Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakva ledja, previše se dobro kreće za nekoga ko ima probleme...osnovni problem je Seppi

    Andy izgubio servis, sramota

    Opet ista greška, kao na Wu, kao ovdje do sada...ne odustaje...nabaci mu na BH, Seppi prodje po paraleli pješke
    Last edited by shminka; 23-01-15, 06:21.

    Comment


    • Ma kakva ledja, mozak je probem, sto je mnogo gore

      Sent from my HTC posto mi se moze
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne znam,meni tako deluje,videćemo na konferenciji posle meča.Jbt,ovo je uvrnuto da ga brani Novakovac
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • On jos uvek ima problem sa onim prstom...

          Sent from my HTC posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Svašta je tu moguće,ali ovo nije on.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Dobije razmjenu, drugi servis...BH 18 metara u aut...barem 15 puta je ovo napravio

              poeni u kojima može napraviti pritisak...baci ih
              Last edited by shminka; 23-01-15, 06:40.

              Comment


              • Pravi turnir pocinje. Vidim da ste imali zanimljivo jutro. Je li Bagdatis na kraju fizicki pao ili se radilo o necemu drugom?

                Ko ce biti favorit u polufinalnom mecu Berdih-Mari?

                Comment


                • Pao Bagy fizički...imao je, doduše, prilike da se vrati u oba seta...ali nije iskoristio...Griša je baš loš, samo gura lopticu...ima novi reket, pa je valjda to problem...pregazit će ga Andy

                  a u polufinalu je favorit Berdych

                  Comment


                  • Ja sam već negde napisala da je Endi Marej favorit za titulu jer je najkonstantniji,i držaću se toga ,iako sam neke mečeve debelo omašila.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Kakav šampion

                      Comment


                      • Nego,šta mislite da će Nadal da uradi danas?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          a u polufinalu je favorit Berdych
                          Ti pola u zbilji a pola u sali ali nisi daleko od istine. Nije Troicki neka mjera, ali Berdihovi brijevi djeluju zastrasujuce. Berdih je osvojio 42% poena na Viktorov servis koji je jako dobar. Znaci da Troicki mze biti srecan sto je prosao samo sa 3 brejka. S druge strane Viktor je osvoji samo 21% na Berdihov servis. Znaci da nije bio ni blizu brejka. Ali od svega najzastrasujucije djeluju Berdihov odnos vinera i neiznudjenih 55:19.

                          Comment


                          • To je baš pravo pitanje u ovom trenutku...tajming kao Federerov danas

                            Kakav BH

                            Comment


                            • Ma ja to namerno,da skrenemo misli.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ti pola u zbilji a pola u sali ali nisi daleko od istine. Nije Troicki neka mjera, ali Berdihovi brijevi djeluju zastrasujuce. Berdih je osvojio 42% poena na Viktorov servis koji je jako dobar. Znaci da Troicki mze biti srecan sto je prosao samo sa 3 brejka. S druge strane Viktor je osvoji samo 21% na Berdihov servis. Znaci da nije bio ni blizu brejka. Ali od svega najzastrasujucije djeluju Berdihov odnos vinera i neiznudjenih 55:19.
                                Ja njegov bolji meč nisam nikad gledao...vidjelo se još u Dohi da je drugi igrač početkom godine...dodao je bruku stvari u igri...danas je i stvari koje je prije dobro radio odlično pogadjao...Viktor je, bez ikakvog pretjerivanja, izvukao odličan rezultat...

                                Šarao je servisom, pogadjao IO FH, pogadjao spin dijagonale, BH DTL, reternirao odlično...kretao se nikad bolje...nevjerovatno stvarno

                                Opet taj BH

                                Comment

                                Working...
                                X