Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Shminka

    Novak je glumatao. To nije ok, ali nije nedozvoljeno. Mari kaze da mu to smetalo i da ga izbacilo iz ritma. Ok, i to nije nedozvoljeno i neistinito. Ali, ALI!!! Ne Muhamed Ali, nego jedno obicno ali, to kaze najveci glumac ENDI MAREJ. Kad mu dodje neki drugorazredni teniser i kad pocne da ga sabija sa osnovne ovaj odma poce da se hvata za butove, noge, ruke, ledja, i daje sliku kao da je pred telesni kolaps i da ce se svaki momenat srusiti. Ali, opet to ali , Marej nastavlja jos jace, trci kao lud, jos vise nego pre i osvaja poene. E jebes ga, gde ce on tako?
    Last edited by Stefan-kobe; 01-02-15, 22:42.
    OVAKO

    Comment


    • Ne znam sta ti je tu cudno...lopovu ukradu nesto sto je i sam ukrao...i sad kao od njega treba ocekivati reakciju: 'Normala, posteno je da sam i ja pokraden...'

      aha

      Comment


      • Ne shvacas me. Endi nije nista gresno napravio sto je to izjavio, ali sad kad ide pljuvanje i ismijavanje po njega zbog to sto je uradio ne brani ga, jer nema argumenata.
        OVAKO

        Comment


        • Gledao sam mec ponovo.Ocigledno da je Novak maksimalno skracivao poene, isao na sve ili nista a Marej je poceo da gresi.Probaj da nadjes prosecan broj razmenjenih udaraca po setovima pa ce mnogo toga biti jasnije.

          Novak je glumatao. To nije ok, ali nije nedozvoljeno. Mari kaze da mu to smetalo i da ga izbacilo iz ritma. Ok, i to nije nedozvoljeno i neistinito. Ali, ALI!!! Ne Muhamed Ali, nego jedno obicno ali, to kaze najveci glumac ENDI MAREJ. Kad mu dodje neki drugorazredni teniser i kad pocne da ga sabija sa osnovne ovaj odma poce da se hvata za butove, noge, ruke, ledja, i daje sliku kao da je pred telesni kolaps i da ce se svaki momenat srusiti. Ali, opet to ali , Marej nastavlja jos jace, trci kao lud, jos vise nego pre i osvaja poene. E jebes ga, gde ce on tako?[/QUOTE]

          Comment


          • Ja ne mogu da shvatim i verujem sta se ovde pise, Novak glumata i za to ga plus optuzuje Skot, najveci glumac u ovom sportu, prebijena macka.
            Moze li profesionalnog sportistu koji igra 1:1 da zaboli stomak, besika...da mu bude muka...???
            Ima ovde ljudi koji nisu reket uzeli u ruke ali znam da ima dosta onih koji amaterski igraju i opet se cude...
            Neverovatno.
            Svako dobro i HVALA TI NOVACE NA TITULI i hladnom pivu u restoranu na Kopaoniku !!!

            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Craig O'Shannessy na sajtu ATP je napisao odlicnu analizu meca, upravo onako kako se desavalo.Novak je onako umoran u 3. setu resio da skracuje poene, poceo da pogadja vinere a Marej mu je pomogao brojnim greskama.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Ne shvacas me. Endi nije nista gresno napravio sto je to izjavio, ali sad kad ide pljuvanje i ismijavanje po njega zbog to sto je uradio ne brani ga, jer nema argumenata.
                Gore sam kažeš da je Novak glumatao, a ovdje da Andy nema argumenata da se žali...jedno sa drugim ne ide, odluči se za jednu stranu

                Comment


                • Originally posted by djkov View Post
                  Craig O'Shannessy na sajtu ATP je napisao odlicnu analizu meca, upravo onako kako se desavalo.Novak je onako umoran u 3. setu resio da skracuje poene, poceo da pogadja vinere a Marej mu je pomogao brojnim greskama.
                  Čitala sam njegovu analizu i pre meča... odlična.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Čitala sam njegovu analizu i pre meča... odlična.
                    U analizi nedostaje samo dvije stvari. Novak nije na terenu ad hoc odluci da igra drukcije. Sve su to bile razradjene varijante. Drugo, Novakova agresivnost na pocetku prvog a i nacin na koji je igrao drugi, jasno govore da je Novakov cilj bio 2:0 u setovima. To znaci da nije ostvario cilj, samim tim je Mari bio u velikoj prednosti na pocetku treceg seta. Onda su presudili kvaliteta Novkovog rezervnog plana i Marijeva nesposobnost da prhvati sto, i pored ostvarenog cilja od 1:1, ne dobija lako mec. Novak nije htio da se preda i dosao je sa necim novi, dosta efikasnim. Mari je onda izabra najlaksu opciju. Sam se predao. Narvno to ne moze da kaze. Zato mora naci neki razlog.

                    Ne dao Bog da su jucer Novaku, na pocetku treceg, protivnici bili Nadal, Federer ili Nishikori. Oni bi bez previse prenemaganja uzeli GS koji im se pokazao na pladnju.
                    Last edited by NI; 02-02-15, 08:14.

                    Comment


                    • NI ...
                      Nadal najverovatnije da, za Federera i Nisikorija nisam toliko siguran, ali sam siguran da bi svakako bili opasniji, tj odigrali bolje i pametnije nego sto je Marej odigrao juce.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
                        NI ...
                        Nadal najverovatnije da, za Federera i Nisikorija nisam toliko siguran, ali sam siguran da bi svakako bili opasniji, tj odigrali bolje i pametnije nego sto je Marej odigrao juce.
                        sta sve necu procitati ovde
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
                          NI ...
                          Nadal najverovatnije da, za Federera i Nisikorija nisam toliko siguran, ali sam siguran da bi svakako bili opasniji, tj odigrali bolje i pametnije nego sto je Marej odigrao juce.
                          Sva trojica bi imala posla. Ne bi to bas lako islo. Da je bilo lako, ne bi se Mari predao. Ali Federer bi to obavio svojim varijacijama i napadom, Nishikori bi lopao vinere na one meke loptice, a Nadal, on mora da dobije ako osjeti da je ravnopravan, a kamoli ako je bolji.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            sta sve necu procitati ovde
                            Nemoj toliko Bojana, zabolece te glava
                            Misli malo i o sopstvenom zdravlju ...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
                              Nemoj toliko Bojana, zabolece te glava
                              Misli malo i o sopstvenom zdravlju ...
                              Pa ti se potrudi da me ne zaboli glava, pazi sta pises od ranog jutra
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • 5 komada, istorija.

                                Comment

                                Working...
                                X