Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Lol Diablo 2 je sto se tice komplikovanosti za Witchera, pa ... Mala beba.
    Stoga strah od nepoznatog
    Salim se naravno, javljam utiske kad odigram par sati...

    Comment


    • Path of Exile je prilicno jaca igra recimo od Diabla 3 oko kog je bio abnormalan hype (doduse sa razlogom jer je D2 bio kidanje). PoE ima bas jako puno kontenta. Skill tree, ascendancy klase, pantheon... Mali je broj klasa koji moze da cisti ceo kontent, a uglavnom zahtevaju prilicno skilla. I na sve to trading market im je prebrutalan.
      sigpic

      Comment


      • Igrao sam to na lap topu jednu vreme al je pocelo da secka pa batalio. Jeste da ima dosta tih skillova i sta ti ja znam, ali poenta je da samo ides i slesujes ko blesav, nema neke price, sve je nekako na zurbu

        Gledas ovo sto streamuju samo klikcu nesto ko besni i 10000 neprijatelja nestaje sa lica zemlje u sekundi...
        Verovatno cu probati na xboxu jednog dana kad ne budem imao sta jer je besplatno

        Comment


        • Čitam ove neke igre, veze nemam ni o jednoj, samo znam da i dan danas imam noćne more zbog ovoga.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Igrao sam to na lap topu jednu vreme al je pocelo da secka pa batalio. Jeste da ima dosta tih skillova i sta ti ja znam, ali poenta je da samo ides i slesujes ko blesav, nema neke price, sve je nekako na zurbu

            Gledas ovo sto streamuju samo klikcu nesto ko besni i 10000 neprijatelja nestaje sa lica zemlje u sekundi...
            Verovatno cu probati na xboxu jednog dana kad ne budem imao sta jer je besplatno
            Nije bas tako, ali jeste tacno da se takav utisak stice pogotovo ako gledas twitch i tako te stvari. U sustini jeste da cesto mozes videti te situacije gde ciste mobove za sekunde bukvalno, ali to ti je fora sto sam napisao u postu. Vecina buildova je takva da su specijalizovani za nesto. Konkrentno neki za farmanje, neki za lavirint, neki za sam end-game tj za ubijanje Shapera. Svi ti specijalizovani buildovi te konkretne stvari rade jako dobro, a ostale mnogo slabije. Ako igras neki all content viable build, onda moras imati jako dobro poznavanje igre i skill da bi sve stvari mogao da prelazis i uglavnom sve prelazis sporije. Story sam po sebi nije uopste los, ali nije nesto bog zna kakav u tim grinding igrama.

            Nisam skoro igrao bas aktivno, ali planiram da nakon sto diplimiram se malo bacim na to, ali i ja sam imao problema sa stekanjem. Igra ima mali system requirements, ali ono. Imam sasvim solidan i3 procesor i 8gb rama i cesto se desi da zabode igra na loading screenu. Ali planiram u skorije vreme kad legne stipendija da uzmem neki SSD i jos 8 gb rama, pa kontam da bi trebalo da radi kako valja.

            @Tarantula

            Ja sam Vice City prelazio celu igru bar 5,6 puta. Ali novu dimenziju igranja mi je uneo speedrunning. Neverovatno kako se promeni ugao gledanja na samu igru. Postane mnogo zabavnija (a nekad i mnogo stresnija).





            Imas ovde manje vise sve objasnjeno sta i kako za any% (Main storyline ne ukljucuje ovu misiju sa helijem ). Koristi se jako puno zabavnih glitcheva koji postoje u igri.
            sigpic

            Comment


            • Pa to, bas je grind tip igrice, ali je fenomenalno uradjeno ono drvo za skillove i ostale zajebancije. Definitivno cu se vratitii jednog dana da je predjem

              Comment


              • The Witcher je fenomenalan. Meni prvi dio i dalje omiljeni, ali je treci realno najbolji.

                Fino uzmes paprocitas Sapkowskog. Prvo Sword of Destiny i The Last Wish, pa ako ti se svide(a vjeruj mi, moraju ) Onda procitaj i sagu o vescu koja se sastoji iz pet knjiga.

                Knjige mozes citati dok prelaziz igre, cisto da ti upotpuni utsiak o tome koliko je Geralt u stvati jedan mamojeb a bogami i kakva je iskustva imao sa nekim curicama koje se pojavljuju tu i tamo Trebalo bi da su sve knjige prevedene na nas do sad, s obzirom koliko je popularnost skocila zbog igara... Ja sam prije 10-12 godina kupovao knjige na engleskom jer nije bilo prevedenih kod nas, osim "Poslednje Zelje" cini mi se... Pa sam onda izludjivao druga jer je kuburio sa engleskim pa nije mogao da cita ostale

                Ja sam ti veliki fanatik kad je The Wither u pitanju, pa ti je moja preporuka da odigras i prvi i drugi dio. Ja sam prvi dio presao 7-8 puta.. to mi je jedna od onih igara koje bi nosio na pusto ostrvo. Uz Baldur's Gate 2 i HoMM3

                Da procitas knjige, da bi upoznao likove poput napr Leo Bonhart-a
                Last edited by powerslave; 25-04-18, 08:12.

                Comment


                • Definitivno cu morati da uzmem knjige
                  Hvala Slave

                  Comment


                  • Originally posted by LejkerBoy View Post
                    Tako sam i ja razmisljao, jos i nintendo 2ds XL ima i veliki broj Mario igara, i relativno jeftina je.

                    A PSP bih uzeo samo jer je jeftin, a ima God if War chains of Olympus i Ghost of Sparta
                    S obzirom na razvoj situacije, vise ne preporucujem 2DS. Nintendo Switch je provaljen i uskoro ce krenuti talas homebrew-a i piraterije. Ocekujem emulatore koji ce da pokriju sve retro konzole, ali i DS i 3DS i jos gomilu stvari. Caka je jedino sto ga treba kupiti sto pre, jer su Nintendo i Nvidia otkrili propust i on ce u narednim revizijama hardwera biti ispravljen. Jedino sto je duplo skuplji od 2DS-a

                    Comment


                    • Trejler za novi Tomb Raider

                      https://www.microsoft.com/en-us/vide...embed/RE201VK#
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment




                      • Panjabi MC <3

                        Mislim da sam ipak trebao da napravim pauzu, bas sada nekako tesko prelazim Andromedu. Tek sam otprilike na pola i imam gomilu sporednih kvestova koje hocu da predjem ali nisam bas toliko zagrejan za igru. Nisam je pipnuo jos od cetvrtka. Jos sam bas zapratio NBA, pa se spava pre utakmica. Nakon SP u fudbalu mogao bih ponovo da se vratim igrama ili eventualno nesto kratko da spicim za 2-3 dana u narednom periodu. Za Andromedu ne znam sta cu, pokusacu da je zavrsim do kraja sledece nedelje ili cu da cekam pravi tajming da nastavim.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Definitivno cu morati da uzmem knjige
                          Hvala Slave
                          Prva igra The Witcher ima besplatno na GOG-u trenutno. Eto prilike da je probas

                          Comment




                          • Samo se nadam da ce na kraju ipak izaci i za PC, valjda su videli da se itekako isplati sobzirom na GTA.
                            sigpic

                            Comment


                            • Je l igrao neko Persona 5? Posto sam uzeo preko vikenda Personu 5 i Digimon story: Cyber sleuth i razmisljam koju da pocnem

                              A za Metal Gear Solid Phantom pain, ludilo je igra, dodje mi da nabavim sve verzije za ps1 i ps3 i da ih odigram hronoloski

                              Comment


                              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                                Je l igrao neko Persona 5? Posto sam uzeo preko vikenda Personu 5 i Digimon story: Cyber sleuth i razmisljam koju da pocnem

                                A za Metal Gear Solid Phantom pain, ludilo je igra, dodje mi da nabavim sve verzije za ps1 i ps3 i da ih odigram hronoloski
                                Mgs ce biti besplatan u drugoj polovini meseca za gold member korisnike na xboxu tako da cu da skinem da vidim kakva je. Cuo sam da je osvajala i neke nagrade

                                Comment

                                Working...
                                X