Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravu je DW, nema Viktor šanse protiv najboljih tj. top 5 a donekle i zop 10 .. Viktor je vodio proitv Andyja 2:0 u setovima a Škot imao neku povredu igrao maltene na jednoj nozi i uspeo Viktor da ispusti to. Ali Viktor mora da koristi ovakve situacije kada ima slabu konkurenciju da možda dođe što dalje u ovom slučaju do titule.

    Drago mi je da koristi to na pravi način i ako nastavi ovako top 30 nije dalko a ko zna možda i top 20 ponovo.

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      U pravu je DW, nema Viktor šanse protiv najboljih tj. top 5 a donekle i zop 10 .. Viktor je vodio proitv Andyja 2:0 u setovima a Škot imao neku povredu igrao maltene na jednoj nozi i uspeo Viktor da ispusti to. Ali Viktor mora da koristi ovakve situacije kada ima slabu konkurenciju da možda dođe što dalje u ovom slučaju do titule.

      Drago mi je da koristi to na pravi način i ako nastavi ovako top 30 nije dalko a ko zna možda i top 20 ponovo.
      Ja smatram da ako Viktor nastavi da radi da ce jednog dana moci da pobedi npr. Berdiha ili Ferera Za ove ostale tesko, mada loptica je okrugla

      Comment


      • Dobijao je on i Novaka.Ali kao junior.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Sve čestitke za Viktora, zaslužio je ovu titulu i vjerujem da mu to puno znači, samo neka tako nastavi
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Originally posted by Petra View Post
            Nisam tvoj post shvatila kao provokaciju, nego sam toliko radosna zbog Viktora, pa mi je u tom momentu to zasmetalo.
            Toliko sam navijala,zelela da osvoji Sidnej, skakala od radosti..jos uvek sam pod utiskom Viktorove pobede.
            O ostalom necu nista pisati, dosta njih je pisalo, videcemo..sto napisa Zika, nek on bude zdrav, radan, uporan, skuplja bodove...na kom mestu ce biti ,videcemo....ovo je veliki uspeh jer je poceo od nula poena i to je za mene za svako postovanje.
            Problem je sto bi vecina nas zelela da Vica bude top 5 igrac, ali je on kako kolega gore napisa limitiran igrac. Pa i Ferrer je po meni dosta limitiran igrac, a gle sta radom napravi od sebe, igrao je i finale RG

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Dobijao je on i Novaka.Ali kao junior.
              to se ne vazi, juniorski i seniorski tenis ko nebo i zemlja. tada su igraci jos u telesnom i mentalnom razvitku, pa ko vise ko manje, a sad kad je nole u zenitu vica ne moze ni da mu pridje.

              Comment


              • Originally posted by salinjo90 View Post
                Ja smatram da ako Viktor nastavi da radi da ce jednog dana moci da pobedi npr. Berdiha ili Ferera Za ove ostale tesko, mada loptica je okrugla
                Ferera? Cime da ga probije na nekoj sporijoj podlozi? Tj. koja god da je podloga u pitanju, kako da igra sa Fererom? Nema on igru za njega, napadacke sposobnosti nikako, a ni defanzivno ne moze da se nosi sa njim.
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Drunken Whaler View Post
                  Ferera? Cime da ga probije na nekoj sporijoj podlozi? Tj. koja god da je podloga u pitanju, kako da igra sa Fererom? Nema on igru za njega, napadacke sposobnosti nikako, a ni defanzivno ne moze da se nosi sa njim.
                  zato na brzoj može
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Drunken Whaler View Post
                    Ferera? Cime da ga probije na nekoj sporijoj podlozi? Tj. koja god da je podloga u pitanju, kako da igra sa Fererom? Nema on igru za njega, napadacke sposobnosti nikako, a ni defanzivno ne moze da se nosi sa njim.
                    Si video da je bh veoma dobar i njime moze da probija na betonu Ferrera, a forhend mu je boljka i to ako moze da popravi evo sanse... Bio je blizu Ferrera u MC 2011 god. ako se secam

                    Comment


                    • Originally posted by salinjo90 View Post
                      Si video da je bh veoma dobar i njime moze da probija na betonu Ferrera, a forhend mu je boljka i to ako moze da popravi evo sanse... Bio je blizu Ferrera u MC 2011 god. ako se secam
                      Ferera u zivotu nece dobiti, on moze da dobije ove napadace, ako im nije dan pa se ispromasuju kao blesavi, ali igrace tipa Marej, Ferer, Novak, Nadal ... nikada
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Federera dobija, pjeske

                        Comment


                        • Cilic odustao od Zagreba,Viktor sedmi nosilac...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Najjace kvalifikacije ce se igrati u Zagrebu, dok vec na startu Monpeljea Darsis mora na Grigelisa. Sasa ce igrati protiv vrsnjaka iz Francuske a i Basilasvili ce na sesnaestogodisnjaka
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Zreb Zagreba http://www.atpworldtour.com/posting/2015/2276/mds.pdf

                              Karlovic je drugi put u karijeri prvi nosilac nekog turnira, i vec u drugoj rundi mogao bi na Bagdatisa. Borna nije dobro prosao, a bice sjajno ako se on i Ivo budu borili u 1/4, odustajanjem Cilica publici bi trebao takav mec. Druga cetvrtina zreba je jadna, a u trecoj ce isto biti dosta borbe. Muler bi igrom sa Australian Opena mogao do ATP prvenca



                              Monpelje http://www.atpworldtour.com/posting/2015/2276/mds.pdf

                              I ovde ce biti odlicnog tenisa. Vec na startu Ilhan protiv King Kenija, pobednik ce na Gaela. Struf i Nieminen mogu odigrati dobar mec, a od Puja sigurno svi zele dobar rezultat, samo sto bi to islo preko Gaskea, nije nemoguce. U drugoj rundi verovatno gledamo Kolsrajbera i Matjea, a pre toga Jawnovic i Braun mogu da prirede jedan lud mec vec na startu
                              Last edited by ClayWarrior; 31-01-15, 13:34.
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Troicki bi morao minimum do QF-a...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X