Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sve kojima nastupajuci sati donose nesanicu zbog duela Novaka i Staneta, kakav ce mec biti...
    jedna extra pesma iz filma "Golgota" ("Calvary") lepog naslova, nadam da ce nama koji smo za Novaka biti "New World In The Morning"

    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Sta reci, koju poruku poslati

      izdrzati nekako ovu bol do sutra, a onda ce je veliki Stan ublaziti 8-)
      Sto se tice Stana, ja sam spreman za jos jednu opkladu. Ali sto se tice Marija, nisam.

      Comment


      • Spreman sam i ja, baš kao i Stan

        još 7 dana, kad god je potrebno da se postavljaju

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Spreman sam i ja, baš kao i Stan

          još 7 dana, kad god je potrebno da se postavljaju
          Tek sam sada vidio ovo. Zato smatram da nismo imali dogovor.

          Specijalna zahvalnost Vavrinki. Tako nam je dao ovaj mec. Bio je njegov od 1:1, 3:0 u trecem setu.

          Comment


          • Bilo kakav komentar je suvisan, manje vise sve smo videli i rekli tokom meca. Plasman u finale slema svakako je veliki uspeh ali razloga za zadovoljstvo i slavlje jednostavno nema. Da su mogla obojica da ispadnu to bi bi bilo najpravicnije, ali na zalost jedan je morao dalje. Od finala ne ocekujem bas nista, jedino je bitno da se ne obruka sve preko toga cista premija. Sanse pre sf-a bile su 55-45 posto za Skota, sada su 95-5.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Njegov meč je bio sve vrijeme, Novak nije ni igrao...i u trećem je imao BP koja bi mu donijela set...ona BP u 5. je bila meč lopta sasvim sigurno...nije morao potegnuti onako jako uopšte

              Comment




              • 1200 бодова!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Njegov meč je bio sve vrijeme, Novak nije ni igrao...i u trećem je imao BP koja bi mu donijela set...ona BP u 5. je bila meč lopta sasvim sigurno...nije morao potegnuti onako jako uopšte
                  wawrinka uvek imao jaku glavu, no kakve fizicke prob. imao novak, nisamcuo??

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Njegov meč je bio sve vrijeme, Novak nije ni igrao...i u trećem je imao BP koja bi mu donijela set...ona BP u 5. je bila meč lopta sasvim sigurno...nije morao potegnuti onako jako uopšte
                    Kljucan gem definitivno,jeftina greska...
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • паде и шв. франак!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by salinjo90 View Post
                        wawrinka uvek imao jaku glavu, no kakve fizicke prob. imao novak, nisamcuo??
                        Nema samo jaku glavu, vec i golemu.
                        Vidis da mu je glava najjaca osobina, videlo se to u petom setu.
                        Zanima me zasto nije stavio prstic u toku petog seta.
                        OVAKO

                        Comment


                        • meni se cini da novak jednostavno nema oruzije, kad igra protiv stena. a ovaj ne svaca to i redovno cascava ovog naseg, tako bese i na uso 2013 i AO 2013 umetnost je pobediti igrace sa kojim numes da igras

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Bilo kakav komentar je suvisan, manje vise sve smo videli i rekli tokom meca. Plasman u finale slema svakako je veliki uspeh ali razloga za zadovoljstvo i slavlje jednostavno nema. Da su mogla obojica da ispadnu to bi bi bilo najpravicnije, ali na zalost jedan je morao dalje. Od finala ne ocekujem bas nista, jedino je bitno da se ne obruka sve preko toga cista premija. Sanse pre sf-a bile su 55-45 posto za Skota, sada su 95-5.
                            Sve na mestu osim zadnje recenice. Jeste Novak razocarao i jeste Andy pokazao sjajnu igru protiv Tomasa, ali nikako ne mora da znaci da ce i jedan i drugi isto izgledati i u nedelju, cak sta vise bilo bi bas neverovatno da se tako nesto dogodi. Uzmi u obzir i dobru seriju protiv Andy-a u zadnjih nekoliko meceva. Stoji da on nije bio na svojih 100%, ali opet nije zanemarljivo. Ne moze on nikako biti favorit u nedelju. Neka realnost po meni je 60-40 za Novaka.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Nema samo jaku glavu, vec i golemu.
                              Vidis da mu je glava najjaca osobina, videlo se to u petom setu.
                              Zanima me zasto nije stavio prstic u toku petog seta.
                              Stefan bas ti tesko pada avatar.
                              Ostavi Wawrinku, izgubio covek.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Marej dobija Berdiha 3-1,Novak dobija Stanka 3-1(2) finale Novak-Marej,atomski tenis u 5 iscrpljujucih setova dobija Novak poslednji set sa 6-3
                                2 od 3 pogodjena,ceka se jos nedelja da se kompletira predvidjanje.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X