Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    (NE)MOGUĆA MISIJA

    Od 18:30 na stadion Turf Moor dolazi još jedna Londonski tim. Arsenal će biti protivnik Barnliju u 32. kolu Premijer lige.

    Forme:
    Burnley – DLLWLD
    Arsenal – WWWWWW


    Zadnji meč ove dvije ekipe:
    Arsenal 3-0 Burnley (Premier Liga, Novembar 2014)


    Gostujuća ekipa današnji meč, igrače bez povređenih:
    Serge Gnabry, Mikel Arteta, Jack Wilshere, Abou Diaby i Mathieu Debuchy(nisu 100% spremni za meč), Laurent Koscielny, Wojciech Szczesny, Alex Oxlade-Chamberlain

    Dok domaća ekipa igrače bez:
    Burnley: Kevin Long, Dean Marney, Ross Wallace, Steven Reid, Matthew Taylot


    Burnley (4-4-2): Heaton; Duff, Shackell, Tripper, Mee; Boyd, Arfield, Jones, Barnes; Vokes, Ings

    Arsenal (4-2-3-1): Ospina; Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Monreal; Coquelin, Ramsey; Ozil, Cazorla, Sanchez; Giroud

    Comment


    • #77
      Kakva najava idemo Arsenal, idemo derbi sezone
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #78
        Pošto se već tema vratila, pa volio bih da kreneno sve ispočetka.
        Ovom prilikom molio bih članove(da ih sada ne imenujem) da se manu omalovažavanje, vrijeđenja i ismijavanja što na moj račun, što na račun kluba jer svak ima pravo da navija za koga hoće. Jednostavno ne navija se za klub samo zbog rezultata odnosno istorije ima nečega i u onom drugom. Ako nekom smetam, a ima ih takvih sigurno, nek ne ulaze u ovu temu a i ne moraju da sa mnom komunicirati. Ne vrijeđam ja ođe nikoga, pa nemojte ni vi mene.
        Toliko i nadam se da ćete ovaj put postupiti drugačije.


        Comment


        • #79
          Ne smeju te ovi moji crveni pipnuti više imaju odma da stradaju testisi

          Krtola kakva je situacija i Čempionšipu vidim pri vrhu ste 4 boda manje od lidera
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • #80
            Originally posted by Lord Gangrena View Post
            Ne smeju te ovi moji crveni pipnuti više imaju odma da stradaju testisi

            Krtola kakva je situacija i Čempionšipu vidim pri vrhu ste 4 boda manje od lidera
            Ok ministre
            Yeah, zauzima drugo mjesto sa još 4-5 ekipa. Večeras vandredno kolo, pa ćemo viđeti, kako i šta. Al sve u svemu, ne gine nam barem baraž. I ako ne uđemo naredne godine u Premier Lige, nije smak svijeta.

            Comment


            • #81
              Sa pobjedom bi se odvojili koliko toliko od nekoliko timova, al ovako manje više sve isto, jer su takođe ekipe sa vrha kiksali. Na žalost remi, i to smo ga izvukli u 90 minutu. Naredna kolo East Lancashire derby. Burnley vs Blackburn Rovers.





              Tabela

              Comment


              • #82
                Dule puna podrška i čestitke na vraćanju teme u život, premda si malo prenaglio u reakciji kad je bila otvorena tema za moju Celtu. Lijepo je vidjet informacije i iz drugih engleskih liga, a pogotovo kad ih pišu simpatizeri istih. Ne treba sumnjati da ćeš temu držati živom!

                Comment


                • #83
                  Pa hvala na podršci.
                  Ehh da svi razmišljaju kao i ti

                  Još jednom hvala pa da se za koji godinu susretnemo u Europu

                  Comment


                  • #84
                    East Lancashire Derby



                    Highlights sa zadnje utakmice.


                    Koga zanima nešto više o ovom derbiju, može ođe da pročita.
                    East Lancashire derby

                    13:30
                    SPORT KLUB 1

                    Come On Burnley!

                    Comment


                    • #85
                      Bravo Daniiii!!



                      Comment


                      • #86
                        I kod mene se definitivno gleda , u neku ruku mi i drago što nema PL termin u 1 sat čisto da se isprati Čempionšip malo
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • #87
                          Pa šta da ti kazem no da uzivas u igri buduceg Premierligasa
                          Elem, neked ovi nizeligasi igraju bolji fudbal no vecina timova iz prve lige. Tako da, uzivaj

                          Comment


                          • #88
                            Pogled na gostujuće odnosno Barnlijove navijače!

                            [VINE]eVtzqnHdBU0[/VINE]

                            Comment


                            • #89
                              Pogledat će se ovaj derbi, em je derbi, em mi je Blackborn simpatičan još od kad je za njih nastupao Nikola Kalinić, hrv. reprezentativac. A još je veća draž kad je sa suprotne strane tim Dule Krtole.

                              Comment


                              • #90
                                Biće ođe Banova, imam neki osjećaj

                                Comment

                                Working...
                                X