Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican prvi set...Lajovic uzima 7:6, TB odlučila 2 odlična pasinga Dusana, nista ovde još nije gotovo, obojica su odlični...u drugom Hanesku odmah pravi brejk za vođstvo od 1:0...
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • kaze ovaj glupan sa rtrs Dusan je odigrao samo jedan set u tb-u i taj set je dobio sa 7-6, ne eto dobice ga za 6-2
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Ti ljudi sa RTRS-a su meni sampioni, niko pojma nema o bilo kojem sportu...toliko se provaljuju da je to čudo, čitav grad priča o njihovim provalama ali niko ne reaguje
        Ima jedan novinar koji je radio na lokalnoj televiziji ATV, pošto su oni prvi počeli prenositi Masterse on je bio glavni komentator, lik prenosi tenis kao da je fudbal, priča o totalno nebitnim stvarima,a ja pošto znam njegovog super druga ponudim mu da se nadjemo i da mu dam neke linkove vezane za tenis, reko ajd barem da lik priča o karijerama igrača, uspjesima, pravilima tenisa...njemu naravno nije palo na pamet da potroši svojih pola sata da se vidi sa mnom.
        Nakon par mjeseci frajer dobija posao na državnoj televiziji (Rtrs) kao nagradu za dotadasnji rad i naravno postaje glavni za tenis

        Toliko o profesionalnosti i stucnosti ljudi na toj televiziji
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Ali bas nista ne znaju, na ovom pasingu kao odlicna fh pa cuti pet sekundi i onda odapne paralela. Ma na atv-u glavni sportski komentator bio je covjek koji je isao sa mnom u srednju skolu, covijek o sportu nista ali apsolutno nista ne zna. Ovi sa rtrs su magovi, a najjaci je onaj ekspert za vaterpolo onaj glupan sa Pala, a i ovog za tenis ko dovuce, najbolji od njih je onaj sto basket prenosi. Ja im pisao da se ne sramote tamo kad je bio Rg i oni mi ladno napisu da imam pravo na svoje misljenje i da bez obzira sta oni uradili kao ja necu promijeniti misljenje, pa logicno da necu kad je covijek debil i ne zna o tenisu nista, zna za Djokovica i Federrra, tu sam malo pogubio zivce ali bas se vidi da su tu, da ih boli ona stvar jer znaju da odatle nece bez obzira kooiko se mi bunili
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Pričamo o istom komentatoru, ti ga još bolje znaš iz škole, ja sam ga upoznao preko jednog druga, ma smijurija, frajer blage veze nema, jedino sto zna je nešto o Fk CZ jer je okorjeli delija, inače truba.
            Stari sa Pala je šampion, priča za sebe, on ima provala još iz ratnog perioda sa SRT televizije.
            Ovaj za basket je ok, zna lik dosta i fino ga je slušati.
            Što se tiče tenisa ona sa ATV-a je najbolji, momak sa naocalama, sasvim je solidan i stalno nešto novo nauci, onaj drugi bruka, sano priča o postotku prvog i drugog servisa
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • Haha sad ste me istripovali da pojacam i obratim paznju, Hanesku igra drop i izlazi Duce na mrezu i resava, lik vice: "Ovaj pasing je vrlo bitan za ishod ovog gema"
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Sumnjam da o istom pricamo, ovaj na kog ja mislim je Mirko, nije taj tvrdokornki dleija sigurno, nije on zainteresovan za sport ni najmanje, vodio sportski dodatak na atv-u.
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Originally posted by SinisaKun View Post
                  Sumnjam da o istom pricamo, ovaj na kog ja mislim je Mirko, nije taj tvrdokornki dleija sigurno, nije on zainteresovan za sport ni najmanje, vodio sportski dodatak na atv-u.
                  Ne znam ko je taj Mirko, ali obraticu patnju ubuduce, ovaj "moj" je Kondic, sad radi na Rtrs-u...najbolji sportski novinar na televiziji

                  Inace odlican mec igraju ova dvojica...idemo Duciiiiii
                  Last edited by LegendaBL; 21-09-15, 13:04.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Bravo Dusane!
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Odlican turnir u Banjaluci, na kraju je Dusan Lajovic osvojio titulu sasvim zasluzeno, puno ce mu to znaciti jer je sa ovih 100 bodova napredovao za 13 mjesta, sad je 83. na Atp listi.

                      Sve u svemu fina sedmica za ljubitelje tenisa u Banjaluci, vidimo se naredne godine.

                      Evo i malo slika sa danasnjeg finala:
                      20150921_120123.jpg20150921_120308.jpg20150921_121354.jpg20150921_121553.jpg20150921_121553.jpg20150921_121656.jpg20150921_121653.jpg20150921_135610.jpg20150921_140530.jpg20150921_140533.jpg20150921_140551.jpg

                      Last edited by LegendaBL; 22-09-15, 16:46.
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Bitno da u Beogradu niko nema promil volje da organizuje jedan. Vama svaka cast
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Bitno da u Beogradu niko nema promil volje da organizuje jedan. Vama svaka cast
                          Ja sam inace dosta kritican prema nama, ali ovaj turnir je stvarno na nivou, nisam vjerovao da je tako.Ukupna ocjena je 5+, svaka cast organizatorima
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                          Comment


                          • Citali ste sigurno o blago receno cudnom Celindzeru u Kolambusu (prvi put se odrzava), bez sakupljaca loptica, sa jednim linijskim sudijom iza osnovne linije i samo jednim na servis liniji, koji menja stranu posle svakog gema!

                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Cirkus što moraju da dohvate sebi loptu poslije promašenog prvog, kada je bitan poen

                              Comment


                              • Po ko zna koji put ove sezone Kozlov gubi tesne setove, bas nikako da krene
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X