Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by NI View Post
    Ti bas moras da mi pokvaris dan!

    Prvo si prognozirao da Raonic ide do finala a sad mi ove pominjes i Verdaska. Verdasko je vrlo neugodan protivnik za Novaka, oni su igrali samo jedan mec od 2010. i ona dava teska poraza Novaka. To je bilo u Pekingu. Novak je bio u top formi i opet je bilo dosta gusto. Svejedno, uzimajuci u obzir njihov trenutni ranking, Novak mora da pobijedi taj mec ako udje spreman i motivisan.
    Za Raona ja nisam rekao da ide do finala, to je bio neko drugi Zna se ko ide do finala ako sve bude kako valja. Verdasko je neugodan rival, ali to Nole kao veci sampion treba da dobije bez problema, mada Verdasko ima sanse za jedan set protiv Djokovica.

    Comment


    • #62
      salinjo90,

      Izvinjavam se. Nevinog sam te "optuzio". Skeptik predvidja Raonica u finalu.

      Salu na stranu, ja jesam malo nervozan. Svi se slazemo da Novaku ne odgovaraju serveri a on ima dvojicu posred turnira. Potom Nishikori, igrac koga se najvise pribojavam. Mozda ga Stan izbaci.

      Comment


      • #63
        Stanko ce biti nalozen,prvi put brani titulu na GS-ukontam da je vredno vezbao,plus osvojio Chenai(istin konkurencija je bilo nikakva) ali mislim da ako pregura prva 2-3 kola(koja su uvek teska za njega)onda moze da dobije i Kei-ja,ali sve zavisi kakav dan ima.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #64
          Imam osecaj da Stanko lagano ispada u prvoj nedelji. Videcemo
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • #65
            Ukoliko Stan-islav ispadne u prvoj nedelji a ima rezona da tako i bude onda kraj godine neće dočekati u Top 10
            sigpic

            Comment


            • #66
              Samo ne znam od koga ce Stan da ispadne u 1. nedelji, on bas ima lep zreb, a ono sto sam videla u Cenaju je izgledalo odlicno.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #67
                Kad pomenuh da mi je Andy... nekako mi je fizicki nadogradjen, brze se krece, BH mu je ostriji za nijansu,
                bolje "uglove daje" (bar ono sto sam ja gledao). Bas deluje opasno za svakoga.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • #68
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Samo ne znam od koga ce Stan da ispadne u 1. nedelji, on bas ima lep zreb, a ono sto sam videla u Cenaju je izgledalo odlicno.
                  Oces u avatar? Da otvorimo sezonu i zvanicno
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by prskaj View Post
                    Oces u avatar? Da otvorimo sezonu i zvanicno
                    Moze

                    idemo Stanojlo, idemo majstore
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #70
                      Znaci ja kazem da ispada u prvoj nedelji. Taman nek potraje kazna do kraja turnira
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • #71
                        Nece Role dalje od Rafe.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • #72
                          Prvi favorit turnira je Novak, drugi je REALNO I NAJREALNIJE Endi Marej, treci Japanac ..... TO JE FAKAT
                          Onda Nadal, pa 10 mesta prazno pa Federer, pa 5 mesta prazno pa Vavrinka, pa onda ostali ....

                          Zao mi je sto Endi i Kei imaju malo zeznutije zrebove, mada u neku ruku to je i dobro (zbog Novaka naravno)
                          Ovo moze vrlo lako da bude Rafaelov turnir..... ima SVE BUKVALNO sto mu treba: U prvih nekoliko kola lagane protivnike, da nabije formu (to mu je najpotrebnije), onda u 1/4 Tomicu, koji mu nije bas idealan protivnik, ali daleko od nepremostivog. I kao slag na tortu u 1/2 Federera to je ono sto je on najvise zeleo. U finalu je sve moguce.
                          Moze vrlo lako da ispise nove stranice teniske istorija na ovom slemu Nadal...

                          I da, Novaku je 17 hiljada - miliona puta lakse da mu u 1/2 dodje Vavrinka nego Kei .... Jer Vavac nema teoretske sanse da ga dobije. Samo sto Vavac nece do 1/2, jos kada tamo ni Japanac ne bi bio, bilo bi idealno - David Ferer bi bio protivnik po meri
                          Last edited by Sandugp; 16-01-15, 14:00.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #73
                            Ma nemoguce da neko zeli Krampu u 1/2 Slema

                            Pripremljeni su Stream-ovi sa terena na YT-u, bila bi ogromna steta da to propustimo pa ako iko zna nacin da se zaobidje blokada neka javlja
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Role
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Ma nemoguce da neko zeli Krampu u 1/2 Slema

                                Pripremljeni su Stream-ovi sa terena na YT-u, bila bi ogromna steta da to propustimo pa ako iko zna nacin da se zaobidje blokada neka javlja
                                Ja sam poslala api poruku, valjda ce se pojaviti
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X