Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja poceh I Am Alive, i svidio mi se uvod, to je taj postapokalipticni svijet, ovoga puta bez zombija. Vidjecemo kako ce dalje biti, ali pocetak obecava bas i zanimljivo je penjanje i kako se trosi stamina.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ognjen View Post
      Ricma sta igras trenutno i kakvi su ti planovi u buducnosti?
      Igram sa prekidima ME3(razvuko igru 7 meseci), a treba da dovrsim i Hotline Miami 2.Jesam skinuo par naslova, ali vodicu se time sta mi se igra kada ne budem nista radio.Poslednje sto sam presao bio je Portal pre malo jace od mesec dana.Za dvojku cekam pravi tajming.

      Moram da kazem da bih zeleo sada da se oprobam u RPG-evima(konkretno Dragon Age), ali moraju prvo knjige da me smore.Sad sam bas u naletu.

      Witchera ne znam kada da igram, da li nakon sto procitam knjigu ili pre toga.
      Last edited by Ricma; 16-12-16, 19:20.

      Comment


      • Trenutno igram Farming Simulator 17.

        Nekada sam imao dodira sa poljoprivredom pa mi je ovo zanimljvo igrati.

        Witchera takodje praniram.

        Comment


        • CS 1.6 Online, posle dugo vremena

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Igram sa prekidima ME3(razvuko igru 7 meseci), a treba da dovrsim i Hotline Miami 2.Jesam skinuo par naslova, ali vodicu se time sta mi se igra kada ne budem nista radio.Poslednje sto sam presao bio je Portal pre malo jace od mesec dana.Za dvojku cekam pravi tajming.

            Moram da kazem da bih zeleo sada da se oprobam u RPG-evima(konkretno Dragon Age), ali moraju prvo knjige da me smore.Sad sam bas u naletu.

            Witchera ne znam kada da igram, da li nakon sto procitam knjigu ili pre toga.
            Jedan od retkih primera gde je igra mnogo dominantnija u svakom pogledu od knjige, pa vidi.

            Mozda knjiga da te uvuce u svet i onda igra da te razvali.

            P.S. Bas kasnis sa Portalom . Kakav je to biser, meni top5 omiljenih svih vremena.
            sigpic

            Comment


            • Onda je to reseno, prvo knjiga pa igra.

              Portal mi se u pocetku nije svidjao, a nesto tokom faksa mi se nije igrao.

              Igrao sam starije naslove u oktobru, presao sam Far Cry i oba dela Max Payne s tim da sam oba igrao kao klinac i odustao.A sada dok sam prelazio video sam zasto sam odustao. Koliko sam puta ponavljao poslednji nivo u FC.Bas igra kida zivce cak i na medium tezini.

              Comment


              • Meni se FarCry osim vrhunskog AI nije nesto spec dopao. Okruzenje, AI i to je to.

                Jesi igrao prvog Ridika?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Igram sa prekidima ME3(razvuko igru 7 meseci), a treba da dovrsim i Hotline Miami 2.Jesam skinuo par naslova, ali vodicu se time sta mi se igra kada ne budem nista radio.Poslednje sto sam presao bio je Portal pre malo jace od mesec dana.Za dvojku cekam pravi tajming.

                  Moram da kazem da bih zeleo sada da se oprobam u RPG-evima(konkretno Dragon Age), ali moraju prvo knjige da me smore.Sad sam bas u naletu.

                  Witchera ne znam kada da igram, da li nakon sto procitam knjigu ili pre toga.
                  Zapravo, prica iz knjige i nema veze sa igrom. Svijet iz igre je izgradjen na temelju knjiga, likovi i njihovi odnosi takodje, ali sve to se moze procitati na kakvom rezimeu od nekoliko strana, tj. u sat - dva. Ali, prica sama po sebi nema veze sa onom iz knjige. Mada, vjerujem da bi dozivljaj bio veci ako bi se igralo nakon procitanih knjiga, al ne po cijenu toga da nazor citas, jer kazes da ce da te " smore ". Inace, sama igra je vrhunska zabava!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Moram da kazem da bih zeleo sada da se oprobam u RPG-evima(konkretno Dragon Age), ali moraju prvo knjige da me smore.Sad sam bas u naletu.
                    Tu nema greške, pogotovo s Origins i Inquisition. Dvojku možeš i da preskočiš, nije loša, ali smehotresna u poređenju s druga dva dela.

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Meni se FarCry osim vrhunskog AI nije nesto spec dopao. Okruzenje, AI i to je to.

                      Jesi igrao prvog Ridika?
                      FC je bas prevazidjen FPS, po malo cemu se moze izdvojiti.Revolucionaram u svoje doba po pitanju grafike i fizike.Retko koja igra koja je pre bila hit je devalvirana kao sto je sada FC.

                      Jesam, mada proslo je dugo kako to nisam igrao i malo toga se secam.Igrao sam tek nakon sto sam presao Assault on Dark Athena.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Onda je to reseno, prvo knjiga pa igra.
                        U mom slucaju je knjiga bas pomogla. Poceo sam bas davno sa igrom i nije me nesto dugo zadrzala, ali nakon sto sam par godina kasnije procitao knjige, igra mi je mnogo bolje legla


                        Originally posted by p4p1 View Post
                        Tu nema greške, pogotovo s Origins i Inquisition. Dvojku možeš i da preskočiš, nije loša, ali smehotresna u poređenju s druga dva dela.
                        Samo je Origins must play, moze lagano i Inquisition da se preskoci :P



                        Inace se ja opet trujem sa Rocket League Moram da priznam da me cudi da igra nije popularnija kod nas, ali to je ono nase, cim mora nesto da se plati onda nista od toga

                        Comment


                        • Inace Maricu ako volis avanture imam jednu blejdranerstinu za tebe - Gemini Rue. Vrhunska prica i depresivna atmosfera.
                          sigpic

                          Comment


                          • The Crown Duel live now



                            23. decembra electro wizard challenge
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Inace Maricu ako volis avanture imam jednu blejdranerstinu za tebe - Gemini Rue. Vrhunska prica i depresivna atmosfera.
                              Avantura kao zanr mi ne lezi zbog sporijeg tempa, ali stavicu igru na listu.Mrsko mi je sada da pogledam trejlere i gejmplej, kada bude vreme prosudicu da li je igra vredna moje paznje.Jedino da kazem pozitivno iskustvo sa avanturama koje sam imao je Robin Hood:The Legend of Sherwood.Sa jedne strane ne smeta mi da gledam sporiju dramu, ali za igre mi i nije bas tako.Dosta toga dolazi iz toga zato sto ne prelazim temeljno igre nego procenjujem koliko mi je to interesantno.Grim Fandango nisam presao.Ubijte me sad.

                              Comment


                              • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                                Zapravo, prica iz knjige i nema veze sa igrom. Svijet iz igre je izgradjen na temelju knjiga, likovi i njihovi odnosi takodje, ali sve to se moze procitati na kakvom rezimeu od nekoliko strana, tj. u sat - dva. Ali, prica sama po sebi nema veze sa onom iz knjige. Mada, vjerujem da bi dozivljaj bio veci ako bi se igralo nakon procitanih knjiga, al ne po cijenu toga da nazor citas, jer kazes da ce da te " smore ". Inace, sama igra je vrhunska zabava!
                                Gledacu da pre nego sto krenem sa igranjem keca barem par knjiga da procitam samo ne verujem da ce to u skorije vreme da dodje na red posto me druge stvari interesuju.Ne verujem da cu da krenem sa citanjem knjiga uskoro, posto sada imam sta da citam.Slobodno vreme tokom radne nedelje ispunjavam sa jedno od sledece tri stvari serije/knjige/igre.Neke stvari se malo zasitim, napravim pauzu i krenem na nesto drugo cega sam se uzeleo zato sto sam sa tim pretohdno napravio pauzu.

                                Comment

                                Working...
                                X