Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Viktor se vratio u meč a bio je na korak od ponora
    sigpic

    Comment


    • Bravo Viktore-odlican rezultat
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Viktore, svaka cast
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sa kakvim fhom Muller uzme poen na 15-30 tu se stvarno sve vidi

          Comment






          • какав Давид Ферер, овај је још већи рудар! 102 бода

            666 бода негде 76. позиција на листи!
            Last edited by Žika; 15-01-15, 11:39.
            sigpic

            Comment


            • Bravo za Viktora
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Bravo majstore,moze lagano u finale.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ma cuti ja se iznenadio kad sam cuo da je Miler 44. na listi
                  Jos ce sad dobiti Tomica pa ce jos skociti,a tek onaj Manarino hahah strasno sta se desava
                  Trebao je i mogao Zil Miler vise u svojoj karijeri. Jedan od najraznovrsnijih servera danasnjice koji nije dosegao svoj potencijal. Kao junior je uzeo US open i bio prvi na svetu.
                  Kad vidim ko je sve u top 30..... on svakako zasluzuje medju to "probrano" drustvo.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Ima on QF USO-a kad se probio kroz kvalifikacije i ispao od Federera i ja sam mislio da ce nastaviti sa dobrim partijama ali eto do kraja prosle sezone nije imao neke zapazene rezultate,sad je vec i mator za nesto vise.Eto kao sto i ti rece ko je sve u top 30 neka i njega malo da ima cime da se pohvali ako nista drugo.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Bravo Viktore

                      Odličan turnir, ponovo u tri seta ali važna je pobeda, polako se penjemo prema gore
                      Može se sada i do titule kada nema Tomića mada nije za podcenjivanje ni Miler s obzirom šta ste napričali o njemu iznad.

                      Ima li negde da se pogleda današnji ceo meč Viktora ?

                      Comment


                      • Mulera da mi ne dirate mnogi ovih dana imaju ranking karijere, kao sa neba da je pao, on je ovde trebalo da bude odavno
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Miler je bio povredjen, zato je dosta pao na rang listi, ali prosle sezone je dobro odigrao na challengere i popeo se na rang listi, a sada dostigao ranking karijere. Gotivan igrac, lepa tehnika, steta sto nije napravio nesto vise u karijeri.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Valjalo bi da je Delpo mogao da se vrati za dvoransku turneju krajem godine, ovo danas je bilo gore nego u paklu. Generalno nije toliko los, do kraja godine bi mogao do nekog dobrog rezultata
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Mnogo me obradovala Viktorova pobeda
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • kakav je tek igrač veliki Don Fabio, kad od Delpa bez BHa zijani 6-2 6-2

                                Comment

                                Working...
                                X