Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je Kenisa, samo mi nije jasan onaj jednorucni bh jer je to verovatno jedan od anjsmesnijih udaraca u istoriji tenisa. Pretezak udarac i za majstore teniks eigre od aktivnih jedino Mika ume da ga igra a jedna takva panjina poput de shepera

    Comment


    • Posle Kokkinakisa i Corica, sezonu je ATP pobedom otvorio i Elias Ymer, savrseno
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Ma meni je skroz simpatican lik Keni, nema veze sto on je panj. Volim ljude koji se bore za svaki poen i svaku pobedu. Ali meni nije jasno Sousa sta radi tamo gde jeste sad, ajde Keni je panj ali covjek ima servis, a Sosusa nema niti jedan udarac a covjek hladno osvoji i ATP titulu i to preko nesrecnog Benetoa Ja mislim da u svakog trenutku ove najbolje mogu da dobije Sousu sa 6-0 jer lik nema cime da im naudi. Servis nema, FH mekan, BH mekan, ali lik je nevjerovatno uporano, mozda cak vise i od Ferera
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Posle Kokkinakisa i Corica, sezonu je ATP pobedom otvorio i Elias Ymer, savrseno
          Kakav ce mec biti izmedju Tomica i Kokinakisa Nadam se na pobjedu Kokija
          OVAKO

          Comment


          • Igraju u 10 ujutru, taman da ustanem i da pokusam da ih snimim sa strima, tu ce biti svasta ali naravno i ja sam uz Tanasija
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Berankis na jedvite jade prosao Vanija i sada u drugom kolu ide na Gofana protiv koga ce biti bas tesko.Medjutim,jaci je mnogo fizicki od belgijanca i igra agresivnije i ako ne bude previse grijesio imace cemu da se nada.

              Comment


              • Originally posted by DejZ View Post
                Berankis na jedvite jade prosao Vanija i sada u drugom kolu ide na Gofana protiv koga ce biti bas tesko.Medjutim,jaci je mnogo fizicki od belgijanca i igra agresivnije i ako ne bude previse grijesio imace cemu da se nada.
                Berankis je veoma simpatican lik za mene. On cesto zna da se muci sa slabiji protivnici a sa jacima da pruza nestvarne partije. I ja mislim da i te kako ima cemu da se nada protiv Gofana ako bude igrao kako zna i ume.
                OVAKO

                Comment


                • Pogotovo je simpatičan kad se dere na tebe

                  sjetio mi se najbližih na DCu

                  Comment


                  • gem za ALI MUTAVU, definitivno najveci uspeh dana

                    Comment


                    • Berdychova taktika za ovu godinu je igrati bez kačketa

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Ma meni je skroz simpatican lik Keni, nema veze sto on je panj. Volim ljude koji se bore za svaki poen i svaku pobedu. Ali meni nije jasno Sousa sta radi tamo gde jeste sad, ajde Keni je panj ali covjek ima servis, a Sosusa nema niti jedan udarac a covjek hladno osvoji i ATP titulu i to preko nesrecnog Benetoa Ja mislim da u svakog trenutku ove najbolje mogu da dobije Sousu sa 6-0 jer lik nema cime da im naudi. Servis nema, FH mekan, BH mekan, ali lik je nevjerovatno uporano, mozda cak vise i od Ferera
                        nemoj da diras SOusu, lik je nevidjen majstor, treba osvojiti ATP titulu bez ijednog pravog udarca
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Bolji Berdo bez kačketa, neki se spin dodao na FH, bit će hit ove godine

                          bolji završetak BHa, BH slice...radilo se
                          Last edited by shminka; 06-01-15, 13:02.

                          Comment


                          • Berdih iz prosle i Berdih sa pocetka ove sezone = razlika nebo i zemlja
                            Odlican Tomas do sad!
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ide po titulu u Dohi, fantastičan je

                              Comment


                              • Ne bi me cudilo zaista, Nadal nema teorije na ovaj led da uzme titulu u ovakvoj konkurenciji, jedino Novak da vidimo sta ima da ponudi. Najveci favorit je Berdih uz Novaka, nema tu dileme. Pribrano deluje Tomas, ne srlja kao pre, a kad ne gresi nema odbrane za te ravne udarce.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X