Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NI

    Vidim da si me spomenuo u live temi. Ja se nikada necu kladiti protiv Rafe kad igra protiv Berdiha, cak i kad je u losijoj formi od njega. Meni je jasno da je Tomas u boljoj formi od Nadala, ali ne otpisujem Nadala nikako. Vidjecemo, bice paklen mec, u to sam siguran.
    OVAKO

    Comment


    • Nema tu leba kad ti je zenska puno uspesnija a bavite se istim poslom ne valja za posao, jos manje za vezu
      sigpic

      Comment



      • evo ko je pitao za ferera, nece ovo rudaru mnogo smetati

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          @NI

          Vidim da si me spomenuo u live temi. Ja se nikada necu kladiti protiv Rafe kad igra protiv Berdiha, cak i kad je u losijoj formi od njega. Meni je jasno da je Tomas u boljoj formi od Nadala, ali ne otpisujem Nadala nikako. Vidjecemo, bice paklen mec, u to sam siguran.
          Pa sva cetvrtfinala bice paklena,bas dobar slem...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Pa sva cetvrtfinala bice paklena,bas dobar slem...
            Tesko da ce Kyrgios ista uciniti protiv Mareja

            Comment


            • Nisikori-Ferer ce biti strasan mec,sigurno 5 setova i ocekujem strasan tenis,jedva cekam.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Prolazi to Kei u max 4 seta
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Srkisa View Post
                  Tesko da ce Kyrgios ista uciniti protiv Mareja
                  Pa uz publiku sigurno ce mec uciniti zanimljivim...
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Izvuci ce David nekako i taj 5,ali ne moze da dobije ipak.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nesto mi je krenulo analizama, pa idemo i za veceras da nabacimo neku rijec.

                      Wawrinka-Garsija Lopez

                      Stan je dozvieo nevidjeni brodolom na RG-u od danasnjeg protivnika, i to u prvom kolu. Izgubio je 3-1, a zadnja dva seta je zijanio sa 6-2 6-0 sto za meni e nevidjeni apsurd. Ali Stan se u tom mecu propisno iznapromasivao, imao milion UE. Melburnu lezi Wavrinku, on ovde igra zaista odlicno i bas mu lepo ide. Ja ne vidim kako moze GGL na ovom betonu da dobije Wawrinku Probusice ga snagom sa osnovne linije, tako da pobjeda Stana nije dovedjena u pitanju po meni i on ce lako zabeleziti pobjedu. Prognoza 3-0 za Stana.

                      Feli Lopez - Raonic

                      Zadnji njihov duel je dobio Spanac ali to je bila ekstra brza podloga u Sinsinatiju i Feli je imao mnogo bolju formu nego sadasnje. On je ovde dosao nespreman, i sam je izjavio to pre pocetka ovog turnira, a kako je dosao do ovde mislim da ni sam nije svestan. Manarino vodio 2-0 i 5-4 sa brejkom, pa zijanio servis gem i nakon toga nije mogao da izdrzi i predao mec. Janovic je tezak psiho, da je bilo malo smireniji dobio bi ga. Milos igra vrlo sigurno ove nedelje, odlicno servira i cuva svoje servis gemove, tako da Feli ce mnogo tesko dolaziti do brejk lopte, a pitanje je dali ce uopste. Tesko da ce vracati mocne servise Kanadjanina sa jednorucnim BH-om... I ja stvarno ne vidim kako moze Feli da dobija razmene na ovu vrstu podloge Da je bila trava bilo bi sve moguce ali ovako Milos mi je veliki favorit i mislim da ce se plasirati dalje. Prognoza 3-0 ili 3-1 za Milosa.

                      Djokovic-Muller

                      Malo cudno ali Muller na "stare godine" belezi najbolje rezultate u karijeri. On igra sjajno ove nedelje i zaista sam impresioniran od njegovu igru a i rezultate. Ali njegov boravak u Melburnu ce zavrsiti ovde jer igra protiv najboljeg na svetu i covjek sa najbolju formu - Novak Djokovic. Nema nikakve sanse Giles sa Novaka, nema kako da dobija razmene, a jedino nesto sto moze da dobije je nesto sa servisom, znaci neki TB. Dakle 3-0 za Novaka, ili mozda 3-1 ako krene servis Mullera pa da dobije jedan TB.

                      I za kraj sam ostavio MEC DANA!!! Nisikori vs Ferer

                      Ja sam navijac Nadala, ali drugi omiljeni igrac mi je Nisikori. Prosto uzivam u njegovog tenisa!!! Ja Nisikorija pratim na svaki mec otkako je pocela sezona, cak sam ga pratio i na one egzibicije pre AO-a. Vidim u live temu se pominjalo da je Kei jos nespreman i nestabilan ali ja se apsolutno ne slazem s time. Zasto? Nisikori je do sad igrao sa Almagro, Dodig i Johnson. Prvi nije udarac, ali je dobar server i igra snazno sa osnovne, a ova druga dvojca su udaraci i jaki serveri. Nisikoriju ne leze takve igrace jer nema ritma, ne moze da ulazi u razmene i da ih nadjacava sa osnovnu liniju. E sad sledi David Ferer protiv koga ima 4 pobjede za redom ako sam dobro video i igrac koji mu lezi po meni. Ja dajem 80% sanse Nisikoriju iako spored rankinga a i spored kvalitet ovo nije realan procenat. Zasto dajem ovaj procenat? Prva stvar su zuljevi kod Ferera. Ali to je najmanje bitno jer je David nevidjeni borac. Druga stvar je servis Nisikorija. On je mnogo napredovao u ovom aspektu, bacio malo na snagu prvog servisa, sad to ide dosta jace i brze, a i slice servis u deuce strani je mnogo tezak za branenje, pa cak i ako se vrati lopta ostaje prazan teren za viner Japanca. Treca stvar, a i najbitnija i odlucujuca za ovaj mec po meni su BH na BH razmene. Ferer ne moze da nadjaca Japanca na BH-u!!!!! Jeste da Ferer ima odlican bekend, ali on ne generise takvu snagu iz bekenda kao sto generise Japanac. Kad Kei potegne bekend to je nesto bolesno, da igrac sa 175 cm visine igra tako ostro i ostvara takve uglove iz tog udarca. Mislim da ce ovaj detalj presuditi mec. Johnson, Dodig, pa i Almagro, svi imaju snazne bekende i biju iz svu snagu. David nema tu snagu, njegov BH je konstantan, ali ne i snazan kao Japancev. Ali po meni ovo je ubedljivo mec dana, jedva cekam da pogledam njihov duel.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Bit će jako zanimljivi i mečevi djevojaka, Garbine idemo po još jednu pobjedu

                        Comment


                        • Preterujes malo da Feli ne moze ni razmenu da dobije sa Raonicem.Bice tesko Milosu da izvlaci dobre udarce posle slajseva Felija...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Milos je strasno napredovao u polju, vise nego odlicno se borio sa Fedovim slajsevima u Brizbejnu, tako da mislim da ce Felija lako da sredi
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Naravno da ga dobija lagano,nego je Stefan bio malo preostar.Verujem ja da on moze i preko Novaka...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Pa rekao je 3:0 ili 3:1 za Milosa, nije bio preostar, nije rekao da ce Feli da skuplja gemove
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X