Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocela su neka prolecna snizenja da znate
    Ja uzeo Mortal Komabat XL za 10 dolara i ovako na prvu deluje bas mocno

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Pocela su neka prolecna snizenja da znate
      Ja uzeo Mortal Komabat XL za 10 dolara i ovako na prvu deluje bas mocno
      Dobra, opikam nekad sa drustvom, ali ja cekam krek za Dragonball Fighterz, kida igrica.

      Comment


      • Kul je Fighterz, cega se Arc System Works dohvati to ne moze da omane, njihov Guilty Gear je najbolji fighter ikada. Ja sam dobio novinarsku kopiju Ultimate Edition za PS4 kada sam radio review za ortakov sajt, pa sam igrao pre vecine Jos sam dobio i zmajeve kugle koje su deo press kita

        Sa druge strane, mislim da je malo igara koje manje volim od Mortal Kombata, najgora mehanika u 2D fighterima ikada. Skidam kapu sto odrade kvalitetno ceo paket, modove, pricu itd, ali dzabe kad je sam gameplay bzvz.
        Last edited by s_hyperion; 28-03-18, 01:16.

        Comment




        • Double Dragon neo game, 2d epika

          Comment


          • Double Dragon, Samurai Shodown i Street Fighter su mi bili omiljeni. Obozavao sam Street Fighter zbog onog animiranog filma A Samurai Shodown smo drugovi i ja igrali do prije 7-8 godina

            Comment


            • Drug i ja, 2 poslednja zetona smo ostavljali za DD, premotavali smo dok nam ne dosadi

              Ja i sada, ponekad skinem klincima da igraju slicne igrice. Trenutno su omiljeni warblade i malo novija Cossacks Art of War

              Comment


              • Spec Ops The Line besplatan na Humble Bundleu jos dva dana. Dodajte i odigrajte obavezno, gameplay je nista posebno ali prica je ludilo, svako bi to trebao da predje.
                sigpic

                Comment


                • Dodje mi tako i instaliram na kompu AC Syndicate, Far Cry 4, Mass Effect Andromeda, Origins, Sleeping Dogs i Arkham Knight. I Mad Max, Project CARS i Forza Horizone 3 imam na kompu samo ih nisam jos instalirao.

                  Sto je najgore krenuo sam da peglam oba ACa sa tim da sam otprilike na pola igre u Syndacite, pa cu Origins da nastavim kroz nekoliko dana mada mi se igra nesto i Arkham Knight.

                  Sta mi je ovo trebalo?

                  Iz nekog razloga zainatio sam se da u Syndaciteu osvojim ceo London i predjem sve sporedne misije. Bas sam se udubio u igru, sa druge strane Rogue koji sam zavrsio prosle nedelje me nije bas dugo drzao. Obrnuo sam ga, ali nista me nije drzalo sem glavne price. Unity je uzasan, nisam mogao dalje od cetvrte sekvence. Origins obecava, ali nemam vremena da igram dve igre paralelno.

                  Zahvaljujuci SP kampanji Battlefield 1, pogledao sam film Lawrence of Arabia.

                  Comment




                  • Nadam se da ovo znaci i novi SC sledece godine i Sema sa glasom Ajronsajda
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment




                    • Pa, malo je reci da je novi God of War izdominirao. Jos ne mozemo da igramo, ali je tu bar epski soundtrack


                      Last edited by s_hyperion; 15-04-18, 01:03.

                      Comment


                      • Sigurno je ludilo ali meni to nikad ne moze biti to kad nema Kratosa
                        sigpic

                        Comment


                        • Krekovan Far Cry 5
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Krenuo da igram ovih dana metal gear solid phantom pain, prva igra metal gear franšize koju igram i baaas je dobra, vredi li uzeti mgs ground zeroes za PS4?

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Krekovan Far Cry 5
                              Super, ja nisam krenuo ni cetvorku da prelazim.

                              Comment


                              • Koliko me smorio MGS Phantom Pain sa onim jednosatnim uvodom u igru, posle sam izgubio zelju
                                Sledeci put ako ga budem instalirao, trazicu obavezno sejv nakon tog dela.

                                Ricma, ja odustao od FC 4 posle jedno 3, 4 sata igre, nisam imao zivaca da se penjem na one tornjeve.
                                U FC 5 su to konacno izbacili.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X