Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravoooooooo Viktore..toliko sam radosna sto je osvojio turnir...svaka cast....napred Viktore i srecno u nastavku sezone..mozes ..pokazao si
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Sa 847-og mesta za pola godine Viktor je stigao u Top 60. Za svako postovanje
      sigpic

      Comment


      • Viktor sampion

        Comment


        • A trofej iz ruku velikog Kena Rosewalla
          Viktor
          Similis simili gaudet

          Comment





          • 826 бодова за 52. место
            Last edited by Žika; 17-01-15, 10:38.
            sigpic

            Comment


            • Ko bi to ocekivao? Titula poslije samo 6 mjeseci. Nevjerovatno.

              I najbolji ranking u karijeri. U trci je 4-ti. Steta sto prvo kolo na AO igra protiv 3-eg (Veselija).
              Last edited by NI; 17-01-15, 10:56.

              Comment


              • Cestitke, sjajan uspjeh nakon suspenzije. Za tolko kratko vreme on se popeo mnogo na listi... Ako nastavi ovako ima izgledne sanse da zavrsi sezonu u top 20, sto nadam se da ce biti slucaj.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Zika View Post
                  30/0 . . . 40/0 . . АС и ПОБЕДА! 262 БОДА



                  Hvala za sjajan gif Ziko.
                  Bravo za Viktora, neverovatan uspeh, toliko sam srecan.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Bravo,veliki useh.250 bodova je veliko kao kuca
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Bravo Viktore ljudino,svaka cast bas mi je drago zbog titule.U prvom kolu AO sastju se 2 osvajaca trofeja iz ove nedelje,veoma zanimljiv duel nas ocekuje,samo se nadam da se Viktor nece umoriti.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Ko bi to ocekivao? Titula poslije samo 6 mjeseci. Nevjerovatno.

                        I najbolji ranking u karijeri. U trci je 4-ti. Steta sto prvo kolo na AO igra protiv 3-eg (Veselija).
                        Kako najbolji ranking u karijeri, bio je 12. svojevremeno na atp listi.

                        Neko rece da ce biti u top 20 na kraju ove sezone ako ovako nastavi. Ja ga ne vidim tu, i po meni on nije igrac za top 20. Preslabu je konkurenciju imao ovdje, bice cudo ako on dodje do jos jedne titule ove godine.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Drunken Whaler View Post
                          Kako najbolji ranking u karijeri, bio je 12. svojevremeno na atp listi.

                          Neko rece da ce biti u top 20 na kraju ove sezone ako ovako nastavi. Ja ga ne vidim tu, i po meni on nije igrac za top 20. Preslabu je konkurenciju imao ovdje, bice cudo ako on dodje do jos jedne titule ove godine.
                          Ima sanse jer ne brani nista, a na ove 250ce i 500ke moze da gura bar do 1/4 ili 1/2 finala, a to je lep kapital od bodova. Slazem se da on nije top 20 igrac, ali kakve su sve budalastine bile u top 20 pa mislim da nece biti problem da i on udje tamo ove sezone.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Drunken Whaler View Post
                            Kako najbolji ranking u karijeri, bio je 12. svojevremeno na atp listi.

                            Neko rece da ce biti u top 20 na kraju ove sezone ako ovako nastavi. Ja ga ne vidim tu, i po meni on nije igrac za top 20. Preslabu je konkurenciju imao ovdje, bice cudo ako on dodje do jos jedne titule ove godine.
                            Jeste, bio je 12 svojevremeno.Zasluzeno.
                            E, bre covece sta sad pises da li je je za top 20, u ovom trenutku...sad se radujemo zajedno sa Viktorom...koliko je samo srecan, a osmeh na kraju...neprocenjivo
                            A, kako ce biti u buducnosti, videcemo...nadamo se da ce igrati dobro, to je najvaznije
                            Naravno, svako ima svoje misljenje, ali bar po meni nisi morao bas sad da napises ovakav post
                            Last edited by Pertla; 17-01-15, 12:56.
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • vića.jpg
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Trenutno je 53-i ,možda i može u top 20
                                Attached Files
                                Last edited by Marija81; 17-01-15, 12:40.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X