Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je onaj sa SupperTennis-a, morao bih ga i ja gledati da skijanje nije otkazano
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ide ovde lagano novi TB...
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Mora taj brejk. Dobro je da su otisli u treci, da bar ovi sto su dosli sto vise vide
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Imal kakav normalan stream za Pouillea

          Comment


          • 26 комада, али Баги оде даље...
            sigpic

            Comment


            • Steta, ali bio je dobar mec
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Castim analize Monpelje i Zagreb

                Darsis-Nieminenuel 2 veterana koja igraju u dosta dobroj formi tako da mozemo ocekivati kvalitetan mec.Nieminen je odigrao odlican Australijan open a gledao sam ga i ovdje u prvom kolu protiv Strufa i djelovao mi je jako jako dobro i mislim da na ovom turniru moze otici cak i do samog kraja.Dosta je siguran sa osnovne linije,malo grijesi a cini mi se da je u sjajnoj fizickoj kondiciji i spreman na duge meceve uprkos godinama.Darsis sa druge strane igra prilicno agresivno iako spada u nize igrace tako da je jasno da ce morati da ulazi u teren i ide po poene a da pritom ne pravi previse gresaka ako zeli u cetvrtfinale.Servis ni jednom ni drugom ne predstavlja neko narocito oruzje tako da ocekujem i mec sa dosta brejkova.Sanse 60-40 Nieminen

                Matije-Kolsrajber:Takodje mec 2 veterana koja su vec igrala ove godine u Melburnu kada je Kolsrajber razbio svog sutrasnjeg suparnika prepustivsi mu samo 5 gemova.Matije ponovo ima problem sa povrijedama i veliko je pitanje da li ce igrati slijedecu sezonu ako uopste i ovu izdrzi do kraja.Cini mi se da ni Kolsrajber nije bas fit ali njegovi problemi su sigurno mnogo manji,on je od svoja 4 poraza ove sezone 2 puta izgubio od Tomica koji igra standarno dobro u Australiji i jako ga je tesko tamo dobiti.Prilicno sam siguran da se Matije ipak nece obrukati pred domacom publikom i da nas ocekuje neizvjesniji mec od njiovog predhodnog ali ipak prednost dajem Nijemcu.Sanse 65-35 Kolsrajber

                Monfis-De Seper:Monfis je odigrao prilicno los Australijan open i ispao u drugom kolu u mecu koji je morao da dobije ali je prethodno trebao da ispadne vec u prvom kolu kada je uspjeo da okrene 0-2 i dobije mec protiv plasljivog zemljaka Puija.Gael dosta lose stoji fizicki ali bar u ovom mecu ne bi trebalo da ima problema jer nece biti puno dugih razmijena a imace i dosta jeftinih poena na svoj servis jer je De Seper ocajan na riternu.Sto se De Sepera tice dosta ce zavisiti od toga kako ce poceti mec i da li ce uspjeti da sacuva svoj servis u prva 3-4 gema i tako udje u ritam,ako to uspije mislim da ima sanse da se dovuce do nekog u kojem svasta moze da bude.Ipak,iovakav Gael je klasa za Kenija i dajem mu veliku prednost.Sanse 75-25 Monfis

                Sela-Istomin:Istomin je na neobican nacin prosao dalje i upisao prvu pobjedu u sezoni koju je poceo vrlo lose.Ne znam sta je problem al od ovog igraca smo navikli na bolje partije u prvom djelu sezone kada obicno prolazi po 2-3 kola na turnirima a zatim ispada od favorita.Imace jako teskog protivnika u izraelcu kojeg ja licno jako volim da gledam zbog fenomenalnog jednorucnog bekhenda i prosto je nevjerovatno sta u nekim trenutcima ovaj omaleni momak uspjeva da pogodi iz tog tog udarca.U pitanju je vrlo "prespavan" i podcijenjen igrac na ovom forumu a i uopste i ovim putem apelujem na sve clanove da pazljivo pogledaju. U sutrasnjem mecu itekako ima sta da trazi cak sta vise smatram da je favorit zbog bolje forme i cinjenice da mu odgovaraju igraci kao sto je Istomin.Sanse 65-35 Sela

                Sepi-Vord: Sepi ovdje ima jako dobar zrijeb i trebao bi ici makar to cetvrtfinala.U prvom kolu se mucio protiv Hasea koji vise apsolutno ne moze nikoga da dobije a sada mislim da ce do naredne runde nesto lakse jer njegov protivnik bar trenutno nema iskustvo,konstatnost i kvalitet da igra atp turnire.Dovoljno ce biti da samo drzi loptu u terenu jer po ovome sto sam vidio gledajuci Vorda on pravi jako puno neiznudjenih gresaka.Takodje bice tu dosta kratkih loptica koje ce on nesumnjivo iskoristiti da prave vinere.Sanse 90-10 Sepi

                Soeda-Troicki:Troicki je imao jako tezak mec protiv Marcenka a sada ga ocekuje protivnik sa slicnim stilom igre.Soeda je jako dobar tehncar,vrlo je brz a lopticu udara cisto i hvata rano medjutim kao i velika vecina Azijata nema snagu i servis mu je dosta los.Bice potrebno da Viktor dobro servira i ne bude previse pasivan u razmijenama i dobar rezlutat nece izostati.Ako kojim slucajem bude igrao isuvise ziheraski a pogotovo u trenutcima kada moze da napadne Japanac sigurno moze da mu napravi probleme.Sanse 80-20 Troicki

                Berankis-Muler: Jako zanimljiv mecap i velika je steta sto su ga stavili na sporedni teren pa necu biti u prilici da gledam.Muler je odigrao odlican Australijan Open dobivsi Iznera i Ahuta ali mnogo vise cijenim to kako je odigrao protiv Djokovica u cetvrtom kolu iako je taj mec naravno izgubio.Sa servisom iz Melburna ovdje je prilican favorit ali ako mu pocetni udarac kojim slucajem zakaze imace velikih problema.Berankis je bolji sa osnovne linije i u razmiijenama i u nekom udarackom okrsaju u prvom kolu je vec deklasirao Lacka i stekao sigurnost i samopouzdanje tako da ima cemu da se nada.Prognoziram bar jedan taj brejk jer su i jedan i drugi dosta tanki na riternu ali ipak blagi favorit Muler zbog forme 55-45.

                Garsija Lopez-Dzumhur:Garsija Lopez je jos jedan igrac koji moze biti zadovoljan svojim ucinkom u Melburnu,trece kolo i dobar otpor koji je pruzio Vavrinki predstavljaju sasvim solidan rezultat.Ako je i ovdje dosao da igra tenis(a to ne znam jer jos nije odigrao mec) trebalo bi da preskoci prvu prepreku na ovom turniru bez nekih narocitih problema.Dzumhur bas i ne voli da igra na tvrdoj podlozi i mislim da jedva ceka da pocne sezona turnira na sljaci gdje su mu ipak sanse da sakupi neke atp bodove dosta vece.Sto se tice igre,odlicno se krece dobar je u defanzivi ali zna i da bude lak plijen udaracima sa osnovne linije jer salje dosta kratkih loptica.Takodje nije naucio da kontrolise svoje emocije i brzo se iznervira na terenu sto moze dovesti do toga da napravi veliki broj neiznudjenih gresaka.Sanse zbog kvaliteta,fore i iskustva Garsija Lopez 85-15

                Granoljers-Dodig:Ni jedan ni drugi nisu u nekoj narocitoj formi tako da ne ocekujem pretjerano kvalitetan mec. Vec su igrali prije 4 godine u Zagrebu kada je Dodig lagano dobio ali to je bila godina kada je igrao u sjajnoj formi i na kraju i osvojio turnir.Ivan je dosta pao na listi i sada nema povoljan zrijeb na turnirima i ovdje ima idealnu prilike da skupi veliki broj bodova i priblizi se top 50 sto je izjavio i da mu je cilj za ovu sezonu.Mislim da tu priliku nece propustiti i da ce proci u cetvrtfinale uz eventualno 1 izgubljen set.Prognoziram dug mec sa dosta razmijena sa osnovne linije ali sanse Dodig 60-40.

                Sisling-Manarino:Francuz je dosta dobro poceo sezonu finalom u Oklendu ali je u Melburnu morao da preda Felisijanu Lopezu zbog icrpljenosti izazvane vrucinom i to nakon sto je vodio sa 2-0 i imao servis za pobjedu u trecem setu.Iznenadjen sam cinjenicom da je Manarino ubjedljivo izgubio svoja dosadasnja 2 meca protiv Sislinga prije svega jer smatram da sa svojim cistim i ravnim udarcima i uglovima koje proizvodi moze itekako da naudi Holandjaninu koji se nesto slabije krece.I pored ovoga smatram da je Manarino favorit da prodje i da od njega mozemo ocekivati jednu dobru sezonu i prvu atp titulu u istoj a sve to mozda cak i ovdje U Zagrebu posto ima dosta povoljan zrijeb.Sanse 65-35 Manarino

                Comment


                • Kozlov i Donaldson dobili WC za Memfis

                  Comment


                  • Odlicno!!! Nadam se da ce im se pogoditi zdrijeb, bar na jedan od njih, pa da prodju bar 1 kolo.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Почео Виктор, има ли негде ТВ или само стрим?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ni to ni to
                        OVAKO

                        Comment


                        • брејк 4/2 за Виктора....6/3
                          Last edited by Žika; 05-02-15, 13:19.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post
                            брејк 4/2 за Виктора
                            Odlicno se razvija mec-prvi set 6:3
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Viktor furiozno
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Za manje od sata spakovan Soeda. Zajebat Viktor, vrlo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X