Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuu trofeja majko. Da se povredis bre.

    Comment


    • Jako dobar mec, agreisvno sa dosta atraktivnih poena. Steta za one brejk lopte Erbera u najslabijem Andersonovom servis gemu, ali i za djus u desetom gemu kada je bio na dva poena od pobede. Da je Francuz bolje servirao gledali bismo bar jedan taj brejk, ali bilo ih je pregrst tokom nedelje
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Pun zreb kvalifikacija u Sankt Peterburgu, sto je za svaku pohvalu. Mnogo ruskih mladih igraca i jos par uglavnom komsija http://www.protennislive.com/posting/2015/568/qs.pdf

        Mec je dosta prazniji, uglavnom domaci igraci predvodjeni King Kenije, hrvatski derbi bi mogao biti dobar mec a ako sve prodje kako treba gledacemo Brandsa i Misu Zvereva u poslednjoj rundi, tu ce da prsti na sve strane http://www.protennislive.com/posting/2015/341/qs.pdf
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Kolsrajber je trebalo da bude malo pazljiviji, a umesto mladog domaceg igraca odabrali su Verdaska! Moguci duel Sase Zvereva i Zila Mulera u drugoj rundi, to da vidim pa mi ne treba nista drugo




          Red za gledanje kvalifikacionih meceva.. ovako se prati tenis

          Last edited by ClayWarrior; 20-09-15, 11:36.
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Bez iznenadjenja u Mecu danas, cekaju nas odlicni mecevi za prolaz u glavni zreb

            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Bublik i Tjurnev ipak nisu uspeli da se docepaju glavnog zreba u Rusiji

              Kukad ocajan protiv Roze-Vaslana, sad se tamburaju Zverev i Brands
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ja ne vidim nacin da Zverev napravi brejk Brandsu, sjajno servira Daniel, mislim da jos uvek nije izgubio poen u svojim servis gemovima, a propustio je jednu brejk loptu

                Edit: Ipak sam video
                Last edited by mark !t zer0; 21-09-15, 13:41.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Ja ne vidim nacin da Zverev napravi brejk Brandsu, sjajno servira Daniel, mislim da jos uvek nije izgubio poen u svojim servis gemovima, a propustio je jednu brejk loptu

                  Edit: Ipak sam video
                  Ipak je to Brands
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Koji je ovo led na drugom terenu, steta sto nisam dosao kuci ranije da ih snimam od starta.. jos neka zeslja ljubicasta boja, sve u tonu
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • St. Petersburg, Russia

                      Metz, France
                      sigpic

                      Comment


                      • Sjajna partija Mulera, a jako bih voleo da znam zasto su kamere bile iskljucene.. videli smo kvalifikacije sa oba terena a ovo nismo
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Ispade nam miljenik Benoa. I to od koga.
                          A dobro je sto Bagdatis i Gulbis nisu danas obukli istu opremu. Ovi iz Adidasa kao da imaju cela 2 razlicita kompleta.
                          Last edited by Sandugp; 22-09-15, 15:07.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Od umornog igraca, dobro je i 50 minuta izdrzao

                            Ocekivana pobede Mise Zvereva, valjda ce ga i brat ispratiti
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Ima sanse, Verdasko je vrlo nepredvidiv igrac. Tako da moze da se desi da ovaj zanimljiviji Zverev prodje dalje.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Prelijep ambijent u Metzu

                                Comment

                                Working...
                                X