Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    150 000. Ma mene vise zanima kvalitet, servisiranje, generalne stvari o autu, jer mi izgleda genijalno a nista o njima ne znam...
    Manje vise pravilo kao i za Alfu.

    Srecan dva puta u zivotu.

    Macka u dzaku. Znam 10 primera gde je vlasnike kostao Boga oca. A znam i lika koji se kune u njega. Kaze samo mini.

    Zavisi sta definises kao jeftino i skupo. Mislim da nije vredan toga. Tj, zanimljivo ga je voziti. Ali vise u smislu, provozati nego voziti stalno.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Isto misljenje imam. Zabavan auto, ali te moze natjerati krv svoju da propisas ako krene da se kvari.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Zar njima nisu krajslerovi motori do 2006?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ne, ne. BWM u miniju.

          Zar u Krajsleru nije Mercedes? Ili sam se istripovao.

          "The Tritec engine (also known as Pentagon) is a four-cylinder petrol engine that was manufactured between 1999 and 2007 by Tritec Motors in Brazil and was used in various cars including Chrysler and Mini models."

          A krajsler u vlasnistvu BMW-a..
          Last edited by l1m4r; 22-05-17, 22:22.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Zar njima nisu krajslerovi motori do 2006?
            Ja koliko znam BMW-ovi, al nije ni to nemoguce.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • The Mk I Mini One, Cooper and Cooper S used some version of the reliable, Brazilian-built Tritec engine, co-developed by Chrysler & BMW; the Mini One D used a Toyota-built 1ND-TV diesel engine. In August 2006, BMW announced that future engines would be built in the UK, making the car essentially British-built again; final assembly took place at Oxford, and the body pressings were made in nearby Swindon at BMW's Swindon Pressings Ltd subsidiary.
              wiki
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • BMW

                A posto zivis u Srbiji. Zanemari ga..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Samo golf cadvi gti i peri deri hahaha
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • A zaista, sta bi preporucili u tim okvirima? Dakle, da je benzin ( planiram plin ugradit ), snaga 75-85 kw, cijena 3000 do 4000 hiljade eura? Meni se dopada recimo laguna 2007., audi a4 2004., polo gti iy 2008-2009, al nisam iskljuciv, evo sam nedavno provalio mini coopera i super mi izgleda. Dok pisem, kontam kako sam dao premalo okvira, al eto, ako nista, uputite me na neko manje zastupljeno auto koje se vama svidja...
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Bolje je pitanje koliko planiras da trosis na gorivo i odrzavanja?!
                      Koliko ces mesecno da prelazis? Kupujes za svaki dan ili cisto ti treba auto?
                      Prvi auto!? Sta volis, velike automobile prostrane, ili onaj sto moze da stane svuda?

                      Ali bez zezanja, za te pare mozes da uzmes sta hoces tj veliki je izbor.
                      Last edited by l1m4r; 22-05-17, 22:47.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Bolje je pitanje koliko planiras da trosis na gorivo i odrzavanja?!
                        Koliko ces mesecno da prelazis? Kupujes za svaki dan ili cisto ti treba auto?
                        Prvi auto!? Sta volis, velike automobile prostrane, ili onaj sto moze da stane svuda?

                        Ali bez zezanja, za te pare mozes da uzmes sta hoces tj veliki je izbor.
                        Nije mi prvi auto, mator sam ja Ali je prvi u koji cu uloziti malo vise novca i koji nece biti moja generacija A sta znam. Meni auto treba prvenstveno za gradsku voznju, ali i povremene izlete od po 200-300 km, pa i vise. Ne volim velike glomazne automobile, jedino ako je terenac, jer mi moze koristiti takav, ali sam prostor u autu mi i ne treba. Ta neka sportska varijanta, tipa laguna ili audi a4 ili malo auto sa 4 vrata, sve je ok.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Neki Fiat? Ako ti ne smeta da ti pisti elektronika?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Astra H GTC, Fiat Bravo, Mazda 3 , Seat Altea, BMW E46, Mazda 6...
                            To je ta neka sportska varijanta za tu cenu... Ima jos naravno ovih sam se prvih setio

                            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              Astra H GTC, Fiat Bravo, Mazda 3 , Seat Altea, BMW E46, Mazda 6...
                              To je ta neka sportska varijanta za tu cenu... Ima jos naravno ovih sam se prvih setio

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              Da dodam..
                              A može i jedna dobra 156tica... Da se sve obrću Ves za tobom.

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • Nova CBR 1000 rr










                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X