Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Ja ne mogu i to da shvatim, kako mozete Mareja da stavljate za drugi favorit turnira, ja umirem od smijeha. Covjek je pobjedio psihopata Janovica, smijesni Matosevica i sad postaje drugi favorit turnira? Svakako, sa drugi servis od 115 km/h mozda i osvoji turnir, ako protivnik u finalu mu bude Ilija Marchenko.
    OVAKO

    Comment


    • #92
      Marej je drugi favorit turnra jer mu ova podloga najvise odgovara, jer je fizicki (konacno) top, jer je tehnicki i takticki bolji od 99% tura, jer je vec dva puta do sada osvajao slem, jer je ostatak konkurencije blago receno smesan. DOVOLJNO?
      Last edited by Sandugp; 16-01-15, 15:44.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #93
        gdje je fizički top, kad ima probleme sa ramenom

        al hajd, bio je drugi favorit i na WTFu, nek bude i ovdje

        Comment


        • #94
          Stamina mu je konacno na zadovoljavajucem nivou (za njegove standarde). A to je najbitnije. Rame moze da ga zeza, ali ne mora nista da znaci.
          A ti bi shminka u best of 5 Marej vs Rodzer dao prednost Rodzeru? Za AO uslove govorim?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #95
            Svakako, po formi sa kraja prošle godine...a i po ovogodišnjoj...Roger je favorit

            Comment


            • #96
              Jako, jako zanimljiv ženski žreb.

              Meni interesantni parovi prvog kola:

              Bacsinszky vs Jankovic - Timea je igrala poprilično dobro u Shenzhenu gde je dobila Kvitovu ali je relativno lako izgubila od Halep u finalu. S durge strane Jelena čeka na prvu pobedu u ovoj sezoni budući da je izgubila na startu Brizbejna od Ajle a od US Opena ima samo dve pobede, nad McHale i Kudryavtsevom. Ne znam kakv je bio meč sa Ajlom i potpuno mi je nepoznata forma Jelene, a na osnovu prikazanog u Shenzhenu, Timea bi mogla i u dva seta da reši ovaj meč ako bude prikazala igru kao u meču sa Kvitovom

              Cibulkova vs Flipkens

              Stephens vs Azarenka - verovatno meč prvog kola. Još uvek je svež njihov polufinalni duel iz 2013 i Viktorijina toalet-pauza A i par poteza iz meča...
              Spoiler



              Vika je odigrala poprilično dobar meč za Pliškovom u Brizbejnu, ali je još uvek daleko od nivoa pre povrede. Nekonstantan servis u popriličan broj duplih grešaka, trenuci kada jednostavno ne može da pogodi teren...... Stephens je talentovana devojka ali motivacija joj je nula. Posle dve godine i pobede nad Serenom može se reći da je samo nazadovala. Prečesti su joj mečevi u kojima je potpuno letargična na terenu, nezainteresovana, bez ikakve volje da udari loptu. Opet, valjda će joj činjenica da igra na Gren Slemu i protiv bivše šampionke i broja 1, dati malo motivacije. Njen forhend može biti moćno oružje. Snažan, zaklapa strašne uglove s njim. Verujem u pobedu Viktorije, posebno što bih voleo da vidim meč sa Wozniacki.

              Townsend vs Wozniacki - da vidim je li Taylor naučila nešto iz meča u Oklandu.

              Pennetta vs Giorgi - italijanski derbi

              Davis vs Krunić - duel dve niske devojke. Obe imaju zanimljiv stil igre koji mi se dopada


              --------------

              Ana sa Pliškovom u 4. kolu, to bi moglo biti zanimljivo, i nadam se revanšu
              Last edited by wanderer; 16-01-15, 16:38.

              Comment


              • #97
                U donjem dijelu zdrijeba svi pricaju o Rogeru,Andyju i Rafi a Tomas se u svom novom dresu da se prosunja do finala Na ovoj podlozi Novak bez dileme prvi favorit,nece ga zaustavit nikakav Verdasco,Isner ili Raonic.Jedini koji mu mogu napravit probleme u njegovom dijelu zdrijeba su Wawrinka i Nishikori.Prvom dajem max 30% a drugom 20% sanse

                Comment


                • #98
                  Berdych baš ima lijepu priliku da ode do samog kraja, možda i trofeja ako Novak ne bude u finalu

                  Comment


                  • #99
                    E preteraste sa Berdihom,moze on do QF,za nesto vise tesko cec biti.Marej je konacno spreman i mislim da ce lagano on stici do QF-a,mislim da Dimitrov ne moze da mu uzme vise od 1 seta u R4.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Tri stvari koje bi me jako iznenadile na AO:

                      1. Da Wawrinka dobije Novaka.
                      2. Da Federer dobije Nadala.
                      3. Da Nadal ne popravi formu tokom turnira i to znatno.

                      Tri svtari koje me ni najmanje ne bi iznenadile a izgledaju malo vjerovatne:

                      1. Da Ferer pobijedi Nishikorija
                      2. Da Mari osvoji turnir.
                      3. Da Nishikori osvoji turnir.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        E preteraste sa Berdihom,moze on do QF,za nesto vise tesko cec biti.Marej je konacno spreman i mislim da ce lagano on stici do QF-a,mislim da Dimitrov ne moze da mu uzme vise od 1 seta u R4.
                        Shminka ga forsira samo tako, ne bi me čudilo da dogura što dalje ..

                        Comment


                        • Ymer i Chung su napravili sjajan posao u kvalifikacijama, i medjusobno ce odluciti ko ce debitovati na najvecoj sceni. Medjutim, mec veceri svakako igra Jasika, koji moze postati prvi igrac rodjen '97. u glavnom zrebu GS turnira. Jos ce igrati i Edmund, a ako i on i Jasika zabeleze pobede imacemo 6 U20 igraca u glavnom zrebu, sto nije vidjeno vise od 5 godina
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Svakako, po formi sa kraja prošle godine...a i po ovogodišnjoj...Roger je favorit
                            Po formi .. .bes formu nova je sezona. Ako kao ekvivalent uzimas njihov posednji medjusobni duel, onda ne mogu da ti zamerim
                            Ali ne bih se ja na taj mec nesto mnogo obazirao. Mareja jebe jedna stvar i to ne da ga jebe, vec ga jebe pa ga rastura: Naime, on u zvanicnom mecu nema pobedu protiv nekog od najjacih tenisera danasnjice.... mislim da se ni on sam ne seca od kada. To moze da ga zeza ponajvise, mada ima do Rodzera nekoliko zanimljivih duela, tako da ce mu pobeda nad Dimitrovom (u koliko do tog meca uopste dodje i u koliko uopste zabelezi pobedu tu) biti dobar vetar u ledja.
                            Last edited by Sandugp; 16-01-15, 19:12.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Na Mareja sam potpuno zaboravila, moze on da bljesne na AO
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Kod žena, sedam njih je već direktno u glavnom žrebu, a iz kvalifikacija samo Putinceva se može plasirati kao U20. Ovo je najniži broj u poslednje 3 a možda i 4 godine.

                                Comment

                                Working...
                                X