Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Picio pre dve nedelje AC: Origins i skontao sam jednu stvar. Ne odgovaraju mi open-world igre u smislu kad ih zavrsim, nisam vise ni za sta i izduvam se skroz. ..........spicio sam malo jace od 45 sati igranja na AC: Origins i tek treba da se nateram da prelazim ova dva dodatka i nemam apsolutno nikakvu volju da bilo sta drugo prelazim.
    Odiseju cu tamo targetirati oko Uskrsa kada budem imao slobodne dane. Pokusao sam odmah da krenem da je prelazim nakon Origins, ali sam video da ipak ne mogu.
    Ista stvar i kod mene, jedva sam se naterao da zavrsim DLC-eve Originsa i posle toga pokusao Odiseju, nema sanse. Posle 10 minuta sam izasao i izbrisao igru. Proslo je par meseci, ja i dalje nemam zelju da je igram, niti bilo koju drugu igru. Sad samo Apex, nekoliko partija i to je to.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Obicno do sada nisam pokusavao da krenem da igram dve ogromne igre, prosle godine sam prvi put pokusao cim sam zavrsio AC:Syndicate, pa pokusao Origins i brzo sam skontao da mi se ne igra. Video odmah malo drugacija mehanike i kontrole, pa me je to obeshrabrilo. Zeleo sam ja Origins jos krajem prosle godine da ga prelazim, ali imao sam obaveze i nisam mogao da posvetim vreme intenzivnom prelazenju.

      Imam i problem sto kod nekih igara tipa Mass Effect Andromeda, pocetni entuzijazam brzo splasne i znam da cu nekom trenutku nastaviti i da mozda pravim pauzu od godinu dana, samo kako bi dosao taj pravi trenutak da nastavim.

      Batman:Arkham Knight mi stoji instaliran na kompu od avgusta 2017. Tada sam i kupio novi komp.

      Comment


      • Mene je Batman: AK jedino smarao sa onim Batmobile delovima, inace bas dobra i zabavna igra.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Picio pre dve nedelje AC: Origins i skontao sam jednu stvar. Ne odgovaraju mi open-world igre u smislu kad ih zavrsim, nisam vise ni za sta i izduvam se skroz. Cekaju me Dragon Age i Witcher, spicio sam malo jace od 45 sati igranja na AC: Origins i tek treba da se nateram da prelazim ova dva dodatka i nemam apsolutno nikakvu volju da bilo sta drugo prelazim. Koliko vremena i emocije ulozim u igru, istrosi me skroz i trebam nakon toga da napunim baterije. Kako ne bih upao u letargiju, nasao sam sebi neke druge zanimacije.

          Odiseju cu tamo targetirati oko Uskrsa kada budem imao slobodne dane. Pokusao sam odmah da krenem da je prelazim nakon Origins, ali sam video da ipak ne mogu.

          Btw, odusevljen sam kampanjom Titanfall 2, bas pravo osvezenje u zanru FPSa. Dosta kreativnih resenja sam video u SP kampanji, nadam se da nece da razocaraju kada izadje Titanfall 3.
          nemoj terati sebe ni na sta. ako ti se ne igra ne igraj. kad ti se bude nesto igralo onda igraj.

          Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ista stvar i kod mene, jedva sam se naterao da zavrsim DLC-eve Originsa i posle toga pokusao Odiseju, nema sanse. Posle 10 minuta sam izasao i izbrisao igru. Proslo je par meseci, ja i dalje nemam zelju da je igram, niti bilo koju drugu igru. Sad samo Apex, nekoliko partija i to je to.
          sto si se terao? igra se igra da te opusti da uzivas u njoj. ako toga nema ne trebas vise igrati ne trebas se terati.

          Originally posted by Ricma View Post
          Obicno do sada nisam pokusavao da krenem da igram dve ogromne igre, prosle godine sam prvi put pokusao cim sam zavrsio AC:Syndicate, pa pokusao Origins i brzo sam skontao da mi se ne igra. Video odmah malo drugacija mehanike i kontrole, pa me je to obeshrabrilo. Zeleo sam ja Origins jos krajem prosle godine da ga prelazim, ali imao sam obaveze i nisam mogao da posvetim vreme intenzivnom prelazenju.

          Imam i problem sto kod nekih igara tipa Mass Effect Andromeda, pocetni entuzijazam brzo splasne i znam da cu nekom trenutku nastaviti i da mozda pravim pauzu od godinu dana, samo kako bi dosao taj pravi trenutak da nastavim.

          Batman:Arkham Knight mi stoji instaliran na kompu od avgusta 2017. Tada sam i kupio novi komp.
          kako mozes igrati betmena? to sam ja igrao kad sam bio klinac.
          Last edited by Sam Hornish Jr.; 01-03-19, 20:54.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Zato sto sam znao da sam na par sati do kraja, da sam odustao, ne bih se nikad vise vratio da odigram

            Batman zakon igra, ne diraj Batmana.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Zato sto sam znao da sam na par sati do kraja, da sam odustao, ne bih se nikad vise vratio da odigram

              Batman zakon igra, ne diraj Batmana.
              jel igras i supermena?
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Ne znam kako bi mogli da naprave zanimljivu igru od njega , ali ovo sto su ovi uradili sa Arkham serijalom, svaka im cast.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Ne znam kako bi mogli da naprave zanimljivu igru od njega , ali ovo sto su ovi uradili sa Arkham serijalom, svaka im cast.
                  arkham serijalom, igro si vise betmena? meni je jedan bio dovoljan i to kad sam bio klinac. sad igram karte, ne ljuti se covece, iks-oks
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ajde bre, bezi
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ajde bre, bezi
                      jos mi ne zvoni alarm za spavanje a ima i zadruga da se gleda. a sta fali tim drustvenim igrama kad opustaju i igras protiv zivog bica a ne kompjutera
                      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                      Comment


                      • Batman Arkham serijal je genijalan, Asylum, City i Knight su toliko genijalne igre da sam ih presao po dva puta i jos cu dva sigurno. Meni je i Origins top ali ipak kaska za ove tri.
                        sigpic

                        Comment


                        • a ko je jaci: betmen ili supermen?
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Pozdrav ljudi, treba mi pomoc vas iskusnih gejmera
                            Kumic hoce da mu zbudzim komp za Fortnite, Apex i CSGO. E sad, on ima neki star 3,4 godine sa fm2+ plocom, 8 gb rama i hardom od 1tb sto sam ja mislio da iskoristim, samo da mu ubacim neki jaci procesor i graficku. Jedino sto mi pada na pamet a da se uklapa sa maticnom je x4 880k i graficka tipa r9 (280 ili 380/x), eventualno gtx 1050 ti. Sta vi mislite o toj kombinaciji, jel bi moglo da gura te igrice na nekim medium podesavanjima? Kontam da ne bi trebalo da bude problema sa uskim grlom. Hvala na odgovoru!
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • @Carcosa sto se tice procesora stvarno ne znam ali imam grafiku r9 380 4GB i lagano gura na high postavkama u 1080p rezoluciji Apex ali i mnoge druge zahtevnije igre. E sad ja bi cisto zbog fluidnosti tu dodao jos 8GB rama ali nije da je za ove nabrojane igre preko potrebno.


                              Samo da kazem da je Arkham serijal daleko od neke decije igre i podsmejavanje samo zato sto je super junak u pitanju je u najmanju ruku smesno. Ko god iole uziva u video igrama a nije odigrao Betman Arkham serijal je napravio ogromnu ali ogromnu gresku, svakako jedan od najboljih serijala ikad.
                              sigpic

                              Comment


                              • Čovek troluje, opušteno ljudi..

                                Comment

                                Working...
                                X