Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peta titula u karijeri za Hjeona Cunga, i 13. za U20 igrace u 2015. Solidnih 7-5 6-4, s tim sto je u drugom setu u potpunosti kontrolisao igru i bio nedodirljiv na svoj servis

    Sutra ce po prvi put biti medju 60 najboljih igraca sveta
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Uze Merunka game

      Comment


      • Lake pobede za Celikbileka i Mugeviciusa a sa tim gemom Merunka je svoje odradio

        Lagana pobeda Hasea protiv Zebaljosa u Trnavi, 11. titula u karijeri

        Last edited by ClayWarrior; 27-09-15, 14:44.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Neki Ceh Tomas Fabian, rodjen 1960., resio je da se ove sezone upusti u profesionalne teniske vode (nikad nije kasno ) ali sa 54 godine to bas i ne ide kako treba.. ne znam sta je uradio u onom prvom mecu u januaru (poraz bez osvojenog gema ali ne znam koliko je poena uzeo), ali jutros na tepihu uspeva da osvoji jedan poen protiv klinca rodjenog 1997. koji je uz malo srece i nepaznje mogao i unuk da mu bude. Ako je verovati ITF Livescore-u (unparedjenom i sjajnom) mec je trajao 23 minuta
          Last edited by ClayWarrior; 27-09-15, 13:49.
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Milojevic uzeo fjucers u Tunisu
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Stefanos Cicipas prosao je kvalifikacije Rima, danas je lako dobio Davida Pereza Sanza koji ima 180 meceva na sljaci iako je '94. godiste, nije mu dao brejk loptu. Grku ce to biti drugi Celindzer u karijeri
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Neki Ceh Tomas Fabian, rodjen 1960., resio je da se ove sezone upusti u profesionalne teniske vode (nikad nije kasno ) ali sa 54 godine to basi ne ide kako treba.. ne znam sta je uradio u onom prvom mecu u januaru (poraz bez osvojenog gema ali ne znam koliko je poena uzeo), ali jutros na tepihu uspeva da osvoji jedan poen protiv klinca rodjenog 1997. koji je uz malo srece i nepaznje mogao i unuk da mu bude. Ako je verovati ITF Livescore-u (unparedjenom i sjajnom) mec je trajao 23 minuta

                koja je ova budala odmah mi reci
                OVAKO

                Comment


                • Nemam pojma, jutros listam rezultate i kad sa video vreme odmah sam proverio koliko je poena uzeo. Uzas, bruka se covek pod stare dane
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Gde je to bilo?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • U Francuskoj, kvalifikacije za F20
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • A kojom magijom je on imao bye u 1.kolu?
                        mator covek, pa da se ne umara
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Posrecilo mu se, zreb nije bio pun pa je bio jedan od sedmorice igraca koji su bili slobodni u prvoj rundi.. ovo ga valjda nece omesti u daljim pokusajima, jos dvadesetak turnira i ide na moju listu najgorih igraca ikada, u odabrano drustvo
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Ovonedeljni sampioni

                            Izmir - Lukas Lacko


                            Kaohsiung - Hyeon Chung


                            Trnava - Robin Haase


                            Columbus - Dennis Novikov


                            Campinas - Facundo Arguello


                            Sibiu - Adrian Ungur
                            Last edited by ClayWarrior; 28-09-15, 18:18.
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • U finalu Kolambusa imamo sve linijske sudije i sakupljace loptica, nasli su par klinaca
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Steta za Harisona, osvojio je vise poena, imao 3 brejk lopte u trecem setu ali mu je presudila jedna koju je dao Novikovu a koju ovaj koristi. Denisova druga titula u karijeri, druga u dve nedelje i druga preko Rajana u finalu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X