Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2015. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne brini NI, ima i ljudi koji nisu pogodili niti jednu.
    OVAKO

    Comment


    • Varijacije, varijacije...to je najbolji lijek...kombinovano sa napadima...Roger

      Čista snaga nosi i dosta rizika...al definitivno ovakav stil igre, kompletnost bez velikog oružja, ima manu da se protiv njega svi ostali stilovi mogu naigrati i uz vrhunsku igru svi mogu do pobjede...a taj stil i daleko najviše fizički troši

      Zato nije ni čudno previše šta Novak mijenja u svojoj igri

      Mislim da je Novak shvatio da mora izbjeći 2 paterna u igri sa Stanom i da u tom slučaju ne može izgubiti...na FH dijagonalu ne smije odgovarati FH dijagonalom, prečesto...a na Wawrinkin BH slice iz trka ne smije igrati BH top spin po dijagonali...slice BH po paraleli, drop shot ili obična paralela su opcije...ubaciti malo mašte i to Stan ne može onda pratiti

      Al daleko je još taj duel, mi smo svoje odradili, vi ne

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Problem je što nemaš takvih vrhunskih igrača...Delpo mladi FHom, ali daleko manje nego je mlatio na USOu 2009. recimo...na BHu nema snage...Stan raznosi sa obje strane, raznosio je i Safin recimo...a protiv njega ima sve poraze...davno je bilo, doduše

        Vrhunski igrač, dešnjak, sa spinom bi mu pravio probleme sigurno...na šljaci pogotovo, ali ni takvih igrača nemaš u svijetu ovih dana
        Da Delpo igra kao na USO 2009 zabranili bi mu tenis,onim forehandima od 170kmh je Rogeru bukvalno izbijao reket iz ruke
        Problem njegovog backhanda nije snaga vec 1D.
        Covjek ne zna sta je slice,drop shot,95% loptica udara ravno (s malo spina) po dijagonali.Sjecam se da sam u jednom mecu protiv Novaka uspio da izbrojim samo 3 (TRI) Delpove BHP

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Varijacije, varijacije...to je najbolji lijek...kombinovano sa napadima...Roger

          Čista snaga nosi i dosta rizika...al definitivno ovakav stil igre, kompletnost bez velikog oružja, ima manu da se protiv njega svi ostali stilovi mogu naigrati i uz vrhunsku igru svi mogu do pobjede...a taj stil i daleko najviše fizički troši

          Zato nije ni čudno previše šta Novak mijenja u svojoj igri

          Mislim da je Novak shvatio da mora izbjeći 2 paterna u igri sa Stanom i da u tom slučaju ne može izgubiti...na FH dijagonalu ne smije odgovarati FH dijagonalom, prečesto...a na Wawrinkin BH slice iz trka ne smije igrati BH top spin po dijagonali...slice BH po paraleli, drop shot ili obična paralela su opcije...ubaciti malo mašte i to Stan ne može onda pratiti

          Al daleko je još taj duel, mi smo svoje odradili, vi ne
          Dao bih ti reputaciju za ovaj post, ali ne mozes da ne objsnis sve sa Federerom.

          Spoiler
          Ne bih. Sistem mi ne dozvoljava.

          Comment


          • Originally posted by Damir View Post
            Da Delpo igra kao na USO 2009 zabranili bi mu tenis,onim forehandima od 170kmh je Rogeru bukvalno izbijao reket iz ruke
            Problem njegovog backhanda nije snaga vec 1D.
            Covjek ne zna sta je slice,drop shot,95% loptica udara ravno (s malo spina) po dijagonali.Sjecam se da sam u jednom mecu protiv Novaka uspio da izbrojim samo 3 (TRI) Delpove BHP
            Pa dobro, ne zna baš ni Wawrinka odigrati DS...pitanje je jel kad u karijeri i probao uopšte

            ali ima snagu koju Delpo nema...

            Comment


            • Kej je naprosto precenjen i tu se sva priča završava. Čim mu ne prolazi pritisak po bekhendu protivnika i još pride kada ga protivnik snagom i dubinom udaraca otera iz komforne zone on ne nalazi rešenja. Jedinu rezervnu varijantu je pokazao u 3.setu gde on od metar i žilet ide na slajs servis u stranu i SV. Kada mu je to krenulo da prolazi onda je sumanuto nastavio da forsira sve dok se nije opekao kada je bilo najbitnije. Tačno sam mogao kuću da stavim /da je imam/ da će i prvi poen u Tb tako odigrati kao i da će ga izgubiti svojom greškom.
              Težak poraz za igrača koji puca tako visoko.
              sigpic

              Comment


              • peceros,

                100% si u pravu. Tezak poraz za Keia.

                Ali moras da mu skines kapu za onu igru na mrezi.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  peceros,

                  100% si u pravu. Tezak poraz za Keia.

                  Ali moras da mu skines kapu za onu igru na mrezi.
                  Bilo je odlično ali tako predvidivo da mu skidam ocenu na vrlo dobro
                  sigpic

                  Comment


                  • Ocekivana pobeda Vavrinke. Generalno ovaj deo zreba pocev od QF je mnogo tezi tako da pobednika AO treba traziti izmedju tri igraca Novak, Raonic, Vavrinka.

                    Comment


                    • Kei ima isti problem kao i Ferrer,Davydenko i Nalbandian:VISINA
                      Koliko god on dobro udarao lopticu s osnovne uvijek ce naletit na nekog ko to jednako dobro radi a uz sve to i dobro servira.U takvim mecevima ce uglavnom da izvlaci deblji kraj

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Kej je naprosto precenjen i tu se sva priča završava. Čim mu ne prolazi pritisak po bekhendu protivnika i još pride kada ga protivnik snagom i dubinom udaraca otera iz komforne zone on ne nalazi rešenja. Jedinu rezervnu varijantu je pokazao u 3.setu gde on od metar i žilet ide na slajs servis u stranu i SV. Kada mu je to krenulo da prolazi onda je sumanuto nastavio da forsira sve dok se nije opekao kada je bilo najbitnije. Tačno sam mogao kuću da stavim /da je imam/ da će i prvi poen u Tb tako odigrati kao i da će ga izgubiti svojom greškom.
                        Težak poraz za igrača koji puca tako visoko.
                        Tacno pogotovo sto ga sopstveni trener bespotrebno medijski optereti nebuloznom izjavom da ove godine puca na sva 4 GS.
                        Ali opet mnogo mi je drago sto nece na Novaka jer Glavonja ipak ima vise snage i lakse mu je da obezglavi Nisiku od Novaka. Sve za sada ide kako treba. kuc kuc kuc
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Tacno pogotovo sto ga sopstveni trener bespotrebno medijski optereti nebuloznom izjavom da ove godine puca na sva 4 GS.
                          Changove izjave su idiotske.

                          Comment


                          • Nisi se valjda uplasio Vavrinke sada NI?
                            Polako prvo protiv Raonica a onda cemo da vidimo ...
                            Nema Stanislas sanse
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Anything from the match at the US Open you can take from or is it starting at zero?

                              STAN WAWRINKA: Start to zero again. It's a new year. Different condition if I have to play him. And it will depends a little bit on me; the way I'm going to serve, the way I'm aggressive from the baseline. If I can play heavy, if I can play my game, it's tough for him to always take the ball early. We'll see how I'm going to deal with that.

                              nije ni Stan levat

                              Comment


                              • Ja sam bas udrustvu rekao, sve ovdje zavisi od Stana, ako bude agresivan gotovo je ot za Keija, nisam mogao ustati da gledam ali pretpostavljam sta je bilo
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X