Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za Berera, a šta se sa Rafom desilo nakon prvog seta to samo on zna, njemu definitivno trebaju mečevi da uhvati zalet, ali nema baš puno vremena AO i već iza ugla
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Navata ga na mlados, tek mu 34 i po leta
      sigpic

      Comment


      • Auu brate, cuj Berrer djece mi. Lose, lose bez naznaka poboljšanja

        Comment


        • Ovo bi mogao biti dobar mec,ocekujem Ferera u reklamama dosta

          Comment




          • Comment


            • Nije to bilo toliko lose,jednostavno realizacija nije postojala.Nije mi jasno kako nije mogao da pospremi ove blok udarce Berrera...
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Bravo Rafa najjaci si
                Ajde jos od nekog sto je 1500 mesto na rang listu izgubi i sve ce biti okej. Vamos vamos vamos, mrs u kurac
                Isto se i ja tako osecam. Ovaj nas Rafa je puko skroz. Mozda mu je i stvarno vreme za penziju. (nadam se da gresim) Spreman je da igra tek pola sezone, a i kad se vrati treba mu 3 turnira da uhvati ritam. I kad se sve podvuce, stvarno je spreman samo za sljaku, kolko god ja a verovatno i svi njegovi fanovi to negirali. Ne moze vise ni 2 meca dobro da poveze. Valjda ce do Roland Garosa uhvatiti taj ritam
                Last edited by miki7878; 06-01-15, 17:51.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by thrillseeker View Post
                  WOW, iskreno se nisam ovome nadao.

                  Jbg, Rafa je ime, tu je Sidnej i Oklend za WC, da odigra 2 meca ili da ide do kraja ali rizikuje jer nema odmora za AO.

                  Ali stoji cinjenica da Rafi trebaju mecevi, mora da uzme da igra nesto od ova 2 turnira ili je slaba vajda da uradi nesto na AO.
                  E dobro bi bilo, da Rafa odigra Sidnej ili Oklend jer mu treba takmičenje in mečevi do AO.
                  A na AO nije za očekivati puno.

                  Comment


                  • Da Stefan ne postoji, trebalo bi ga izmisliti

                    vrlo jasan znak da je penzija jako blizu, zijaniti od Berrera je nedopustivo...najgori igrac koji je ikad dobio ove iz vrha

                    Comment


                    • Bice bolje Nadal...doduse ne zna se kad.
                      Nije se zezao kada je govorio o prioritetima ove sezone, on uvek kaze pravu stvar.
                      Inace, Srecna Nova Godina svima, a nama Nadalovim navijacima puno strpljenja, zivce i energije ove godine.
                      Ako nista drugo AO bice relaksiraniji za gledanje.

                      Comment


                      • Berrer on his win: "Rafa has been off for many months with injury so we have to be realistic."
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Novak je radio na FHu, dosta bolje mu sada ide IO, sa sredine terena...ramena su otvorenija, teže je pročitati udarac, a isti je dosta ravniji i jači nego inače

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            6-0 6-0 za Rafa, tenis nije video veci panj od Berera.
                            Šta reći, koju poruku poslati

                            Comment


                            • sad mi je zao sto nisam gledala, kako je matori Berer uspeo da ga dobije


                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment




                              • Najveća pobjeda u karijeri za velikog Berrera, čestitamo!

                                Comment

                                Working...
                                X