Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li Isner tankira ili je van forme-ovo izdanje je bas neubedljivo .
    Thiem dobija ubedljivo i drugi set-6:3
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Na kraju će ispasti rutinska pobjeda Mayera a on 2/2 bp,a Borna 0/9
      Moram primjetiti zanimljive i smješne monologe Borne tokom meča,jbt tek mu je 18 godina,a već otišao na kvasinu

      edit: evo na kraju i 0-11 ,a bio je bolji tokom meča i izgubi ovako glupo
      Last edited by Mario Ancic; 22-05-15, 16:57.

      Comment


      • Mario šta očekuješ od Marina na RG-u?

        Comment


        • Originally posted by Weltschmerz View Post
          Mario šta očekuješ od Marina na RG-u?
          Ništ posebno,barem bi trebao doći do Mayera u 3 kolu ima prelagan ždrijeb dotamo,i to je to iako gledajući danas Mayera bio bi uvjeren da bi prošlogodišnji Čilić lagano ga dobio,ovako nemam pojma šta da očekujem,al ajde za razliku od mastersa na GS uvijek odigra više manje solidno,tako da postoji mali dio mene koji vjeruje da može doći do meča s Ferrerom i tu mu staje put

          Comment


          • Prošlogodišnji Čilić sa RG bi izbacio Ferrera ove godine, to je moje mišljenje.
            Čilića je prošle godine na mnogim turnirima Novak izbacivao i pored njegove dobre igre. Po meni moguće da bi Čilić i na Wimbldonu otišao da kraja da je uspeo nekako da pobedi Novaka.

            Comment


            • Originally posted by Weltschmerz View Post
              Prošlogodišnji Čilić sa RG bi izbacio Ferrera ove godine, to je moje mišljenje.
              Čilića je prošle godine na mnogim turnirima Novak izbacivao i pored njegove dobre igre. Po meni moguće da bi Čilić i na Wimbldonu otišao da kraja da je uspeo nekako da pobedi Novaka.
              Moje mišljenje je da bi s Ferrerom mogao biti barem 50-50 meč,sve ostalo stoji,ni prošle godine nije imao dobre rezultate na šljaci,ali bar je igra sličila na nešto,ovo u zadnje vrime je teški očaj,pogotovo kretanje koje je očajno,iskreno nebi me iznenadilo ni da fasuje odma od Hassea,ali valjda nije tolko loš

              Comment


              • Originally posted by Mario Ancic View Post
                Na kraju će ispasti rutinska pobjeda Mayera a on 2/2 bp,a Borna 0/9
                Moram primjetiti zanimljive i smješne monologe Borne tokom meča,jbt tek mu je 18 godina,a već otišao na kvasinu

                edit: evo na kraju i 0-11 ,a bio je bolji tokom meča i izgubi ovako glupo
                Bezvezno je izugbio, gotovo ceo mec bio bolji igrac , cinilo se mi se da je bilo i vise BP . Ali kad Mayera posluzi servs na svakoj ili servis viner ili as, pa onda debeo aut u sledecem poenu, a tek sreca sa necom.
                Bilo mi zao klinje, iako mu je stenjanje tokom poena u rangu sa Marcellovim.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Prva tiitula za Dominika
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Thiem
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kokinakis, Chung i Rublev igraju kvalifikacije za Kvins, sa tim da je Rublev dobio WC

                      Young gun Thanasi Kokkinakis targets Aegon Championships main draw at The Queen’s Club
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Chung izgubio od Monroa 2-0 u prvom kolu kvalifikacija u Hertogenbošu

                        Comment


                        • Žreb za Štutgart - http://www.atpworldtour.com/posting/2015/321/mds.pdf Biće zanimljiv turnir, jak žreb
                          Žreb za Hertogenboš - http://www.atpworldtour.com/posting/2015/440/mds.pdf

                          Comment


                          • Originally posted by wanderer View Post
                            Žreb za Štutgart - http://www.atpworldtour.com/posting/2015/321/mds.pdf Biće zanimljiv turnir, jak žreb
                            Žreb za Hertogenboš - http://www.atpworldtour.com/posting/2015/440/mds.pdf
                            Nadal-Rosol drugo kolo
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Nadal-Rosol drugo kolo
                              I ostatak žreba mu je jako tezak,Tomic,Monfa,pa Cilkan,ako nekako osvoji turnir mozda nesto i bude od njega na travi

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                I ostatak žreba mu je jako tezak,Tomic,Monfa,pa Cilkan,ako nekako osvoji turnir mozda nesto i bude od njega na travi
                                Aha, osvojice ga, malo sutra. Covjek ne moze na sljaci da osvoji titulu, ne pa na travi gde se raspada vec 3 godine za redom.
                                Ali nek igra, trebaju mecevi.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X