Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    U ovo malo što sam gledao čini mi se da mu je forhend dosta bolji,a sad s starim frendom Stanom,bit će zanimljiv meč

    Inače čitao jučer da će njihov zajednički menadzer Lawrence Frankopan postati direktor ATP Umaga,a još je menadzer i Monfilsu mogao bi dovesti barem svoje igrače u Umag i isplatilo bi se proputovati 300 km i otići

    Comment


    • #62
      Bogami, ja sam taj Umag pikirao za njegovu (prvu) ATP titulu, ne znam zasto



      Ovo cemo jako retko videti na zvanicnom turniru, ali dobro je zbog publike sto su im jos blize

      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #63
        Ja vjerujem da može čak i do titule u Zagrebu ovog mjeseca,neznam jesi vidio listu,al dugo nije bio lošiji turnir,dovoljno je reći da su Garcia-Lopez i Mannarino 3 i 4 nositelji ,ne vjerujem ni da će Čilić igrati,i nekako ostaje još Karlović i Pospisil od ozbiljnijih igrača,sa svima ostalima bi mogao igrati,nadam se samo da će pozivnica ići Kokkinakisu,a ne onome tudumu Veiću

        Comment


        • #64
          Pa kako Cilic da ne igra Zagreb
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • #65
            Originally posted by MareLFC View Post
            Pa kako Cilic da ne igra Zagreb
            Iz istog razlog što neće igrati i u Melbournu

            Comment


            • #66
              Jeste slab turnir, otvori li mu se zreb mogao bi imati sansu, mada bih ja iskreno voleo da pobednik bude Muler
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • #67
                Nole i Filip dobili 6/1 6/4
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • #68
                  Kakav mec igraju Gabashvili i Fer
                  link

                  Comment


                  • #69
                    Odlican mec Verdaska i Gabasvilija! Fernando je spasio mec loptu u 12. gemu treceg, i na kraju ga uzeo 7-4 u taj brejku



                    A sada Ivo majstor
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Lepo su igrali. kad bi Verdasko nastavio ovako da igra, i pobedio Ferera bilo bi bas lepo
                      link

                      Comment


                      • #71
                        Gleda li neko SBB D3GO? Hteo bih da snimim ovaj mec ali ovu budaletinu Pesikana ne mogu da slusam, ne znam moze li se prebaciti na engleske komentatore kao na TV-u?
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Gleda li neko SBB D3GO? Hteo bih da snimim ovaj mec ali ovu budaletinu Pesikana ne mogu da slusam, ne znam moze li se prebaciti na engleske komentatore kao na TV-u?
                          To sam i ja pokusavala da provalim, ali mislim da ne moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #73
                            Imam ja to,ali ne moze nikako da se prebaci,moze samo ako gledas film neki sa titlom da stavis bez titla i nista vise.Ja sam mogao da menjam na engleski/nemacki dok sam imao DIGI tj kada sam gledao preko satelita,a SBB nije dao tu mogucnost nazalost
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #74
                              Steta sto ne moze, posto je to prvo sto uradim kad gledam tenis na ESu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #75
                                Dosta su mrtvi ovi komentatori na ES-u,bar meni tako deluju
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X