Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I raniji traileri su im bili odlicni. Steta sto igra nikada nije bila istog kvaliteta. Sa druge strane, Battlefront deluje odlicno, skroz su preneli SW feeling.


    Inace, od prikazanih stvari sinoc, meni je ovo bilo najbolje:



    Kao i ovo:




    Inace je Sony sinoc ugasio internet, najavljen Final Fantasy 7 Remake, The Last Guardian (ponovo), Shenmue III...

    Comment


    • Comment


      • Uncharted 4 izgleda bolestno dobro, Naughty Dog nije normalan. Samo se sad vide i stvari kod Natea koje su se gledale kod Joela iz The Last of Us, vidi se da su odredjene korekcije odradjene, vjerovatno jer je dio tima iz TLOU radio na novom Unchartedu. Prvi Uncharted je izasao 2008. godine, skoro sam ga odigrao, strasna igra i dan danas, drugi je nesto vjerovatno najbolje ikad napravljeno na PS3 konzoli posle TLOUa, a treci dio izgleda impresivno graficki i ima nevjerovatnu akciju.

        Obradovalo me i sto Last Guardian nije ugasen, neka bude i 50% Shadow of the Colossusa bice to klasik. Mada znajuci Tim Ico ici ce da prevazicu ICO i SOTC. Od 2009. ga najavljuju, mora biti brutalno dobro kad ga napokon izbace.

        sigpic

        Comment


        • Za sad vise lici na ICO. Stvarno se nadam da ce ispati dobro, 8 godina se vec maltretiraju i jos su morali da prebace development na PS4...

          Sto se tice ND-a, glavni tim je uvek radio na Unchartedu, ali su se posle 2. dela podelili, glavni tim je presao da radi na The Last of Us, drugi tim je radio Uncharted 3. Sada je glavni tim ponovo presao da odradi poslednji Uncharted, a drugi tim radi pre produkciju sledece igre.

          Zaboravio sam i na MGS V trailer, i to ce da razbije.

          Comment






          • Au ko ce docekati ovo, Fallout 3 i New Vegas sam presao bezbroj puta a kao klinac Battlefront 1 i 2 sam igrao mnogo i mnogo sati.
            Mogao bi da opet obrnem Fallout 3 posle ispitnog roka, ali 4. moj toster od kompa nece pokrenuti sigurno.

            Comment


            • hahah

              Comment


              • Ponovo sam se navukao na Skyrim počeo sejv na legendary brale moj otpali mi prsti od klikćanja jednog običnog bandita moraš šibaš 3 sata
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Drugari, može li ko da mi na PM baci procenu vrednosti konfiguracije:

                  Proizvođač : HP
                  Matična ploča: PEGATRON CORPORATION Eureka3, Chipset: Intel G43 (Eaglelake-G) + ICH10 Consumer
                  Procesor: Intel Core 2 Quad Q8300 (Yorkfield, R0), 2.50 GHz (7.50x333.3), 4 Cores, 4 Logical Processors, 2x2MB L2 cache
                  Memorija: 4GB DDR3
                  Hard Disk: SAMSUNG HD321KJ, 320 GB, Serial ATA 3Gb/s, 100% Performance, 100% Health
                  Grafička kartica: MSI R4650 (MS-V160), ATI/AMD Radeon HD 4650, 1024 MB DDR2 SDRAM
                  Napajanje: HP 300W max
                  Uz uređaj ide: Bez dodatnih uređaja

                  Comment


                  • Fantasticna igra Metro Last Light. Prica, atmosfera, grafika, svi ti sjajni izlasci na povrsinu, gameplay nije inovativan, niti spektakularan ali citav taj svijet koji je stvorio Glukhovski je stvarno impresivan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Momci treba mi pomoc.Cale me smarao danima da mu instaliram Max Payne 3,konacno sam se smilovao i instalirao sam mu ali kada udjem u igricu pise mi da treba da napravim nalog na netu i ja sve to lepo uradim i ka treba mi neki kod,odem na mail koda nigde.Pokusavao sam i na offline modu ali opet isto,zna li neko kakav je problem,evo dosadjuje mi celo vece ne mogu da ga se otarasim....skratite mi muke.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Je l' originalna igrica?

                        Comment


                        • Skinuo sam je sa pirat bay-a,ali video sam da uglavnom svi imaju ovaj problem,trazio po YT-u i svaki put nisam nista razumeo sta treba gde da stavim ahhah
                          Pominju neki cd key prvo,pa onda kao moze bez toga da se skine nesto pa krekuje a ja vec krekovao igricu mislim nista nisam skontao
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Koliko se sjecam trebas da instaliras neke patch-eve da bi to sve radilo kako treba jer je malo komplikovanije nego uobicajeno. Poslacu ti sada pp pa da probas to rijesiti.

                            Comment


                            • Najbolji serijal ikad

                              sigpic

                              Comment


                              • Jel igrao neko SOMU?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X