Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona 2015.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Još teške mašinerije ovih dana, nova igračka Vettela i Kimija...




    Spoiler




    Comment


    • #47
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Nema, zna se odavno - lep auto je brz auto...
      Ferrari je ubedljivo najlepsi ....takve i rezultate ocekujem
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #48
        Kimi ce ove godine da dominira,dobio dete,i mislim da Ferari ove godine moze da upise neki trijumf.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Sauber je... Uh, ne znam šta da kažem. Deluje mi baš skarabudženo. Livery je prejednostavan, to je stvarno moralo ozbiljnije, nadam se da će biti više sponzora.

          Ferrari izgleda bolje nego na kraju prošle godine rekao bih, ali motor je velika nepoznanica. To će biti najveći problem za Sauber i Ferrari...

          Comment


          • #50
            sigpic

            Comment


            • #51
              RB11.

              Comment


              • #52

                neko prokomentariso na 2.36 Mesut Ozil

                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #53
                  Nadam se da ovu sezonu neću prespavati. Šta drugo da dodam... Čekam testiranja. Nadam se da niko nema više šta da sandbaguje.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Posle ovih slika bolida,ja jedva cekam novu sezonu,nekako mi deluje da ce biti mnogo uzbudljivija i ujednacenija nego prosla.Videcemo kako stoje stvari kad se bude vrsilo testiranje
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #55
                      Predstavljen STR 10.



                      Spoiler




                      Comment


                      • #56
                        Dobar dobar,svidja mi se kako izgleda.Koliko ce timova biti ove sezone?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #57
                          Trebalo bi 10, bez Marussije. Međutim na listi koju je FIA objavila umjesto Marussije stoji 'Manor F1 team'', ali naravno nema ništa od toga.
                          Čak je i Caterham još uvijek upitan, oni kažu da bi se trebali pojaviti u Australiji, ali mislim da postoje šanse da u toku sezone ostanemo sa samo 9 timova.

                          Comment


                          • #58
                            Ih,nekako mi prazno sa 9 timova,navikao sam na 22 vozaca,ili bar 20.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #59
                              Ja se iskreno nadam da, ako već neće rezati troškove, da će dozvoliti da 5-6 top timova imaju po 3 bolida. Sport bi bio mnogo bolji kad bi bilo tako, a i bilo bi mnogo lakše u svakom smislu.
                              Dobili bi grid kao sada samo što bi svi imali šansu za dobar rezultat, odnosno sve bi bilo dosta izjednačenije, i bilo bi sigurno mnogo zanimljivije... Jer koja je uopšte poenta Caterhama ili Marussije, ili HRT-a, ili čak Saubera prošle godine?

                              Comment


                              • #60
                                Ne znam,meni nekako lepse ovako,navikao sam
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X