Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Lejtone vreme je za penziju, bezveze se vucara vise po turu gde u godinu dana zablista samo na par 250-ica

    Comment


    • #92
      Nece jos dugo, a uskoro ce postati DC selektor


      Elis Ymer uzima prvi set u Cenaju pritv Sajslinga, brejkom u desetom gemu, mogao bi biti treci momak rodjen '96. sa ATP pobedom ove nedelje
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #93
        Nece Lejton odustati do polsednjeg poena, ali najverovatnije je ovo gotovo
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #94
          Gem set mec Grot! Lejton ne moze da ga izbaci iz komforne zone kod bekhenda, a kada ga ovaj opali kako treba tu odbrane nema, skoro kao kod forhenda. Bas je dobar
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #95
            E sad je definitivno gotovo, nema sanse da Lejton stigne 2 brejk, a Groth dobro udara bh, ovu brejk loptu je uzeo zahvaljujuci bh-u
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #96
              Kad se setim pre 2 godine kolika je to panjina bila, ali prosle godine je bas opasno napredovao u igri iz polja Sem. Nzm vise ko mi je najveca panjina posto je i De Sheper napredovao u polju ali ipak je keni sa svojim jednorucnim bh

              Comment


              • #97
                Ako ne racunamo taj deveti gem prvog seta, skoro savrsena partija, mada ni Lejton nije uradio mnogo da mu oteza. Dobice i Kubota, mora
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Monfa View Post
                  Kad se setim pre 2 godine kolika je to panjina bila, ali prosle godine je bas opasno napredovao u igri iz polja Sem. Nzm vise ko mi je najveca panjina posto je i De Sheper napredovao u polju ali ipak je keni sa svojim jednorucnim bh
                  Keni nema konkurenciju.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #99
                    Ja mislim da Berer i Keni se bore za tu nagradu, nema vece panjeve od njih, jedino mozda Guccione ali on vrlo retko igra singlove.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Kenny je najgori teniser na svijetu, bez ikakve konkurencije

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Ja mislim da Berer i Keni se bore za tu nagradu, nema vece panjeve od njih, jedino mozda Guccione ali on vrlo retko igra singlove.
                        Berrer je izmislio tenis za njega.Guccione je definitivno najgori,ali se covek lepo odlucio za dubl..
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Kenny je najgori teniser na svijetu, bez ikakve konkurencije
                          Gledao sam ga na sljaci prosle sezone, mislim Barselona je bio ali nisam siguran, covjece ja sam poludeo sto sam sedeo iza kompa, pa ono je bilo za nevjerovati, toliki panj u zivotu nisam video. Ne moze bekend da odigra, sa FH mekan previse, samo probuje da slajsuje, a ovaj karsi njega busi ga kako oce, spinovima, dropovima Ako uspe po nesto da dobije u dvorani i na travi i to je to, ali svaka cast kako je usao u top 100, treba biti sposoban da toliko ne znas a da udjes u top 100
                          OVAKO

                          Comment


                          • Nikad nije bilo lakše upasti u top 100...ako barem nešto malo znaš...tu si...pogotovo kako se na challengerima može zaraditi ovoliko bodova

                            Žale se mnogi na sistem bodovanja, smanjit će se vjerovatno bodovi na challengerima

                            Comment


                            • Konstantnost na celindzerima ti daje bez problema ranking u top 80 iako ne vidis ATP turnire npr. Klahn prosle sezone

                              Comment


                              • Sta ste napali kukavca igrao je dobro protiv Alunda na sljaci, ako to pomaze


                                Nece im smanjivati bodove na Celindzerima, jer bi onda tek nastala opsta frka, ali je jasno receno da nece biti ni povecavanja, niti ohrabrivanja nekog lagodnog teniskog zivota van ATP Tura.. surovo ali istinito
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X