Watch Dogs 2
            sigpic

            Comment


            • Otkrio sam juce jedno 50 knjiga koje hocu da procitam a i kad sam zavrsio sa filmovima tj Oskarovcima krenuo sam da gledam serije, nikad igre da dodju na red.

              Comment




              • Dobro izgleda borba, previse action orijentisana za jedan RPG za moj ukus, ali dobro ovo odavno nije neki klasican RPG.

                Ako i onaj drugi deo odrade kao combat, bice ovo dobar naslov me reckons.
                sigpic

                Comment





                • Moc!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ima li išta od managera?

                    Comment


                    • Originally posted by Spiki View Post
                      Ima li išta od managera?
                      Teško , sad se više isplati kupiti original nego bahćati se sa piratima
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Koliko mu se kreće cena? Jel to ide samo preko fm serbia?

                        Comment


                        • Imas i na Steam-u. Ako hoces sacekaj malo odnosno prati cijenu, tamo cesto budu popusti. Za vikend je bilo snizenje, kostao je nesto preko 30 evra a standardna cijena je 54,99 evra.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangara View Post
                            Teško , sad se više isplati kupiti original nego bahćati se sa piratima
                            Imas neke likove na face-u sto ga prodaju za 700 din, e sad o cemu se tu radi ne znam.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Igrate li Supercellove masivne online multiplayer igre, Clash of Clans i Clash Royale? Za obje je potrebno ogromno vrijeme i strpljen je ali CR je nesto posebno, nevjerovatan gameplay za real time online multiplayer igru i match-up u Areni koji mora biti na tvom trofejnom nivou. Fali mi pet karti, na 4120 sam trofeja, bas me zanima igra li neko da vidim koliko nam se razliku spilovi

                              Sto se COC tice to je opustenije i nema real time borbi protiv drugih ljudi, samo upgrade, podigao sam th 9 i dok sve ne upgrade proci ce mjeseci.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam ipak za COC, CR me nekako smorio upalio igricu i brzo mi dosadilo. Sa druge strane obožavam COC da igram, trenutno sam na TH7 i baš je extra za igranje, ne možeš brzo da upgrade sve što treba nego postepeno, može jedino ako kupuješ gemove..

                                Interesantno je da dok su drugari oko mene igrali ovu igricu ja sam je prezirao a sada sam kao neki drogoš ne skidam se sa nje svaki dan.

                                Comment

                                Working...
                                X