Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo,Novace,legendo

    Comment


    • PRSKAJ BREEEEEEEEEEEEEEEEEEE
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Ma on je sa 80% fizikalija stamine izdrzljivosti, zovite to kako hocete uspeo da smori i fizicki ZGROMI 100% spremnog Skota.
        IDEMO!!!
        Bilo je cupavo, jeste Endi podosta pomogao, HVALA MU ali na kraju SAMPIONSKI!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Tom Lunatik View Post
          Novak igrac utakmice, da vam kazem ja strucno.

          Bravo, sampione!
          Pošto smo dobili od danas i tvoju podršku, ne sumnjam da si i ti bar malo zaslužan... i taman na ručak

          Fala Novače.. kakav dan! a ne taj smajli ovaj...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Takoooooooooo bre Noleeeeee...BRAVO...svaka cast...koja radost
            NOLE SAMPION
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Majstor, jos RG ove godine a sve preko toga je cist bonus . Pozdrav onima koji se tese nazivanjem Djokovica folirantom

              Comment


              • Енди Мури је највећа тениска превара у историји тениса. Што би реко бањац најбоље ноге оупен ере


                Каква промаја дува у глави овог британца, мислим да ни ураган катрина није нанео толико штете.

                Може да захвали новаку што му је поклонио два слема иначе он слема видео неби..



                Наравно честитке новаку ђоковићу, србскоме сину. Тако се представља земља. ТРГ МУ НАПРАВИТЕ !

                Comment


                • Hvala ti samo sto si zavrsio u 4 ... umro bih od gladi da nisi ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Čekamo Vladana da ovjeri ovo sa ,,Pješke"

                    Kakva gospodska proslava na kraju, gospodin veliki.

                    Comment


                    • Posle ovog meca ja Ivana Lendla smatram madjionicarom!
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • NI, Ziko... ostali navijaci moji dugujete mi 'ladno pivo zbog neverice... IDEMO NOLE BRAVOOOOO DECKO, BRAVO MAJSTORE. Hvala ti za sve.


                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp Barid Bel Medar View Post
                          Hvala ti samo sto si zavrsio u 4 ... umro bih od gladi da nisi ...
                          Takodje

                          Svaka mu cast sampionski

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            A jel ono fizicko slamanje Novaka sad dolazi na red il malo kasnije
                            U 6 setu O meču kasnije, vidim da opet ima nezadovoljnih u suprotnim taborima. Glavu gore, prežalićete nekako i ovu titulu

                            Comment


                            • Comment


                              • e da se vrati pehar de pripada

                                Comment

                                Working...
                                X