Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Bagel, ovo već boli
    I te kako. Na kladionicama je Mari vec 68%.

    Comment


    • Kako?

      Comment


      • Da dobije mec.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          I te kako. Na kladionicama je Mari vec 68%.
          Ukoliko Endi zadrži nivo reterna i nastavi sa šetnjom ja ne vidim način da se Tomica izvuče iz poraza.
          sigpic

          Comment


          • Ajde Andy, mozes li priblizno ponoviti i treci set.
            A, mogao je dobiti u prvi set, bilo bi sada mnogo lakse.

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Ukoliko Endi zadrži nivo reterna i nastavi sa šetnjom ja ne vidim način da se Tomica izvuče iz poraza.
              Marijev nivo mora da padne, makar malo. Berdihov mora da poraste, makar malo. Pod uslovom da Berdih nije vec predao. To samo on zna.

              Comment


              • Mora da se pribere Berdih i da se fokusira, ne mogu ovi drugi servisi ovako da se riterniraju ...
                AJ Tomice!
                I nije se predao siguran sam ...
                Last edited by Sandugp; 29-01-15, 10:34.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Е, сада ће да му покаже:
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    I nije se predao siguran sam ...
                    Tek je 1:1. Malo prerano za bijelu zasravu. Ali to je Tomas.

                    Comment


                    • Neki a medju njima i ja smo DILAJTED sto Andy ovo ovako odradjuje a nehajemo za nedelju...
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Neki a medju njima i ja smo DILAJTED sto Andy ovo ovako odradjuje a nehajemo za nedelju...
                        Ja nisam. Berdih je laksi za Novaka u finalu.
                        Last edited by NI; 29-01-15, 10:51.

                        Comment


                        • ма тешки су и Стан и Томица...више би ми одговарао Мареј....

                          видели смо на егзибиције колико може Ноле да му се супростави...
                          Last edited by Žika; 29-01-15, 10:55.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni bi najviše odgovaralo džakče zelenih jevropskih stotki mada se ne ljutim da budu i petstotinarke.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mnogo je bolji Skot, treba cudo da se desi pa da izgubi.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ja nisam. Berdih je laksi za Novaka u finalu.
                                Tebe ne racunam, ti si uvek spric. `ladan i realan
                                nego ovakav Andy (od drugog seta) Novaku moze svasta.

                                Boze oprosti mi sto vec vidim Novaka u finalu ali pomazi i ti za to brate dragi !
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X