Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema momci ja sutra najtezi ispit polazem kod profesora koji je bio nominovan za Nobelovu nagradu za mir(Miodrag Lovric) pa ako polozim statistiku igracemo svaki dan sto se mene tice
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      papi, strax, roso, bice, sandu i moja malenkost

      pa vi pravite klan do prekosutra
      Ovi boldovani i nisu neka opasnost kada se bude igralo bez laga . Za ostale ne znam

      Comment


      • Originally posted by Princara View Post
        Ovi boldovani i nisu neka opasnost kada se bude igralo bez laga . Za ostale ne znam
        AHAHHAHAHAHHAHA ceracemo se
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Princara View Post
          Ovi boldovani i nisu neka opasnost kada se bude igralo bez laga . Za ostale ne znam
          Ja bih vise voleo da igram sa princarom - mesutarom nego protiv njega, nekako mi trulo da konstantno ubijam omiljenog mi fudbalera....
          Sad bez zajebancije, igrao sam sa vecinom ovde i protiv njih naravno. Onako sto sam na brzinu stigao da ocenim Roso vrh, ostale mogu da rgam lagano. I roso nije nedodirljiv, ali sam stekao utisak da mi je najteze protiv njega, ili sam to vece bio umoran i nikakav, videcemo. Ima jos dobrih, i to bas dobrih, ali necu da navodim da se ostali ne naljute ....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Šta ima mi botovi da se ljutimo, Rosso, Papi, Bice, straxx, Zola i Sandu su neki vrh što se tiče ovog foruma .. Tu može da spada i tebra Limar lagano
            Last edited by Lord Aleksoni; 18-02-15, 17:34.

            Comment


            • boze imal gde mesta da se ja ubacim,ako netje braca tobdzije da me prime u klan

              Comment


              • Ja sam spreman ako bude veceras igre.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Ja sam spreman ako bude veceras igre.
                  Znaci da ponesem slem ... Posle LS ili kada?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Poslije LS.

                    Comment


                    • I ja sam za igru veceras isto posle LS

                      Comment


                      • Tu sam i ja
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Cujemo se poslije LS.

                          Comment


                          • Presao prve dve sezone GRID 2, ostaje mi jos jedna u Aziji.Ne znam da li je do mene, ali sam pozitivno iznenadjen.U pocetku me je nerviralo sto kod svake krivine moraju da mi se zanose kola, ali navikao sam.Igram na hard tezini i uz to da svako ostecenje utice na performanse mog automobila, pa tako par cukanja na pocetku trke i mogu da se oprostim od prvog mesta.Tako da mi je sa te strane veoma izazovno.Destrukcija automobila je meni vrlo dobra, svaki blagi kontakt ostecuje farbu.Jedna od zamerki mi je sto ne mogu da koristim flashback kada mi se resetuje auto(daleko izletim sa staze), to mi se do sada samo jednom desilo.Reko bih da je prvi deo dosta bolji, dvojka mnogo vuce na Dirt serijal.Zanimljivo kada mene zakaci protivnik, naravno da me okrene.Ja kada krenem nesto slicno da odradim, ja ponovo najebem a on jedva da se pomerio.Jedino ih mogu preteci kod krivina kada se zabijem u njih, naravno treba da budem hirurski precizan.Uzeleo sam se voznje, posto vec 2-3 godine nista nisam igrao ako izuzmem rimejk NFS MW koji mi se uopste nije svideo.

                            Comment


                            • Ja igram sa mojim Milanskim bratom Rosso-om.Italijanska mafija uvek bila najjaca
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pucamo li se ili da se ufatim knjige dalje
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X