Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Souza nastavlja sa odlicnim partijama.Sjajan je bio na celendzerima prosle sezone,nadam se da ce ove godine biti jos bolji.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Biće sve dobro dok ne dođe u situaciju da servira za meč (Berrer). Tada počinje glava da radi. Mislim da će se Rafa vratiti.
      Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

      Comment


      • Originally posted by thrillseeker View Post
        Dobija ovo, vidi se da mu fale mecevi. Mislim da je fizicka sprema glavni uzrok lose igre.
        Ako se Berer samoubije. Znaci rekao sam da ce necu nervirati sve do AO-a, ali ne mogu bre, ne mogu i ne mogu. Vidi od koga gubi, a jutros sam ga svrstio u najvece panjeve u povjesti ovog sporta. Ustvari to nije daleko od realnosti ali Nadal me razocarao danas. Ubio Boga u njega u prvom setu, i ondak naglo stane sa igrom...
        OVAKO

        Comment


        • A daj useri se
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Ako se Berer samoubije. Znaci rekao sam da ce necu nervirati sve do AO-a, ali ne mogu bre, ne mogu i ne mogu. Vidi od koga gubi, a jutros sam ga svrstio u najvece panjeve u povjesti ovog sporta. Ustvari to nije daleko od realnosti ali Nadal me razocarao danas. Ubio Boga u njega u prvom setu, i ondak naglo stane sa igrom...
            Panj je panj ali kad krene da pogadja... Evo sada pogadja ludacki lob koji pada na liniju. A evo sad i na Rafin ritern iz skoro spage vraca 1mm preko mreze. Ali ne moze on da odservira za mec nikako, da imam sada nacin kladio bih se da Rafa dobija. Mora malo da te nervira
            "But Pascal what are you saying?"

            Comment


            • Bravo za Berrera

              Glasajte za 'no hat' da bi 2015 bila Tomasova sezona

              Comment


              • Originally posted by thrillseeker View Post
                Panj je panj ali kad krene da pogadja... Evo sada pogadja ludacki lob koji pada na liniju. A evo sad i na Rafin ritern iz skoro spage vraca 1mm preko mreze. Ali ne moze on da odservira za mec nikako, da imam sada nacin kladio bih se da Rafa dobija. Mora malo da te nervira
                Izgubice brate ovo vjeruj mi. Vidis da ga sve oce, ma koliko bio nesposoban da odservira za mec dobice taj gem i pobedice. Tezak blam za Nadala, sokiran sam iako je 250ca
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Izgubice brate ovo vjeruj mi. Vidis da ga sve oce, ma koliko bio nesposoban da odservira za mec dobice taj gem i pobedice. Tezak blam za Nadala, sokiran sam iako je 250ca
                  Sve i da se desi, a nece, ne vidim nista strasno u ovome. Da je u sred sezone pa i ajde ali ovo je prvi takmicarski mec posle duge pauze.
                  "But Pascal what are you saying?"

                  Comment


                  • Kakve reakcije kod Rafe
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Dobija ovo Nadal lagano okreće.

                      Comment


                      • Originally posted by thrillseeker View Post
                        Sve i da se desi, a nece, ne vidim nista strasno u ovome. Da je u sred sezone pa i ajde ali ovo je prvi takmicarski mec posle duge pauze.
                        Kako ce on traziti nesto na AO-u sa samo jedan takmicarski mec posle tromesecne pauze? Ako nekome trebaju mecevi to je Nadal, zato se i nerviram. GS-ovi su mi najbitniji, a tamo bez pripremnih meceva nece nista da uradi.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Ako se Berer samoubije. Znaci rekao sam da ce necu nervirati sve do AO-a, ali ne mogu bre, ne mogu i ne mogu. Vidi od koga gubi, a jutros sam ga svrstio u najvece panjeve u povjesti ovog sporta. Ustvari to nije daleko od realnosti ali Nadal me razocarao danas. Ubio Boga u njega u prvom setu, i ondak naglo stane sa igrom...
                          Zvuci mi poznato
                          Ne nerviraj se Stefane, Berrera hoce a Rafi je to prvi mec posle duuuuge pauze bez pravog takmicenja. A i ne odgovara mu ovaj turnir, i prosle godine se mucio, koliko se sjecam
                          Samo da je on zdrav, vamos

                          Comment


                          • Bravo Rafa najjaci si
                            Ajde jos od nekog sto je 1500 mesto na rang listu izgubi i sve ce biti okej. Vamos vamos vamos, mrs u kurac
                            OVAKO

                            Comment


                            • Jel me zajebajes da je od ove ublehe izgubio
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Kako ce on traziti nesto na AO-u sa samo jedan takmicarski mec posle tromesecne pauze? Ako nekome trebaju mecevi to je Nadal, zato se i nerviram. GS-ovi su mi najbitniji, a tamo bez pripremnih meceva nece nista da uradi.
                                WOW, iskreno se nisam ovome nadao.

                                Jbg, Rafa je ime, tu je Sidnej i Oklend za WC, da odigra 2 meca ili da ide do kraja ali rizikuje jer nema odmora za AO.

                                Ali stoji cinjenica da Rafi trebaju mecevi, mora da uzme da igra nesto od ova 2 turnira ili je slaba vajda da uradi nesto na AO.
                                Last edited by thrillseeker; 06-01-15, 17:33.
                                "But Pascal what are you saying?"

                                Comment

                                Working...
                                X