Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta je sa Safiullinom? Beše imao neki niz na fjučersima, uzeo juniorski AO a potom nestao. Povreda neka?

    Comment


    • Danas sam se isto pitao, setim se da mi neko fali.. nemam pojma sta mu je
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Sad pročitah na MTFu da je u martu imao neku operaciju ramena

        Comment


        • Jbg., a poceo je opasno
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Kad smo kod MTFa, mnogo je ruzan ovaj nov sajt, nikako mi se ne svidja
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bas pre 20-ak dana sam gledao isto celendzer neki u Nemackoj ja mislim, Brands je igrao, igraci su isto morali sami da skupljaju lopte, bas haos
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Umesto da unpared prete Mareju ATP-u bi bilo bolje da se pozabavi ovakvim stvarima, jer sto kaze Emir najveci je problem sto igrac umesto koncentracije za drugi servis treba da juri lopticu, a sumnjam da u ovolikom gradu nisu mogli naci klince koji bi to sa elanom radili. Krivi su naravno organizatori, ali je ATP tu da ih na vreme uputi, posebno ove inauguralne turnire. Ovo se ne moze zamerati na Fjucersima od 10000$ ali ovde mora
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Umesto da unpared prete Mareju ATP-u bi bilo bolje da se pozabavi ovakvim stvarima, jer sto kaze Emir najveci je problem sto igrac umesto koncentracije za drugi servis treba da juri lopticu, a sumnjam da u ovolikom gradu nisu mogli naci klince koji bi to sa elanom radili. Krivi su naravno organizatori, ali je ATP tu da ih na vreme uputi, posebno ove inauguralne turnire. Ovo se ne moze zamerati na Fjucersima od 10000$ ali ovde mora
                  Mislim da ce vec od drugog kola biti skupljaca, nece sigurno dozvoliti da udje turnir u zavrsnicu ovako, to bi bilo bas sramno
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Nema tu živa roba, ovo je turnir u nekoj napuštenoj fabrici automobila

                    Comment


                    • Ja bih za pocetak voleo da znam adresu i gde se uopste igra! Ohio State Buckeyes ne igraju Koledz tenis, dvorana je prepravljena ali ne znam od kog sporta
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Ovima mrsko da dohvate lopticu, igra se sa jednom na terenu

                        za ovo čudo od turnira je challenger u Sarajevu u najmanju ruku Wimbledon bio
                        Last edited by shminka; 22-09-15, 21:53.

                        Comment


                        • Na pocetku sezone isti Challenger je bio u Austaliji ali nije bio u dvorani, znam da su igraci sami sakupljali loptice a ja sam urlao od smijeha pred kompa. Mislim da je Fratangelo osvoijo taj turnir ali nisam siguran. Smesno je u 21 vek da ne nadjes sakupljaca loptica, pa ja kad idem da igram tenis ponesem svog brata da mi dodaje sa vremena na vreme po neku lopticu. Uzas.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Los start Luza, mada nije ni morao na Souzu odmah na startu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Garin i Banjis igraju jedan klasican Celindzer mec na sljaci u najavi, ako nastave u ovom ritmu 3 sata borbe im ne gine
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Harison lako pobedio Halysa za cetvrtfinale, mogao bi on osvojiti ovo za povratak u top 100, mozda nije sve izgubljeno kada je on u pitanju, inace glavni utisak je da i dalje nema skupljaca lopti
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X