Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve vise i vise verujem da je Daniel Nestor terminator!! Osvojen Sidnej, i ovo je 22. vezana sezona u kojoj uzima bar jednu ATP titulu u dublu, nestvarno
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Ima sanse jer ne brani nista, a na ove 250ce i 500ke moze da gura bar do 1/4 ili 1/2 finala, a to je lep kapital od bodova. Slazem se da on nije top 20 igrac, ali kakve su sve budalastine bile u top 20 pa mislim da nece biti problem da i on udje tamo ove sezone.
      Nije top 20, a bio 12.

      Baš me zanimaju tvoji argumenti na osnovu kojih tvrdiš da neko ko je u top 20 nije igrač za top 20.

      Kakav ti sistem bodovanja predlažeš pošto ovaj po tebi nije objektivan?

      Comment


      • Trenutno je 20-i Žil Simon sa 1770 bodova,Vića ima 836,i ne zaboravimo svi sem Viće i Delpa brane neke bodove,tako da njih dvojica mogu najviše da napreduju ove sezone,naravno sve zavisi od rezultata
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ako su Agut,Janowicz,Robredo bili u Top 20 ne vidim zasto Viktor ne bi,ovde se ne gleda ko je koliko talentovan vec ko koliko bodova osvoji,a Viktor je na dobrom putu da ih osvoji mnogo u narednom periodu

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            Nije top 20, a bio 12.

            Baš me zanimaju tvoji argumenti na osnovu kojih tvrdiš da neko ko je u top 20 nije igrač za top 20.

            Kakav ti sistem bodovanja predlažeš pošto ovaj po tebi nije objektivan?
            Nisi mi shvatio poentu. Ja kazem da po kvalitetu nije za top 20, ali nikako i da ne zasluzuje to. On je krvavi radnik i zato je bio na to 12 mjesto. Uzmi neke primere od daleko talentovanijih tenisera sto nisu stigli ni blizu top 20 i sve ce ti biti jasno. Znaci ovaj univerzum zna da bude nepravedan i nerealan

            Nemoj da mislis da mrzim Viktora, ja sam u moj prethodni post rekao da se nadam da do kraja sezone ce uci u top 20.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Ako su Agut,Janowicz,Robredo bili u Top 20 ne vidim zasto Viktor ne bi,ovde se ne gleda ko je koliko talentovan vec ko koliko bodova osvoji,a Viktor je na dobrom putu da ih osvoji mnogo u narednom periodu
              Nemoj molim te da uporedjavas Robreda sa Viktora, ali zaista molim te nemoj, bozji greh je to.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Nemoj molim te da uporedjavas Robreda sa Viktora, ali zaista molim te nemoj, bozji greh je to.
                Tomi zasluzuje Top 20 zato sto je veliki radnik I skupi bodove za to I na to me mu svaka cast ali da je pretalentovan to sigurno nije

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Ima sanse jer ne brani nista, a na ove 250ce i 500ke moze da gura bar do 1/4 ili 1/2 finala, a to je lep kapital od bodova. Slazem se da on nije top 20 igrac, ali kakve su sve budalastine bile u top 20 pa mislim da nece biti problem da i on udje tamo ove sezone.
                  Pa, sad da li je za top 20 je relativno, bio je 12, niko mu to nije poklonio.
                  Viktor je svojim radom, trudom, zeljom bio u top 20, a nastavi li dobrim partijama moze opet biti u top 20, 30..videcemo, zavisi od njega prvenstveno, a i od drugih okolnosti, da se sloze kockice, malo srece...nadam se da ce Viktor pokazati najbolje sto moze
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Jeste, bio je 12 svojevremeno.Zasluzeno.
                    E, bre covece sta sad pises da li je je za top 20, u ovom trenutku...sad se radujemo zajedno sa Viktorom...koliko je samo srecan, a osmeh na kraju...neprocenjivo
                    A, kako ce biti u buducnosti, videcemo...nadamo se da ce igrati dobro, to je najvaznije
                    Naravno, svako ima svoje misljenje, ali bar po meni nisi morao bas sad da napises ovakav post
                    Kakve to ima veze kad cu napisati post, to je inace moje misljenje. Prosto Troicki je limitiran igrac i nema igru za najbolje, jednostavno ne posjeduje nikakav as u rukavu kojim bi mogao da pobjedjuje. Nije igrac za top 20 i to je cinjenica. Mozda on sakupi neke poene i ko zna, mozda se progura, ali po meni nije mu tu mjesto.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Naglasio je NI da je 4 na raceu , no mozda je cak i bio bolji pocetkom 2011 igrao je finale ovog istog turnira i imao bodove od DC2010. 2011 je najbolja godina u Viktorovoj karijeri sto se renkinga tice.Mozda je to neka paralela
                      Svakako veliki uspeh za Viktora je ne samo ovaj turnir sa 8 odigranih meceva, vec i ceo put koji je presao od letnjih CH na sljaci , svega tri cini mi se WC za zrebove ATP turnira Gstadt, Bec i Shanhgai gde nije morao igrati kvalifikacije, od kada je krenuo od O do ovoga danas. Verujem da nije lako ni psiholoski se nositi sa posledicama suspenzije a cesto isticemo ovde taj mentalni status igraca kao vrlinu/manu.
                      To koji je njegov max domet ostaje da vidimo , nama koji ga pratimo i bodrimo vazno je da je igru popravio a jeste pokazao elemente poboljsanja u okvirima mogucnosti a cini se i da ima ima jos prostora . Druga stvar, DC timu Srbije je potreban jos neko sem Novaka da moze da donese prevagu kako je dubl uvek slabija karika u timu.
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Ali to je malo nebitan podatak, ako uzmemo u obzir da je tek pocetak sezone.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Drunken Whaler View Post
                          Kakve to ima veze kad cu napisati post, to je inace moje misljenje. Prosto Troicki je limitiran igrac i nema igru za najbolje, jednostavno ne posjeduje nikakav as u rukavu kojim bi mogao da pobjedjuje. Nije igrac za top 20 i to je cinjenica. Mozda on sakupi neke poene i ko zna, mozda se progura, ali po meni nije mu tu mjesto.
                          Napisala sam da svako ima svoje misljenje u postu.
                          Meni je eto malo zasmetalo sto bas odmah pisati tako,mene je a i mnoge druge obradovao danas...to je iskljucivi razlog.
                          Izvinjavam se, nisam mislila nista lose.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Nisi mi shvatio poentu. Ja kazem da po kvalitetu nije za top 20, ali nikako i da ne zasluzuje to. On je krvavi radnik i zato je bio na to 12 mjesto. Uzmi neke primere od daleko talentovanijih tenisera sto nisu stigli ni blizu top 20 i sve ce ti biti jasno. Znaci ovaj univerzum zna da bude nepravedan i nerealan

                            Nemoj da mislis da mrzim Viktora, ja sam u moj prethodni post rekao da se nadam da do kraja sezone ce uci u top 20.
                            Šta znači talenat? Najtačnija definicija talenta je sledeća: Talenat je osećaj za meru. To je sve.

                            Ali ja ne želim da pričam o talentu već o kvalitetu. Ti kažeš da Viktor nije igrač za top 20 jer nema talenat, a ja kažem da jeste jer ima kvalitet. I šta misliš ko je u pravu? Viktor je bio nadomak top 10, osvojio je Dejvis kup pobedom u 5 meču. Kakvi još dokazi trebaju? Atp lista ne određuje trenutni poredak tenisera po talentu, već po kvalitetu u poslednjih 12 meseci i ne postoji ništa objektivnije od toga bar po mom mišljenju.

                            Comment


                            • http://live-tennis.eu/ pa pogledajte ko je sve u top 20.Da li baš svi,npr.Anderson,zaslužuju da budu tu?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Šta znači talenat? Najtačnija definicija talenta je sledeća: Talenat je osećaj za meru. To je sve.

                                Ali ja ne želim da pričam o talentu već o kvalitetu. Ti kažeš da Viktor nije igrač za top 20 jer nema talenat, a ja kažem da jeste jer ima kvalitet. I šta misliš ko je u pravu? Viktor je bio nadomak top 10, osvojio je Dejvis kup pobedom u 5 meču. Kakvi još dokazi trebaju? Atp lista ne određuje trenutni poredak tenisera po talentu, već po kvalitetu u poslednjih 12 meseci i ne postoji ništa objektivnije od toga bar po mom mišljenju.
                                I ne samo to,kako će lista izgledati zavisi i od konkurenata i njihovih rezultata,a ne samo od rezultata pojedinca.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X