Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene je juce ubio neki lik koji je imao nesto malo preko 1200 ubistava pod pojasom Cas prije jbt... taj sigurno ne spava

    Comment


    • Mozda neki od ovih streamera sto igraju dnevno po 7+ sati
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Igra je prepuna cheatera, a znajuci kako se EA bori s njima tek ce biti neizdrzivo, BF 1 i 5 je suludo i igrati zbog njih, a i u Fifi ih ima dosta, doduse manje nego prosle sezone ali ih ima. Valveu isto puca kurac, CS je sad bas uzasan sto se cheatera tice, a na PUBGu ih odavno nije bilo, zato je neki dan usao lik i ubio 50 ljudi.

        Jako lijepo izgleda, ali nije bas najbolje optimizovana ipak, ja npr. na PUBGu imam konstantnih 60 fps, isto tako i na Fortniteu, dok ovdje to varira ali pada konstantno, ne drzi 60 stalno kako bi trebalo, cesto izbacuje iz igre pritom, ipak posto se radi o jednoj od najboljih kompanija na svijetu patchevi ce odraditi posao.

        Ovo je igra kad je Fortnite sreo Realm Royale
        sigpic

        Comment


        • Prvo pitanje: kakav si u Fortnite-u?
          Drugo pitanje: Nije valjda da igras Fortnite?

          Ima dosta, procitao sam juce da je banovano 10.000 cheatera.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • U Fortniteu sam ocajan jer prezirem gradjenje i nista ne gradim, ne igram ali je brutalno optimizovana igra i brutalno dobro izgleda. Sad skoro nista i ne igram, sa Srdjanom Fifu kad stignemo, odigram tu WL, igramo Srdjan i ja ovih dana A way out i predobra je ali to je klasicno interaktivno iskustvo, kao film da gledas, stvarno je ideja i prica top. Odigram koju partiju PUBGa s vremena na vrijeme, ali kad sam probao ono govno od CODa pa ja ne mogu da vjerujem da se neko zajebao i to kupio, u kakvom su oni kurcu najbolje govori da game nalazi po tri minuta

            PUBG je i dalje gospodar br zanra, bas je jednostavno, treba ih samo prekopirati i neke njihove mane ispraviti, mada je sad PUBG preobro optimizovan(sem Vikendija) i uvijek cu radije igrati sa normalnim puskama u normalnom okruzenju nego sa ovim svemirskim stvarima, BF1 i petica su mi top zbog toga ali cheateri ne daju da zivis. Nema nista ljepse nego kad nadjes KAR i razneses mu glavicu ju ju ju
            sigpic

            Comment


            • Na CS nema čitera. Makar kad ja igram.

              Comment


              • Uskoro ce i Battlefield V Battle Royale.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Jep, da vidimo kako ce to izgledati, sad imaju dobru bazu da naprave nesto kao sto je PUBG. Inace EAu naredjeno da izbaci sav loot sistem u Belgiji ako misli tamo da prodaje Fifu ubuduce, samo jako ih treba udarati, oni su bas najgori sto se tice mikrotransakcija.

                  Nehumano koje pare uzimaju od prodaje packova na Fifi, nehumano.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jasno mi je kako cheatuju ljudi na PC-u, ali kako to rade na konzolama, majku li im jebem??

                    Elem, meni igra leti na one x. A i iz mog iskustva, ne moze biti stabilnija. Odigrao sam oko 150 meceva... ne da me nijednom nije izbacila ili da je crashovala, nego mi nijednom do sad nije ni zalagovalo

                    Ali ovi sto su vec nakrljali preko 500 ubistava, samo nek su zdravo...

                    Comment


                    • 16k su banovali zvanicna brojka do juce, problem je sto su oni nasli 16k, a njih 160k nisu
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovaj lik je idol btw, on je cheatovao na lan turniru i onda pokusao da izbrise cheat, preko ovog lika nema



                        I sta se sa njim desava, opet ce igrati turnire, eto koliko Valvea boli kurac

                        CS je trenutno bas, ali bas neigriv, a opet kriv je Valve jer je dao prime svakom ko je kupio igricu, pritom dao svakom da je igra za dz, to je raj za cheatere, bio je i prije naravno ali sad od tri gamea na dva te zapadne neko sa wallhackom. Prije desetak dana usli u game, kod nas cheater, kod njih dvojica
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedino ako si gold nova... mala je verovatnoca da ce ti se pasti neki GE citer.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Jasno mi je kako cheatuju ljudi na PC-u, ali kako to rade na konzolama, majku li im jebem??

                            Elem, meni igra leti na one x. A i iz mog iskustva, ne moze biti stabilnija. Odigrao sam oko 150 meceva... ne da me nijednom nije izbacila ili da je crashovala, nego mi nijednom do sad nije ni zalagovalo

                            Ali ovi sto su vec nakrljali preko 500 ubistava, samo nek su zdravo...
                            Teska vremena - znas sta ti je ciniti.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Za CSGO mozete FACEIT igrati, ja nisam igrao ali cuo sam da se tamo teze moze naici na cheatere.

                              Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

                              Comment


                              • Apex je meni lagano najbolji BR za sad. Ja sam bas mnogo voleo Titanfall, a ovo je vrlo slican osecaj, samo nema titana i trcanja po zidovima.

                                Comment

                                Working...
                                X