Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izasao je i Battle Royale mod za CS:GO.

    18 igraca na mapi, moguce je igrati solo, duo i trio.

    Comment


    • Treba da ih je sramota kakav su battle royale izbacili, jedino sto moze donekle da parira PUBGu je Ring of Elysium, sto nije ni cudno jer je Tencent koji razvija PUBG u Kini odradio RoE.
      sigpic

      Comment


      • CS:GO postao free2play
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nudi mi neki lik preko interneta Football manager 2019 za 500 dinara,je li to neki prevarant? Ja ga kontaktirao,naleteo negde na njegovu reklamu za football manager,ali mi sumnjivo da igrica kosta samo 500 dinara.Nije valjda toliki slepac da me zajebe za 500 dinara.

          Comment


          • Ma ok je CS:GO. Ne treba ih porediti sa drugim battle royale igricama, CS ce ostati ono sto jeste. Malo specifican BR, mozda i nije moglo bolje da se napravi. Da je moglo bolje Valve bi to i uradio ne sumnjam.

            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              CS:GO postao free2play
              Poslednji pokusaj da ozive igru, ona bukvalno odumire, sve je manje igraca dnevno ali to sto su je ucinili ftp ali onda nemas prime i ovim br updateom za sad nisu nista dobili. Jos gore od svega je svako ko je imao igru sad ima prime, a cheatera je toliko bilo, a od sad ko zna koliko ce i da ih bude. Valve je jedna od najozbiljnijih kompanija i sigurno znaju da su u problemu i ako misle da je br put kojim ce vratiti zajednicu onda treba da iskopiraju PUBG samo da naprave pucanje boljim i smanje desync, a oni napravili br sa 18 ljudi dje ti dronovi bacaju drop, krv ti jbm. Pritom ko ima AMD graficke karte igra crashuje nesnosno. Dva br su napravila boom i drze primat zato sto su napravili igru kakva ona treba da bude, to su generalno dva svijeta ali to je ono sto igraci zele. Dakle znaju kako treba i ladno ne rade nista da to iskopiraju, kopiraju ideju ali ne i zavrsni proizvod. Pritom ako imas 300 fps u standardnim modovima, u danger zone ces imati 120. Nenormalni su. Ring of Elysium je ftp i izgleda sasvim ok za nesto sto postoji dva mjeseca. Nije nivo PUBGa ali moze da postane
              sigpic

              Comment


              • Company of Heroes 2 besplatan na Steamu do ponedeljka.
                Last edited by Mr. Wolf; 07-12-18, 19:24.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • CS:GO je sport, ostale pucacke igre su zanimacija, ubijanje vremena.

                  Comment




                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • To bre, ovo se cekalo!

                      Comment


                      • Najvaznije od svega bice online trke

                        Sega All Stars Racing Transformed je top, ali CTR je najbolja kart igra ikad
                        sigpic

                        Comment


                        • CS danas 12176 negativnih ocjena, a dan jos nije ni prosao
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Najvaznije od svega bice online trke

                            Sega All Stars Racing Transformed je top, ali CTR je najbolja kart igra ikad
                            To cu morati kupiti, retko kupujem, ali moram ih ispostovati. Carevi.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              CS danas 12176 negativnih ocjena, a dan jos nije ni prosao
                              To je bas lose. Lose od strane ljudi koji ako nesto nije Fortnite ili PUBG odmah ide minus. Mozda ce Valve izbaciti neki update da ovaj novi mod bude nesto bolje optimizovan i mozda poprave jos neke stvari.

                              Ono sto jedino moze privuci igraca za CS:GO je to da se stavi f2p, ostalo bi sve bilo upropastavanje igre. Da li mozda trebaju da olaksaju pucanje iz AK47 ili svih ostalih oruzja kako bi danasnjim klincima bilo lakse igrati da ne mora nista kontati vec samo lijevi klik i resetanje, da recoil bude minimalan ili da uopste ne postoji. Igrao sam CS:GO iako nemam neku opremu kakvu bih trebao imati da igram na nekom pristojnom nivou i los sam igrac ali nekako volim igru bas. Pratio sam u poslednje vrijeme neke turnire i najbolje timove na svijetu trenutno. Ono je vrhunski kakav skill ljudi imaju, jeste da su profesionalci i sve ali kakvih tu poteza ima to je za nepovjerovati. Prati to bas dosta ljudi i tesko da ce PUBG ili Fortnite ikada biti na takvom nivou eSport-a ali dobro to njima vjerovatno nije ni bitno.

                              Osim nekih standardnih Update-a, nema Valve sta da mijenja CS:GO u osnovi. Ako to nece niko da igra onda nikom nista ali igra se i igrace se CS jos dugo.

                              Ovaj mod ne znam zasto izaziva toliko ljutnje jer bi to trebalo da bude nesto sporedno za CS:GO, hajde da su nesto zeznuli za Competitive ili tako nesto pa bih razumio.

                              I jos nesto, ono sto vjerovatno ne privlaci nove igrace za CS:GO je to sto treba sigurno dosta vremena da postnes dobar ili odlican u igri, treba dosta toga nauciti kako se koristi da bi bio na nekom visem nivou.

                              Wolf, hvala za CoH2.

                              Comment


                              • Originally posted by Ognjen View Post
                                Pratio sam u poslednje vrijeme neke turnire i najbolje timove na svijetu trenutno. Ono je vrhunski kakav skill ljudi imaju, jeste da su profesionalci i sve ali kakvih tu poteza ima to je za nepovjerovati.

                                Wolf, hvala za CoH2.
                                Shroud kako je igrao, ima klipova po YT. Teska brutalnost. Penzionisao se, sad je na twitchu.

                                Nema na cemu.
                                Last edited by Mr. Wolf; 07-12-18, 21:14.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X