Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga:

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment




    • Samo GTA i winning eleven, nista PES.

      Ko igra CS ide u pakao.

      Igre samo na konzoli. Pc je za programiranje.




      sigpic

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Neralno sta su PUBG i Forntine uradili COD i ostalima...
          sigpic

          Comment


          • https://clips.twitch.tv/ObservantIronicCheddarImGlitch



            Sta je bre ovo???

            Last edited by Mr. Wolf; 09-09-18, 01:21.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Predobra je igra, jeste prebrza i dalje, ali opet sporija od BF1 i teza jer imas manje metaka ali je vrlo bitno da igras sa squadom, da svako ima svoj posao, bice jos mnogo bolje ispeglana kad bude izbacena u full release ali smo se bas izigrali ovih dana i pravi jedan graficki superspektakl, sve radi izuzetno fluidno, metak ide tamo dje treba.
              sigpic

              Comment


              • Vladane, hoces probati i COD?

                Shroud juce rekao da ce biti bas zanimljivo igrati na PC-u CoD Battle Royale
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Probao sam open betu, nikako mi se nije svidjela, trailer za br izgleda top ali mislim da je to osudjeno na propast i da nece provuci ni blizu dovoljno igraca da bi poremetili PUBG. Sad br naslovi nicu kao pecurke ali ustvari ljudi samo zele kopiju PUBGa i Fortnitea, zavisi kakvu tacno br igru zele da igraju. Ja sam uvijek bio i uvijek cu biti na PUBG strani, jer ono gradjenje jednostavno nije my cup of tea sto bi rekli braca Makedonci.

                  Pa iako je Fortnite ispoliran PUBG nije nikako, ima tu problema sa samim engineom, sa serverima, igra ima previse bagova, ja je igram preko godinu dana i to je zaista mnogo bolje nego sto je bilo ali i dalje nemas osjecas da je full release, to je i dalje early access za mene. Ipak igra i dalje dnevno privlaci vise ljudi nego CSGO i Dota zajedno, iako je opao dosta broj igraca i dalje preko milion igraca dnevno, tokom cijele godine svakog dana je igralo preko milion ljudi, to su zastrasujuce brojke. I imas sad ovaj Island of Nyne koji se najavljivao kao nesto sto sigurno skida PUBG, sto je bug free, pa na kraju kurac, igra je nebitna potpuno.

                  Valveu super odgovara PUBG, oni bi mogli da naprave br, odnosno da ga ubace u CS maltene, ali nema potrebe, igra drzi cijenu, kupuje se, igra se, sto bi se cimali? Ali CSGO je za dvije klasa bolja igra, pucanje nije random, sve radi savrseno jednostavno, nema fps dropova, PUBG ima brdo problema, kad bi se nasao neko da napravi br isti kao PUBG samo bez tih tehnickih problema, onda bi on ubrao sve plodove. A zna se ko samo to moze da uradi, Valve, Blizzard ili EA odnosno Dice. Ali EA je tako jedna odvratna kompanija i naravno zbog svoje lakomosti to trika nema da moze da izvede kako treba, igre su im pay to win. Trebao bi BFV da ima dobar br ali sumnjam da ce imati i blizu igraca na dnevnoj bazi kao PUBG, za COD sam pak siguran da nece.

                  Svi treba da uce od Blizzarda, oni sve sto izbace zategnuto je do tacke pucanja, zadovoljstvo je igrati Overwatch, grafika, fluidnost, pokreti, sve je savrseno odradjeno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ne bih se bas slozio za Blizzard. Hearthstone je jedna od najskupljih igara za igranje. Bas preklasican p2w. I iako vrlo jednostavan koncept I sama igra, opet ima bagova sasvim solidno.

                    O Diablu tek da ne govorim. Ni blizu Path of Exile-u. A toliko se ocekivalo od igre.
                    sigpic

                    Comment


                    • Eh da, kad smo kod toga, Overwatch moze da se uzme za 12$ u onom Humble Bundle monthly paketu, fina cena. Jos kad bi me ti shooteri interesovali, posle Titanfalla mi nista nije moglo drzati paznju.

                      Comment


                      • Ja sam OW uzeo prije pola godine game of the year edition za manje od 20 eura. Nisam je mnogo igrao ali to sto jesam bilo je pravo zadovoljstvo. Zenyatta ftw.

                        Originally posted by colke995 View Post
                        Pa ne bih se bas slozio za Blizzard. Hearthstone je jedna od najskupljih igara za igranje. Bas preklasican p2w. I iako vrlo jednostavan koncept I sama igra, opet ima bagova sasvim solidno.

                        O Diablu tek da ne govorim. Ni blizu Path of Exile-u. A toliko se ocekivalo od igre.
                        Jbg ali je jedna i od najpopularnijih bila dugo vremena, igrali se ozbiljni turniri, bile ozbiljne pare, posle ih je Clash Royale sjebao sto je malo i paradoskalno s obizrom da ga nema na pcu. Pogledaj HOTS, Overwatch, Starcraft, i neprevazidjeni WOW, uzeli su oni nenormalne pare, oposebno za WOW, nisu istine koliko su tu para uzeli ali ti nikad ne izbace poluzavrsen proizvod, a PUBG je nazalost to i dalje. Svaka igraca ima odredjene probleme u jednom trenutku, bagove, padaju serveri, jbg desava se, ali znas da radi kako treba, ako ne radi odrade brzo update, to sa ovim manjim developerima ocigledno nije moguce. Ne moze tebi pucanje u PUBGu da bude random, ne smije da bude. Ne smije da se desava da prodjes iza kutije i neko te ubije, pa to su neozbiljne stvari. EA je gora sa mikrotransakcijama, nije ni Fifa pay to win ako igras svakog dana po dva sata, pa tamo u martu i ti imas top ekipu, ali dok ti igras na pocetku sa gold karticama, dodje neki Arapin sa 5-6 ikona, koliko god da si bolji od njega nemas maltene nikakvu sansu ako on igra iole pristojno.

                        Na kraju dana ako se ti zapalis za neku igru mozes dati i fine pare za skinove, ali je vazno da ne moras da placas da bi se prije upgradeovao, da bi imao bilo kakvu pomoc, jaca oruzja i slicno. Overwatch imas sve heroje, i sve zavisi od tvog skilla, skinovi u CSu su sjajni, mozes brdo para da zaradis ako te useru dobri itemi ali i dalje taj skin apsolutno nista ne znaci za tvoju igru, ista je prica sa LOLom i Dotom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by zdravkelja View Post
                          Eh da, kad smo kod toga, Overwatch moze da se uzme za 12$ u onom Humble Bundle monthly paketu, fina cena. Jos kad bi me ti shooteri interesovali, posle Titanfalla mi nista nije moglo drzati paznju.
                          Jel ostaje posle tog meseca ili se samo mesec dana moze igrati?

                          Comment


                          • Ostaje naravno, samo platis taj jedan mesec.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ja sam OW uzeo prije pola godine game of the year edition za manje od 20 eura. Nisam je mnogo igrao ali to sto jesam bilo je pravo zadovoljstvo. Zenyatta ftw.



                              Jbg ali je jedna i od najpopularnijih bila dugo vremena, igrali se ozbiljni turniri, bile ozbiljne pare, posle ih je Clash Royale sjebao sto je malo i paradoskalno s obizrom da ga nema na pcu. Pogledaj HOTS, Overwatch, Starcraft, i neprevazidjeni WOW, uzeli su oni nenormalne pare, oposebno za WOW, nisu istine koliko su tu para uzeli ali ti nikad ne izbace poluzavrsen proizvod, a PUBG je nazalost to i dalje. Svaka igraca ima odredjene probleme u jednom trenutku, bagove, padaju serveri, jbg desava se, ali znas da radi kako treba, ako ne radi odrade brzo update, to sa ovim manjim developerima ocigledno nije moguce. Ne moze tebi pucanje u PUBGu da bude random, ne smije da bude. Ne smije da se desava da prodjes iza kutije i neko te ubije, pa to su neozbiljne stvari. EA je gora sa mikrotransakcijama, nije ni Fifa pay to win ako igras svakog dana po dva sata, pa tamo u martu i ti imas top ekipu, ali dok ti igras na pocetku sa gold karticama, dodje neki Arapin sa 5-6 ikona, koliko god da si bolji od njega nemas maltene nikakvu sansu ako on igra iole pristojno.

                              Na kraju dana ako se ti zapalis za neku igru mozes dati i fine pare za skinove, ali je vazno da ne moras da placas da bi se prije upgradeovao, da bi imao bilo kakvu pomoc, jaca oruzja i slicno. Overwatch imas sve heroje, i sve zavisi od tvog skilla, skinovi u CSu su sjajni, mozes brdo para da zaradis ako te useru dobri itemi ali i dalje taj skin apsolutno nista ne znaci za tvoju igru, ista je prica sa LOLom i Dotom.

                              Blizzard je malo alav na pare, ali na pogresan nacin. F2P trziste je predobro. Videti pod POE i Dotom recimo. Bolji je primer mozda ipak dota. Razvaljuje se Valve od para preko jebenih itema i compendiuma koji idu za svaki TI. Od tih compendiuma recimo dobar deo love zadrze, a ostalo ode na nagradni fond koji je najveci u celom esportsu hands down. Mislim da bi Blizzard sa nekim igrama mnogo bolje prosao da im je politika bila drugacija (Diablo), ali sta je tu je. Opet stoji da su bolji od mnogih kompanija i stoji da od EA nema goreg zaista.

                              I generalno je filozofija mnogo drugacija po pitanju f2p i p2w kod ljudi. Ili bar kod mene. Igram POE onako rekreativno (zaista je dobra igra sve preporuke) i dodje mi da potrosim koju paru jer su ljudi odradili fenomenalan posao. Za Hearthstone mi ne pada na pamet da pod onim cenama kupujem packove. Mislim to teranje u trosenju novca kod igraca utice na odbojnost, dok suprotan rezim, ukoliko je igra dobra, sigurno ce te naterati da das koju paru i dignes nivo uzivanja.
                              Last edited by colke995; 12-09-18, 07:35.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kupila mi je djevojka Mortal Kombat XL Nisam bas odavno igrao nijedan MK ili igru takvog tipa uopste... brutalna je igra! Ova me mala unakazi... Dacu ja njoj fataliti posle
                                Last edited by powerslave; 13-09-18, 11:08.

                                Comment

                                Working...
                                X