Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CS je institucija, a CSGO je prodao 30ak miliona kopija, PUBG je za godinu dana prodao 50 miliona samo na Steamu, ipak Valve, Blizard, Rokstar i EA su velikani industrije, tesko je biti na njihovom nivou, a PUBG i Fortnite su poremetili trziste potpuno. Dakle ako vidis da je br trenutno glavni zanr i da ljudi zele da ga igraju i ako svi prave br naslove onda trebas da uradis ono sto ljudi zele da igraju, odnosno da napravis br kakav se najvise igra. Ako zelis realnost PUBG, ako zelis laksu grafiku koja ti donosi bolju optimizaciju sa elementima gradjenja i ne samo loota onda ides po Fortnite receptu. PUBG preko godinu dana nije pao ispod prvog mjesta na dnevnom nivou na Steamu i Valve je paradoksalno najvise zaradio od PUBGa, a ne od Dote i CSGO u ovih godinu i po, pada broj igraca sto je i normalno, i ja imam hiljadu i jednu zamjerku ali i dalje su bez premca u svom zanru. Kao sto je i Fortnite, iako je isti zanr sustinski razlikuju se jako, ali jedna igra kosta 30 eura, a druga je besplatna. Jedna igra je prodala 50 miliona kopija i zaradjuje pritom od skinova i creatova mnogo para, dok druga zaradjuje samo od skinova. Sto se esporta tice Overwatch je ipak na vrhu, najvece su pare u lolu i doti, Dota je besplatna ali uvijek je ispred CSa i generisu nenormalne pare od skinova, ali cs je izgubio bazu zestoko, ovo je ozbiljan udarac za njih i ocajnicki pokusaj sa br naslovom i sa prebacivanje na free to play da se vrate. Valveu puca kurac za cheatere, nehumano sta se tu desava i koliko ih ima i koliko je lako doci do cheata za CS. PUBG je tek usao u esport, za sad su tu top ekipe, top nagrade i top interesovanje ali je suludo porediti nesto sto postoji dvije decenije sa necim sto ne postoji ni dvije godine.

    Eto Nikola je pomenuo Shrouda, covjek je bio pro ali je popularnost i pare stekao zahvaljujuci PUBGu i to streamovanju, ne takmicenju na pro nivou u CSu, a Shroud nikad nije bio ni najbolji u Americi mozda, mozda samo u jednom kratkom trenutku, da je najbolji na svijetu je mogao samo da sanja. Niko, Guardian, Olof, Rain, Dupreeh, na tom nivou Shroud nikad nije bio, niti bi ikad mogao biti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Nudi mi neki lik preko interneta Football manager 2019 za 500 dinara,je li to neki prevarant? Ja ga kontaktirao,naleteo negde na njegovu reklamu za football manager,ali mi sumnjivo da igrica kosta samo 500 dinara.Nije valjda toliki slepac da me zajebe za 500 dinara.
      Bolje onda kupi original, ispostuj te ljude kad vec hoces da platis a ne zelis da preuzmes besplatno.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Snijezna mapa u PUBGu je live na test serveru

        https://www.twitch.tv/shroud
        sigpic

        Comment


        • Ma shroud je bio klasican onliner, na LANu se gubio

          Ako nije neko gledao, nek' pogleda:



          I najveci:

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ognjen View Post
            To je bas lose. Lose od strane ljudi koji ako nesto nije Fortnite ili PUBG odmah ide minus. Mozda ce Valve izbaciti neki update da ovaj novi mod bude nesto bolje optimizovan i mozda poprave jos neke stvari.

            Ono sto jedino moze privuci igraca za CS:GO je to da se stavi f2p, ostalo bi sve bilo upropastavanje igre. Da li mozda trebaju da olaksaju pucanje iz AK47 ili svih ostalih oruzja kako bi danasnjim klincima bilo lakse igrati da ne mora nista kontati vec samo lijevi klik i resetanje, da recoil bude minimalan ili da uopste ne postoji. Igrao sam CS:GO iako nemam neku opremu kakvu bih trebao imati da igram na nekom pristojnom nivou i los sam igrac ali nekako volim igru bas. Pratio sam u poslednje vrijeme neke turnire i najbolje timove na svijetu trenutno. Ono je vrhunski kakav skill ljudi imaju, jeste da su profesionalci i sve ali kakvih tu poteza ima to je za nepovjerovati. Prati to bas dosta ljudi i tesko da ce PUBG ili Fortnite ikada biti na takvom nivou eSport-a ali dobro to njima vjerovatno nije ni bitno.

            Osim nekih standardnih Update-a, nema Valve sta da mijenja CS:GO u osnovi. Ako to nece niko da igra onda nikom nista ali igra se i igrace se CS jos dugo.

            Ovaj mod ne znam zasto izaziva toliko ljutnje jer bi to trebalo da bude nesto sporedno za CS:GO, hajde da su nesto zeznuli za Competitive ili tako nesto pa bih razumio.

            I jos nesto, ono sto vjerovatno ne privlaci nove igrace za CS:GO je to sto treba sigurno dosta vremena da postnes dobar ili odlican u igri, treba dosta toga nauciti kako se koristi da bi bio na nekom visem nivou.

            Wolf, hvala za CoH2.
            Dva mjeseca sa WH-om i 144 Hz monitor i odma si above average.

            EDIT: I gledanje pro-ova kako kidaju i uhvatiš neke navike od njih.
            Last edited by Reise; 07-12-18, 22:48.
            sigpic

            Comment


            • Ma kakav shroud, neka kazd neko iz natus vincere, fnatica ili SK iz ranijih perioda gde se zaradjuju pare.

              Comment


              • Ma shroud je brat

                Covek opusteno zaradi 3 miliona godisnje od streamovanja, bas mu lose.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • U jbt nisam znao da se tolika lova mlati na streamovanju

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Ma shroud je brat

                    Covek opusteno zaradi 3 miliona godisnje od streamovanja, bas mu lose.
                    A onaj Ninja whore kontam da zaradi skoro 10

                    Comment


                    • Ninja zaradjuje oko 5.5 miliona


                      Evo ovde top 10 streamera i njihove zarade:

                      http://mediakix.com/2018/09/how-much...treamers-make/
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Zaradjuje vise, Ninja je jedno vrijeme uzimao preko milion mjesecno, Shrouda sam gledao kad mu je neki Arapin za noc dao 80k dolara, samo sto je Shroud govno od covjeka ali je daleko bolji igrac od Ninje, on je najbolji od svih streamera ubjedljivo, cak i na PUBG turniru kad je igrao sa pro igracima bio je bas dobar, ne na nivou najboljih ali bas dobar. On je u jednom trenutku bio najbolji igrac u CSGO u Americi, ali forma mu je bas kratko trajala. Ninja ima top skill ali u pro svijetu nema sta da trazi, Disrespect je najjaca glava, to je uloga u koju se on uzivio i pravi spektakl, Shroud nema harizmu, dosadan je ali zahvaljujuci skillu zgrce milione, jbg on je ipak pro gamer.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto je govno od coveka? Nisam upoznat s tom pricom
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Taj isti Arapin koji ga je obasipao novcem jednu noc je zelio da igra i sledecu sa njim i Chadom, i Shroudu se nesto nije igralo sa njim, pa je ovaj otisao kod Chada na stream i dao mu tipa 2k-3k dolara, sto je za ovoga nenormalno i pitao ga moze li da igra sa njim i Shroudom i da zamoli ovoga, i Shroud se nesto neckao, pa rekao ajde ako mu uplati 10k odigrace jedan, noc prije je inace da bi igrali zajedno rekao mu da uplati 30k, Arapin ljusnuo Chadu jos malo para i Shroud vise nije zelio da pomogne "drugu" da zaradi jos malo novca, a Chad jbg mora da igra sa Shroudom, on zivi od toga krvavo. Da je drug igrao bi cijelu noc sa tim likom i pustio i Chada da zaradi fine pare, koje on ne moze da zaradi streamovanjem od mjesec dana.
                            sigpic

                            Comment


                            • E, jbg, znaci ima tu crtu.

                              S druge strane znam da pomaze nekad manjim streamerima i uplacuje u humanitarne svrhe, ima i dobrog u njemu
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Pikace se novi Crash racing na leto


                                Inace, mislim da ce ovo biti dobro, Obsidian pravi.

                                Last edited by s_hyperion; 08-12-18, 16:14.

                                Comment

                                Working...
                                X