Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro da ima botova kojih mi botovi možemo da ubijemo

    Comment


    • Botovi se solidarisu jedni s drugima
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ali SS

        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Izgleda da sam ja veceras zajebao.

          Igrali smo 4 vs 4 , jbg ja sam jednostavno morao da izadjem radi privatnih razloga.

          Izvinjavam se svima.

          Comment


          • Nista bracala
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Jebes zene, vole one da ih se ignorise, mali ja zna

              Ser S. prekucao veceras, najveci
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Limeni nemaš srca Mogao si da me promašiš po neki put kao ja tebe svaki put

                Ali Zola majstor

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Ali SS

                  Ruzno dominira

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Izgleda da sam ja veceras zajebao.

                    Igrali smo 4 vs 4 , jbg ja sam jednostavno morao da izadjem radi privatnih razloga.

                    Izvinjavam se svima.
                    ako je zbog ove sa avatara oprosticemo ti

                    Comment


                    • Kopirano sa jednog foruma, odlična stvar

                      Ukoliko ne znate šta je, u pitanju je sajt koji automatski online emulira sve igrice sa starih konzola tipa Nintendo NES, SNES, Sega Genesis, NeoGeo, GameBoy Advance, Sony 1 i svašta još nešto U kolekciji imaju sve igrice ikad izbačene za sve ponuđene sisteme, osim nekoliko Nintendovih zaštićenih igrica (Zelda, Mario, origininalne Pokemon igre i još par verujem.)

                      Jedan od mojih omiljenih sajtova ubedljivo, raj za svakog retro gamera nebitno da li želi da igra igrice uz koje je odrastao ili jednostavno želi da proba sve te legendarne igre odmah u browseru bez ikakvog downloada i sličnog maltretiranja. Meni je mnogo ovih igrica puno zanimljivije od 90% današnjih. Pošto mnogo ljudi nije nikada čulo za ovaj sajt, odlučio sam da otvorim temu da zainteresujem ljude jer verujem da će biti onih koje će sajt oduševiti

                      Kao dete koje je odrastalo devedesetih u AmeriKi, Nintendo i Sega su bili osnovan deo odrastanja, tako da je meni igranje ovih igara ultra nostalgia trip, al sigurno će se svideti i ljudima koji nikad nisu probali. Samo nemojte da vas grafika ili u nekim igrama cartoonish nacrtani likovi zbune, većina ovih igrica ume da bude mnogo (često i previše) teška pa se spremite na dobru zajebanciju

                      Ako odlučite da igrate, preporučujem da odmah napravite account (mislim da čak ne treba potvrda na mail, mada i da treba koga boli k), jer kada napavite accout možete sejvovati igru bilo kad u toku igranja na F1 dugme, i sajt sam čuva vaš save u bazi podataka sajta, tako da sledeći put kada se ulogujete vaš save fajl će vas čekati spreman da nastavite gde ste stali.
                      http://game-oldies.com/

                      Comment


                      • Momci polozena statistika ostaje engleski u subotu i onda moze da cepamo cs do pocetka prvog kolokvijuma u 2. semestru
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sa srecom polozen, pa i u subotu dobre vesti.

                          Comment


                          • to partneru

                            Comment


                            • Hvala momci,ako bude bio neki cs veceras javite
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Hoće biti nekog kantera sad ?

                                Comment

                                Working...
                                X