Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv te dece nam ne gine brukanje, njhovi prsti su jedno sa analogom..

    Comment


    • Ja upao sa nekima koji su poceli skoro da igraju, nemaju vise od 5 killova, izdrzali smo do pred sam kraj kad je ostalo 3 tima Izlete odnekud lik, poubijao nas lagano
      Dok se snadjes, pa provalis sta kako i kada da radis.....treba meni dve nedelje konstantnog igranja da udjem u stos, a za to sada nemam vremena.

      Btw, ja sam igrao na kompu.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ja prolazim ocajno jer sam primoran da igram na PS4, ne moze laptop da potera igru. Jos uvek nisam uspeo da pobedim, ali sam nekoliko puta uspeo da budem drugi Gamepad je super za vecinu igara, ali mi FPS-ovi ne leze nikako. Mogu ja da ubijem nekoga, ali je sad tu vec masa ljudi koja je odrasla na HALO-u, CoD-u i Battlefieldu, sa misem nisu nikada ni igrali Valjda cu do kraja godine da uzmem neki komp pa da igram ko covek.
          Mada mi je i dalje zabavno jer imam poznanike sa kojima mogu da igram, pricamo preko mikrofona pa nam je kul.
          Last edited by s_hyperion; 12-02-19, 22:29.

          Comment


          • Moram da se pohvalim da sam napredovao dosta sto se tice mobilnosti prilikom okrsaja i da dosta bolje nisanim nego prije nedelju dana napr Inace, uglavnom igram sa Lifeline i volim da pokupim dobar shotgun Onaj peacekeeper mi je omiljena puska.. kad je dobro nabudzis jebe mamu i na vecem rangeu.

            Comment


            • Konzole nisu optimizovane za FPS, msm imas 30 ili max 60FPS. Dok ljudi igraju sa mnogo vise. Msm igraju sa monitorima sa visokom refresh rateom, 100hz+

              I kako uopste nisanite na onom cudu tj joysticku meni nije jasno. Probao COD igrat na konzoli, opao mi IQ drasticno, jedva se donekle oporavio.

              Comment


              • Ja sam presao na konzole iz prostog razloga sto volim da lezim Cak i ove igre poput Apexa igram iz kreveta tj. lezeci jer mi moze bit Imam 4K UHD HDR tv od 55" i xbox one x u spavacoj sobi pa se sve igra iz kreveta

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Poceo sam bas da pizdim i da se nerviram kad igram sa random ljudima... a to vidim kao pokazatelj napretka u mojoj igri. Dok nisam znao sta i kako je najbolje i dok nisam umio da tumacim desavanja u toku partije, lakse mi je bilo. Igrao sam danas jedno tri-cetiri sata sa dva druga i nisam se iznerviao bez jedanput i to na sopstvenu gresku... A onako kad igram sa random ljudima, svakih nekoliko partija se nadje po neki duduk.

                    Comment


                    • Solidan je Apex, ali ni blizu PUBGu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Solidan je Apex, ali ni blizu PUBGu
                        nikad nisam video pubg iz kog je lica?
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Mozes da biras iz prvog ili treceg.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment




                          • Kakva ce ovo tek bolestina da postane kad ubace nove mape, nove modove i jos legendi pred pocetak prve sezone. Oduvace konkurenciju.

                            Comment


                            • Gotivan je mnogo Apex, brzi je od ostalih BR-a (mozda ne od COD-ovog), timska igra, ako zapadnes sa nekima koji za sebe igraju, najebao si
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Gotivan je mnogo Apex, brzi je od ostalih BR-a (mozda ne od COD-ovog), timska igra, ako zapadnes sa nekima koji za sebe igraju, najebao si
                                Evo i mene, probao i ja Apex Jeste mnogo brz , ja sinoc igrao to pa CS:GO, on je bas osetno sporiji, osecao sam se kao da hodam sa tegovima na nogama Dobar je Apex, ja sam se bas zarazio, a juce ubio samo sestoricu. I to je nesto Doduse, igrao sam sa nekim tutumracima koji uopste ne idu zajedno. Lepo optimizovana igra, ja sa 3 godine starom makinom imam izmedju 45 i 55 fps, sto nije bas tako uzasno.
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X