Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kladionice rade svoje
    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

    Comment


    • Tom Jomby I Mick Lescure uzeli titulu u dublu,Tunis.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • šminka,čestitke tvom drugaru na plasmanu međ elitu

        Comment


        • Originally posted by Monfa View Post
          Krstin mi vec postaje sumnjiv sa ovim predajama na par gemova do kraja Pedja Krstin last 3 retirements Kentira 2-6 1-5 to Viola, Meknes 4-6 0-4 to Ramos, Kolkata 6-4 3-6 1-3 to Jankovic nisu to cista posla
          Mec koji je pocetkom februara odigran u Dallasu, izmedju Molchanova i Velottia je bio klasican primjer meca koji je namjesten za kladionice i to sa veoma jasnim naznakama. Medjutim, sve se stisalo...

          Ovi mecevi na challenger nivou su i vise nego sumnjivi, tako da nije iskljuceno da i Krstin tu nesto mulja!?

          Uvijek je tu ista prica. Prvi set se obavezno zavrsi (s obzirom da je kod mnogih kladionica uslov odigran prvi set), a onda u nastavku meca neko mrcvarenje i kao predaja zbog povrede.

          Comment


          • Kada posle onog meca iz Dalasa nista nije uradjeno nikad nigde i nece, posto nije moglo biti ociglednije

            Kada ti ljudi budu mogli zaradjivati za zivot (znaci nista glamurozno) od tih turnira trend namestanja ce se smanjiti, do tada udri ko god moze
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Molcanov i Veloti je bas bilo smesno, kao i odlicni drugari Vesterhof i Van der Duim prosle godine ali treba nekako skrpiti kraj sa krajem kad su nagrade od turnira ocajne

              Comment


              • Originally posted by Monfa View Post
                Molcanov i Veloti je bas bilo smesno, kao i odlicni drugari Vesterhof i Van der Duim prosle godine ali treba nekako skrpiti kraj sa krajem kad su nagrade od turnira ocajne
                Pa ta cetvorica ne zasluzuju ni ovo sto se dobija na celendzerima a sa tim namjestanjima pokazuju kakvi su ljudi i sportisti pa je i to jos jedan razlog zasto ne zasluzuju.(naravno ukoliko je tacno da su namjestili).Ima udjela to sto sto su male nagrade od turnira al mislim da je ipak vise do osobe,a i kladionice su uzele previse maha.
                Last edited by DejZ; 23-02-15, 21:50.

                Comment


                • Prosle sezone Dzumhur je predao na 5-1 i 40-0 u trecem setu. Ja mislim da je to za svakakve kazne, pa jbt samo zastani da lik odservira as i odi se pozdravi na mrezom. Kakva je to sramota da predajes na 40-0 i 5-1?

                  Edit: Sad sam proverio, ipak je to bilo na challengeru u Maroko, bilo je 6-4 5-2 i 40-0 za Safwata i Damir predao.
                  Last edited by Stefan-kobe; 23-02-15, 22:17.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Jest pa da familija citava ostane bez para
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Greota bi bilo Brands da izgubi od Lamasine-a, ali ne bi me cudilo jer ne moze da dobije nijednu razmenu. Jedino ako se na servis izvuce...

                      Ipak Brands u TB-u veoma siguran i ide u sledece kolo. Igrace protiv Norberta Gombosa, sedmog nosioca. Mislim da vise sansi ima protiv neuroticnog Gombosa nego protiv ovakve ko Lamasine-a, koji dobro vracaju loptice i igraju strpljivo u poene.
                      Last edited by Stefan-kobe; 24-02-15, 14:40.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Sve sto je u Wroclavu zaradio Dustov je danas ulozio na Setkica

                        Comment


                        • Kukad je pred sam kraj uspeo da stigne zaostatak u trecem setu i dobije Arnaboldija u taj brejku, drugo Celindzer polufinale (oba kod kuce u dvorani). Sutra ce tesko protiv Pera ali ako ga dobije ide u Top 200, ne ostvari li to ove nedelje mogao bi vec sledece u Kemperu

                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Viktor Durasovic (1997), momak koji je uz bracu Imer najveca nada nordijskog tenisa, osvojio je svoju prvu profesionalnu titulu u Tunisu. Prosla godina bila je dobra, zavrsio je medju 850 najboljih na svetu, a ova ce ocigledno biti jos bolja.. nece imati mnogo prilika da dobije WC za Celindzere, ali bi mozda u Tampereu ili Helsinkiju mogli da mu izadju u susret, voleo bih da ga vidim pred kamerama. Na ovom turniru dobio je prvog, drugog i cetvrtog nosioca

                            U buducnosti bi mogao staviti Norvesku na tenisku mapu

                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Veliki Marko Tepavac uzeo fjucers u Egiptu 10k
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Javier Marti uzeo fjucers u Chileu 10k
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X