Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - JANUARY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Iskreno, ne znam koliko je to pametna ideja, s obzirom da je odluku sam doneo, barem koliko sam na twitteru mogao da procitam, Woy preneo.
    Ne znam ni ja, ali mislim da ce na operaciju cim budu Batum, Lopez i Freeland spremni, a to je prije All-stara. Sa Robinsonom i Leonardom bi smijesni bili Blazersi, ti momci ne mogu da se pokupe u odbrani.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Cleveland bas podize formu...
      J.R. Smith je nesto najbolje sto su mogli da dovedu. Potpuno odgovara Lebronu, a i Lebron sa dodavanjima za tri i njemu. Konacno se krenulo u pobede

      Comment


      • Bemti sreću, koliko će ih se još povrijediti do kraja sezone?
        Valjda nije ništa ozbiljno sa Jenningsom...

        Comment


        • А буквално лик више није знао шта да му суди и пустио га.

          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
            J.R. Smith je nesto najbolje sto su mogli da dovedu. Potpuno odgovara Lebronu, a i Lebron sa dodavanjima za tri i njemu. Konacno se krenulo u pobede
            Plus Mozgov,a i bas su poceli da se uklapaju..
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Otvorila se trka za osmo mjesto na istoku jos vise. Jennings vjerovatno duze povrijedjen, Kemba takodje, Netsi propadaju iz dana u dan, a Indiana, Orlando i Boston su blizu. Volio bih da vidim Orlando tu zbog mladih igraca.
              sigpic

              Comment


              • Да, да... и ја бих баш волео да гледам Орландо у плеј-офу. Пре свега због Вучевића па онда и Оладипа, Пејтона. Готивна су ми екипица скроз. Штета што немају једног јаког плеја или крило. Скроз друга прича би била. Добро, можда и бољи тренер.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Otvorila se trka za osmo mjesto na istoku jos vise. Jennings vjerovatno duze povrijedjen, Kemba takodje, Netsi propadaju iz dana u dan, a Indiana, Orlando i Boston su blizu. Volio bih da vidim Orlando tu zbog mladih igraca.
                  Ako Boston sa Crowder-om, Zeller-om, Thorntonom itd. udje u PO, da se liga ugasi odmah.

                  Necemo mi PO, hocemo pikove. Ja navijam za Orlando da udju zbog Nikole, a i imaju bas finih igraca.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koliko ce to Kemba da odsustvuje?Ako to ne bude dugo, Sarlot tu uskace kao osmi.

                    Indijanci kapiram da ce nekako da se uguraju ako Kemba bude odsustvovao mesec dana i vise.Orlando ima dva chokera koji guse ostatak ekipe-Haris i Fraj.

                    Veceras je utakmica sa Klipersima biti ili ne biti, OKC ce jedino da bude iza Finiksa ako se Rus ili Kevin povrede, ovi s druge strane su itekako dostizni ako pokleknu veceras u Arizoni.

                    Comment


                    • Sta radi ovaj Whiteside jbt. Covjek izgleda kao da sve lagano radi, bez ikakve frke. Kad igraju protiv njega na postu, kao da ih pusta i onda rasiri ruke i nema prolaza. Sjecam se Larry Sandersa prije dvije sezone kad je poceo da kida, Whiteside podsjeca na to, s tim da je Hassan kompletniji igrac. Ima Hassan i, kako to Ameri zovu, 'baby hook' sa posta, ima tu jos prostora za napredak. A njegova kucanja izgledaju kao da lomi obruc. Strasan posao odradio Heat njegovim dovodjenjem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jennings preskače ostatak sezone

                        U pm

                        Comment


                        • Comment


                          • Ocaj je Oklahoma, haoticno igraju i imaju previse slab procenat suta, bas sam se razocarao, ne znam sta je bolje da uopste ne udju u PO ili da udju kao 8 i onda dobiju GSW jednom i to ako ne bude isao sut Splash bracu
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • LMA stvarno ispao car posle odluke da igra sa okinutim ligamentom na palcu. Inace, razlog igranja sa tom povredom moze da ga udalji, ako bude tako igrao do kraja sezone, cak 3-4 mjeseca. Doktori kazu da ce osim bola koji bude imao kroz utakmice pokvariti ligament. LMA pokazuje kakav je lider igrajuci na svoju stetu za dobit svoga tima.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jbga, pukli su pod pritiskom.Odbrana jeste malo bolja u odnosu na prethodnih par sezona, rezultira to sa vise ukradenih lopti ali i dalje nedovoljno da bi ekipa obezbedila PO.Protiv svake PO ekipe koja ima raznovrsan ofanzivni arsenal ne gine manje od 110 poena.Iskren da budem ne verujem da ce moci odbrana da se poboljsa u narednih sezonama, posto ovakav stil koji Finiks fura te cini jednim od najboljih ofanzivnih ekipa, a isto tako jedna od najgorih.Tako je u poslednjih 11 godina.Sa druge strane sto pre shvate da ispadaju iz borbe za osmo mesto, Voren, Enis i mozda Gudvin dobiju vecu minutazu pogotovo ovaj prvi za kog se nadam da sledece sezone upada u rotaciju.U preostalih 5 utakmica ocekujem poraze, kada ne mogu da pobede Hjuston bez Hauarda i ovakve blede Kliperse, ni ne zasluzuju PO.

                                Comment

                                Working...
                                X