Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oh, to je lak izbor. Ja imam Vitu zbog par specificnih igara i imas na Viti nekoliko kul jrpg-eva, ali 3DS/2DS dominira u skoro svemu + je i dalje ziva platforma koja dobija nove igre, dok se Vita jos samo u Japanu koprca i dobija neke opskurne naslove. Jos je i jeftiniji, ne koristi ultra skupe memorijske kartice (8GB kosta preko 30e), a mislim da je 3DS lakse i hakovati, za Vitu moras da juris modele koji imaju stariji firmware. Inace bi preporucio New 2DS XL, obican 2DS ima glup oblik, New 2DS je previse mali, a 3DS modele bi batalio jer 3D efekat nije bitan, a bezveze dize cenu.

    PSP iskreno pojma nemam sta ima, ali je dovoljno jeftin da ga mozes uzeti i iz zajebancije.


    Kakvi FF i bakraci, Chrono Trigger je alfa i omega za sve
    Last edited by s_hyperion; 21-04-18, 15:23.

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Oh, to je lak izbor. Ja imam Vitu zbog par specificnih igara i imas na Viti nekoliko kul jrpg-eva, ali 3DS/2DS dominira u skoro svemu + je i dalje ziva platforma koja dobija nove igre, dok se Vita jos samo u Japanu koprca i dobija neke opskurne naslove. Jos je i jeftiniji, ne koristi ultra skupe memorijske kartice (8GB kosta preko 30e), a mislim da je 3DS lakse i hakovati, za Vitu moras da juris modele koji imaju stariji firmware. Inace bi preporucio New 2DS XL, obican 2DS ima glup oblik, New 2DS je previse mali, a 3DS modele bi batalio jer 3D efekat nije bitan, a bezveze dize cenu.

      PSP iskreno pojma nemam sta ima, ali je dovoljno jeftin da ga mozes uzeti i iz zajebancije.


      Kakvi FF i bakraci, Chrono Trigger je alfa i omega za sve
      Tako sam i ja razmisljao, jos i nintendo 2ds XL ima i veliki broj Mario igara, i relativno jeftina je.

      A PSP bih uzeo samo jer je jeftin, a ima God if War chains of Olympus i Ghost of Sparta

      Comment


      • Iako znam da je FC4 manje-vise FC3 copy/paste, ima nesto u glavnoj prici sto me drzi i sto je opet ostavila igra na mene dobar utisak i trenutno malo bolji nego FC3 od kojeg sam ipak imao veca ocekivanja. Puno vremena sam proveo uz FC3 i sem collectibles manje-vise sam sve presao, pa mi je bilo mrsko dosta stvari da radim u FC4. Misije sa ovom dvojicom drogosa su vrh.

        Ne znam stvarno kada cu peticu da skinem, mislim da pokusam i Primal da odigram. Ne volim da igram preko reda.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Iako znam da je FC4 manje-vise FC3 copy/paste, ima nesto u glavnoj prici sto me drzi i sto je opet ostavila igra na mene dobar utisak i trenutno malo bolji nego FC3 od kojeg sam ipak imao veca ocekivanja. Puno vremena sam proveo uz FC3 i sem collectibles manje-vise sam sve presao, pa mi je bilo mrsko dosta stvari da radim u FC4. Misije sa ovom dvojicom drogosa su vrh.

          Ne znam stvarno kada cu peticu da skinem, mislim da pokusam i Primal da odigram. Ne volim da igram preko reda.
          Isto, iako su to kao "ekspanzije" meni su 4., Primal pa i sad 5. vrh igre. Odigraj Primal, meni je bas prijao, ali kao i svaki.

          Comment


          • Ja sam preskocio FC4 i Primal bar za sad i poceo FC5 i ovo sto sam do sad odigrao je jako zanimljivo.

            Maricu jesi li odigrao Andromedu? Ako jos uvek nisi ostavi sve i igraj, mislim daleko od toga da je na nivou trilogije ali definitivno mnogo bolja igra nego sto to recenzije i razni utisci na netu govore.
            sigpic

            Comment


            • Igram Andromedu, stao kod Eosa pre neki dan jer me igra nije povukla da nastavim dalje pa sam se prebacio na FC4. Sada vec mislim da nastavim sa Andromedom, fazon mogu da je odigram dvadesetak sati a mogu i sezdeset sto me i malo brine. Imam bas problema da se navucem na neku igru, dosta toga ostavim nedovrseno i neki put nastavim da je igram godinu dana kasnije(primer Mass Effect 3 mislim, a sa Dishonored cu da postavim novi rekord). Batman Arkham Knight igrao od avgusta prosle godine i od tog trenutka ga nisam tak'o. FC4 je jedna od retkih igara za koju uopste nisam pravio pauzu.

              Napravio sam pauzu i sa Originsom, ali iz skroz drugih razloga. Odigrao sam Rogue, malo Unity i Syndicate skoro 40 sati i toliko sam se bio navikao na kontrole(sve po automatizmu) da mi je ovo bilo bas konfuzno. Skroz drugacija sema, a opet ipak nisam bio nesto spreman da se toliko udubim u igru.

              U planu mi je da u sledece 3-4 nedelje predjem Andromedu, Arkham Knight i Origins, pa pravim pauzu od igranja. Nesto sumnjam da cu u tome uspeti.

              Ovako kada racunam, ako zanemarim sve drustvene aktivnosti ja dnevno mogu da imam 4-6 sati aktivnog igranja, vikendima ta cifra moze da bude dvostruko veca. Da ne izlazim subotom, mogao bih da spojim 12 i vise sati. Juce sam FC4 jedno 10 sati igrao. Sve moguce razgovore zamrzo, roditelje iskulirao i trebao sam juce da pokupim patike(i jos par sitnih obaveza koje sam naravno odlozio) sto sam tek danas uradio. Trenutno sam u toj gaming-izolacionoj fazi kada me malo sta interesuje sta se desava oko mene. Samo da me par devojaka ne pritegnu u narednom periodu i bice sve super, trenutno imam srece sto vecina ljudi ni ne zna da postojim.
              Last edited by Ricma; 22-04-18, 19:26.

              Comment


              • Kod FC 5 je problem spawn protivnika. Bukvalno ne prodje ni 30 sekundi da se od nekud ne pojavi neko, to bas smara. Drugi problem mi je sto malo repetativno postaje. Nakon sto se oslobodi jedna oblast (ja sam tako isao), posle je sve manje-vise vec vidjeno, mada i dalje ima zanimljivih misija. Prvih 10ak sati mi je bilo vrh i sad mi je jos uvek dovoljno zanimljivo, ali sam drasticno smanjio sa igranjem. Hope County je najbolje okruzenje od svih FC igara, prelepo izgleda. Soundtrack je odlican.
                Last edited by Mr. Wolf; 22-04-18, 23:56.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Kakav je Witcher 3? Jel greota da to kupim i igram kad nisam igrao 1 i 2?

                  Comment


                  • Po mnogima najbolja igra svih vremena. Mozes da kupis trojku i krenes od nje, nije problem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hvala Vlajko

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Kakav je Witcher 3? Jel greota da to kupim i igram kad nisam igrao 1 i 2?
                        Pogledaj na YT ukratko sta se izdesavalo, imas par klipova koji jasno objasne. Remek delo, prelazices je minimum jednom godisnje.

                        Comment


                        • Mizantrop sam, ali bih izblejao sa scenaristima i dizajnerima ovih misija. Jos uz to ide psihodelicna muzika. Vrh!






                          Za Witcher imam fore dve godine dok ne izadje serija da procitam knjige i predjem sva tri dela. Nema kod mene razlike da li kasnim 3, 4 ili 5 godina za Witcher 3.

                          Comment


                          • Ma nisu normalni. Kad sam radio ovu misiju umro sam , prebacite na 7:05 ...

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Pogledaj na YT ukratko sta se izdesavalo, imas par klipova koji jasno objasne. Remek delo, prelazices je minimum jednom godisnje.
                              Odradio tutorial i resio prva 3 side questa. Igrica na prvu loptu deluje nestvarno mocno.
                              Ali se plasim da ce za mene ovo biti prekomplikovano sa ovim alhemijama i skillovima i sta ti ja znam Nisam igrao ovako nesto od Diabla 2
                              Naucicu valjda vremenom...

                              Comment


                              • Lol Diablo 2 je sto se tice komplikovanosti za Witchera, pa ... Mala beba.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X