Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Role ima sasvim solidan zreb, prva 4 igraca su ok, mozda je moglo malo lakse ali nije ni pretesko. Od QF, ko god da je dosao bilo bi tesko, sva 4 od 5.-8. mesta su ga dobijali, tako da bi eventualno Raonic bio pozeljniji, ali bolje sto je kod Djokvica, neka ga nervira malo
    Takodje, ne volim kad igra protiv Stana, posto je Stan maksimalno nalozen, dok Roletu treba neko vreme da pocne da igra, kao da ima kocnicu, ne mogu to da objasnim
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • #47
      Moj komentar na zreb je ocigledno napisan u pogresnoj temi pa cu ga ovde preneti a tamo izbrisati.

      Izjednacen zreb sto se tice glavnih favorita. Novaka gotovo sigurno ceka Izner u 1/8 finalu i Raonic u 1/4 finalu. Sumnjam da ce Delpo ili Monfis tu nesto poremetiti. Znaci dva servera back to back i ako ga stave u neki dnevni termin, sto je sigurica, bice zeznuto. Sto se tice 1/2 finala, ako dotle dodje, tu ga ceka Vavrinka ili Nisikori, mrtva trka.
      Sto se tice Federera on je dobio u svojoj polovini bar na papiru teze protivnike. Tu pre svega mislim na Nadala i Mareja. Medjutim gledajuci formu njegovih protivnika on je tu veliki favorit. Pitanje je samo kako ce njegovo telo podneti ovako dug turnir. To je po meni vece opasnost od samih protivnika. Ne bi trebao imati vecih problema do susreta sa Marejom mada ima par mina u vidu Chardya i Robreda, tu je i Karlovic koji moze ako nista drugo da mu uzme bar set.
      Nadal je vrlo dobro prosao u zrebu. Dobio je protivnike po meri tako da moze da dize postepeno formu kroz sam turnir. Iz meca u mec bice sve jaci i bolji. Mislim da do susreta sa Berdihom nema nekog ozbiljnijeg protivnika mada 1.kolo moze da bude zeznuto za njega jer je dobio Juznija sto bas i nije idealan pocetak bez obzira na formu Rusa. Vise bi mu lego neki kvalifikant za pocetak.
      Moja prognoza:
      Polufinale: Raonic-Vavrinka i Federer-Nadal.
      Finale: Raonic-Federer.
      Pobednik: Federer.

      Comment


      • #48
        U ponedeljak igra donji deo zreba i kod muskaraca i kod zena
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #49
          Meni Andy bas deluje napaljeno i odlucno da konacno bar opet igra u finalu, ako nista drugo.
          Videcemo.
          Bas se veselim AO kao ni jednom GS.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • #50
            Originally posted by Stefan-kobe View Post

            Osim ako ne gotivis i Verdaska pa da se zato nerviras, a inace ako ti je zbog Novaka i se bojis od Verdaska ondak...
            Novak ranije imao problem sa VerDaska, ali sad ,vise ne, to ide peske jos ako je u nocnom. Isner nece ni da stigne do osmine, tu ce Agut koliko se secam u QF klasik za balkance Nole-Raonic, e zabrinjavajuce je polufinale, mada tu treba dobiti Japanca i vratiti mu ZA USO, a finale za sladokusce

            Comment


            • #51
              Vi koji mislite da Role nema toliko tezak zrijeb podjenjujete Marija. On je za mene drugi favorit za titulu. Rezultat na WTF nema veze. Sto je jednako vazno, Nadal, koji nije u nekoj formi, ima dosta lak zrijeb do polufinala. A cak i ovakav Nadal je tesko premostiva prepreka za Federera.

              Comment


              • #52
                Originally posted by NI View Post
                Vi koji mislite da Role nema toliko tezak zrijeb podjenjujete Marija. On je za mene drugi favorit za titulu. Rezultat na WTF nema veze. Sto je jednako vazno, Nadal, koji nije u nekoj formi, ima dosta lak zrijeb do polufinala. A cak i ovakav Nadal je tesko premostiva prepreka za Federera.
                Nosioci od 5.-8. su svi sposobni da naprave iznenadjenje i da odigraju neverovatno, tao da sto se ROleta tice njemu bi eventualno lakse bilo da je dobio Raonica, a i Kei i Berdih su podjednako sposobni da ga dobiju kao i Marej, tako da bitna razlika ne postoji.
                Sto se tice SF vec sam rekla, ne volim kad igra protiv Stana, cak po cenu da igra protiv Nadala...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #53
                  Najtezi Federerov potencijalni protivnik u cetvrtfinalu je Mari, i pored toga sto su ostala trojica sposobna da mu naprave velike probleme, pa ga cak i pobijede.
                  Wawrinki je manje vise sve jedno.
                  Nadalu je najlaksi Berdih a najtezi Mari.
                  Novaku je najlaksi Berdih a najtezi Kei.

                  Mozda ti vise volist Stana od Nadala, ali sigurno Federer ima obrnuto misljenje.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nosioci od 5.-8. su svi sposobni da naprave iznenadjenje i da odigraju neverovatno, tao da sto se ROleta tice njemu bi eventualno lakse bilo da je dobio Raonica, a i Kei i Berdih su podjednako sposobni da ga dobiju kao i Marej, tako da bitna razlika ne postoji.
                    Sto se tice SF vec sam rekla, ne volim kad igra protiv Stana, cak po cenu da igra protiv Nadala...
                    Bojana, pa on Stana skoro uvek dobije kako god usao u mec, a sa Nadalom ima minimalne sanse, jednostavno kompleks

                    Comment


                    • #55
                      Nadal fakat ima lagan zrijeb i mora igrati najgori tenis a da protivnik odigra najbolja sto zna da bih ispao prije 1/4. Da li do tada moze naci neku formu, da bih pucao na vise mislim da ne moze ali pratiti cemo turnir o pa cemo vidjeti.


                      Steta sto Marej i Nishikori u neku ruku imaju brutalne zrijebove jer mislim da njih dvojica mogu osvojiti ovaj turnir pored Djokovica.

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by NI View Post
                        Najtezi Federerov potencijalni protivnik u cetvrtfinalu je Mari, i pored toga sto su ostala trojica sposobna da mu naprave velike probleme, pa ga cak i pobijede.
                        Wawrinki je manje vise sve jedno.
                        Nadalu je najlaksi Berdih a najtezi Mari.
                        Novaku je najlaksi Berdih a najtezi Kei.

                        Mozda ti vise volist Stana od Nadala, ali sigurno Federer ima obrnuto misljenje.
                        NI, mislis da ce Nole lako sa Verdaskom, nesto sam se sad setio da su u Pekingu igrali zadnji put i da je Nole ponovo imao muke

                        Comment


                        • #57
                          Pa zreb je takav kakav je, ne vidim sta bi promenilo ako bi ja kukala i pozivala se na neke zavere
                          Koliko god da mu je Marej tezak protivnik, Role trenutno igra odlicno i sve zavisi od njega.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by salinjo90 View Post
                            NI, mislis da ce Nole lako sa Verdaskom, nesto sam se sad setio da su u Pekingu igrali zadnji put i da je Nole ponovo imao muke
                            Ti bas moras da mi pokvaris dan!

                            Prvo si prognozirao da Raonic ide do finala a sad mi ove pominjes i Verdaska. Verdasko je vrlo neugodan protivnik za Novaka, oni su igrali samo jedan mec od 2010. i ona dava teska poraza Novaka. To je bilo u Pekingu. Novak je bio u top formi i opet je bilo dosta gusto. Svejedno, uzimajuci u obzir njihov trenutni ranking, Novak mora da pobijedi taj mec ako udje spreman i motivisan.

                            Comment


                            • #59
                              Zreb ko zreb. . .ko je u formi nema brige.
                              A znamo ko je u formi. Nadal nije medju njima ni izbliza, pa zato mozemo mirno da ispratimo prvi mec sa Juznim. Mislim mi navijaci. Ako prodje Juznog tu je Rosol za ispadanje.
                              Salu na stranu, od Nadala ne ocekujem nista posebno, ali to me ne cini manje nervoznim pred AO. Inace realno, pored Djokovica, Federera, ja vidim i Murraya kao potencijalnog osvajaca. Raonic, Nishikori, Wawrinka, mozda daleko stignu, dal do finala, ko zna.
                              Iskustvo me je naucilo da vidim sta Skeptik prognozira, a on stavio Nadala u polufinalu. Zasto kada sam se pomirila da on ispada u prvoj nedelji. Ne znam dali da se radujem i da se nadam da je promasio prognozu za finale.

                              Comment


                              • #60
                                Опет је Федерер бирао жреб, нема ко да га добије до финала, осим ако није остарио да игра турнире у три добијена сета?

                                код Нолета су Вавринка и Нишикори па човек да полуди више од тих намештања, али!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X