Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svet automobila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nazalost jedno su zelje, a drugo mogucnosti...
    sigpic

    Comment


    • Znas Brano moje stavove po pitanju Repsol Honde ali ako naidjem na istu u gradu potrudicu se da uslikam
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Blagodarim, hahha da, da znam : ))
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Drezik View Post
          Imao sam takodje priliku da vozim identican do duse Kijin. 3.5 v6 200 ks. Jedini problem je sto moras stalno da mislis na pumpu. Prosek oko 18 L Doduse kick down osecaj je extra
          Da se vratimo na ozbiljnije makine, za tebe

          Aston Martin Vantage GT12







          Spoiler








          Last edited by jovan; 18-04-15, 10:53.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Originally posted by Drezik View Post
            Dizajn vuce na Panameru ali i dalje mi je sve to ruzno
            Mozda nesto ovome sl.


            Porsche 911 GTS Club Coupe






            Spoiler








            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Ufff , englezi imaju posebne privilegije kod mene AM pogotovo Porsche je Porsche . Vode se politikom - sto menjati nesto sto je dobro i svaka im cast. Pogotovo za 918.

              Comment


              • Koja je ovo sila-boli glavaKoenigsegg Agera RS





                Spoiler









                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • 2015 Infiniti Q70





                  Spoiler










                  Spoiler
                  Cestitam na pobedi "Dotorea" u GP. /da neko pokaze "malcu"ako hoce tako-to ce i da dobije, od "maestra"/ a i u F1 pocinje da se nesto desava, bas su "mece"pocele da guse sve-bravo za Kimija
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • 2015 Dodge Viper SRT

                    @Drezik, kako tebi ovaj model izgleda/ima neku osobenost-oseca se da je "badza"/






                    Spoiler























                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Nikad nisam voleo te american muscle automobile, oduvek su mi evropski, narocito Italijanski bili omiljeni, ali moram da priznam da su ameri sa ovim Viperom i Korvetom C7 Stingray napravili sjajan posao mada Viper neuporedivo bolje izgleda
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • @Jovan , nije lose Ali kao sto kaze Mile donji stroj jos nisu usavrsili , tj mnogi se zale na njihovo vesanje , kako je zastarelo i koliko je meko. Predpostavljam da su ga usavrsili sa novijim automobilima, pa tako i kod C7 i Vipera Svidja mi se kod Corvete sto mozes da snimas svoje voznje u POV fazonu sa sve telemetrijom. Jedan Valet je tako popio otkaz posto je gazda pregledao snimak kad je preuzeo auto

                        Comment


                        • @ Jovan

                          Malo si me preduhitrio , hteo sam da postavim ovo cudo . Tj pored Lexus ISF -a jedino mi se ovo svidza ali kad uporedis specs sa M4 ili M3 vidis da su mnogo tromije masine od bavarca.

                          Comment


                          • Ne ide nesto Lexusu u poslednje vreme da naprave bas dobar auto, sto je pomalo razocaravajuce kad vidis da su pre 4 godine bili zasluzni za stvaranje najboljeg automobila koji je izasao iz Japana (po meni )

                            Comment


                            • Prave oni vrhunske automobile,ova nova linija je bas izuzetnog dizajna dok o LFA ne treba trositi reci,dreamcar u svakom smislu te reci... Problem je kod nas sto su dosta skupi pa samim tim nisu popularni,moj kum je nedavno prodao 4 godine star IS250 za 10 000 evra,vrhunski auto ali nesto skuplja registracija i nesto manje popularna marka i to odmah utice na cenu...

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Yup Lexus nije golf

                                Comment

                                Working...
                                X