Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon Bena Gibsona iz Mizbroa, Joe Hart je novi igrac Burnley.
    Ugovor potpisan na 2 godine. Transfer vrijedi 3.5miliona funti

    Last edited by Dule Krtola; 07-08-18, 11:04.

    Comment


    • Vydra, Bolasie, Rodriguez. Tri imena s kojima se povezujemo. Vidra je na liječničkom ako je vjerovati Derbyevim izvorima, dajemo novac + Wellsa na posudbu.
      Za ovu dvojicu još treba vidjeti, ali po mojoj slobodnoj procjeni mislim da ćemo barem jednoga dovesti.

      Comment


      • Matej Vydra novi igrac Barnlija.
        Ugovor na 3 godine. Dolazi iz Derbija.



        #Spavaslimirnopremierligo

        Comment


        • Originally posted by Dule Krtola View Post
          Ben Gibson( stoper) iz Mizbroa novi igrac Barnija. Odlicno pojacanje.

          Na 4 godine potpisao. 15 miliona funti tezak transfer.
          Najveci transfer u istoriji kluba. Ne hvalite se na temi. Kad si tu, kako se cita Burnley? Vidim, napisao si bArnli, na google pise bErnli, meni je logicno da je brnli, ali tako ne moze.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Nesto mi je gadno Brnli pisati i izgovarati.
            Barnli mi je nekako ljepse. Svjetski

            Sto se tice rekordnog transfera. Pa dobro. Fino. Pomjeramo granice. Imamo pomaka kao klub. Samo zalim u svemu ovome sto smo prodali malog Kina.
            Guramo naprijed. Sutra je novi dan. Ocekujmo jos vise, jos jace.

            Comment


            • Ja sam se cudio tom izgovoru jos kada su pomenuta imena klubova Barnli (FC Burnley) i Barnsli (FC Barnsley). Ne secam se ko je napravio iznenadjenje u nekom od kupova Engleske, znam da mi je to tad upalo u oci. Barnli mi je ipak logicnije od Bernli.

              Kakva su ocekivanja za ovu sezonu? Moze li se u TOP 10?
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Opstanak su moja ocekivanja.
                Nekako mi se cini da je svaka ekipa poput Barnlija nakon (preuspjesne)uspjesne sezone u narednoj ispala. Imamo Šon Dajša. Ko da imamo igraca od 100miliona. Tako da vjerujem u opstanak. Sve ostalo je bonus.
                Al inace od lige europe vec mnogo vise ocekujem. Sad idemo na Turke. Nismo nimalo dobro prosli. Ali ipak vjerujem u prolaz.

                Comment


                • Long-serving defender Ben Mee has delivered the Clarets another major boost ahead of the new Premier League campaign by signing a new contract to extend his stay at Turf Moor.

                  Mee – a mainstay of the Burnley set-up since joining the club in 2011 – has agreed a new three-year deal with the option of a further 12 months.
                  Odlična vijest. Ne mogu reći da sam to očekivao nakon što smo doveli Gibsona, ali svakako sam pozitivno iznenađen. Jedan od naših najboljih i najbitnijih igrača, a ovim produženjem definitivno postaje jedan od najvećih igrača kluba u ovom stoljeću. Tu je već sedam godina, a od odlaska iz Citya nije igrao ni za jedan drugi klub.



                  Burnley make Derby striker Matej Vydra signing number three.
                  Desetak milijuna, zasad bez odlaska Wellsa u drugom smjeru, ali ta opcija bi se mogla dogoditi malo kasnije (prozor za posudbe traje duže). Mislim da je transfer pun pogodak, napokon imamo kvalitetnog igrača koji može igrati iza napadača. Mislim da ćemo ga na upravo toj poziciji najviše koristiti, ali može poslužiti kao krilo ili kao klasični napadač. Dvije godine zaredom kupujemo najboljeg strijelca Championshipa, a prije tri smo ga sami imali (Gray).
                  Neće igrati par tjedana. Nije match fit, a Dyche je rekao da nema što raditi na terenu ni na klupi dok ne stekne zahtijevanu formu.

                  Comment


                  • Originally posted by Dule Krtola View Post
                    Samo zalim u svemu ovome sto smo prodali malog Kina.
                    Guramo naprijed. Sutra je novi dan. Ocekujmo jos vise, jos jace.
                    Kog briga za Keanea. Dobili smo trideset milijuna, a on je flopnuo u prvoj sezoni. Mlad je pa ima vremena da vrati formu, ali mi smo profitirali na tom transferu. Ionako je Mee srce obrane, on može bilo kojeg stopera prikazati boljim dok igra s njim u tandemu.

                    Originally posted by Ventspils View Post
                    Kakva su ocekivanja za ovu sezonu? Moze li se u TOP 10?
                    Ne očekuje se top 10 nego pozicije sredine ljestvice. Oko 12-15 mjesta, cilj je odigrati sezonu bez stresa odnosno bez uvlačenja u borbu za opstanak. Rekao bih da u ligi postoji barem pet klubova koji su u gorem stanju od nas.

                    Comment


                    • Lepo ste odigrali protiv dosta skupog, ali neuigranog Istanbula. To je ekipa na nivou Galatasaraja i Fenerbahcea. Srecno u revansu.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • FT 0:0
                        Rekao bih tipična naša gostujuća utakmica. Jako smo dobro odigrali u obrambenom dijelu. Mee i Tarkowski su bili odlični, a Hart je upisao dvije rutinske obrane koje bi mu trebale podići samopouzadnje. Taylor je bio u najvećim problemima jer je skoro svaki njihov napad išao preko njegove strane, ali na kraju je odigrao i više nego dobro. Nismo kreirali nijednu pravu akciju, ali smo imali dvije stopostotne prilike nakon prekida. Prvo je s peterca promašio Tarky, a kasnije je Hendrickov udarac obranio vratar.

                        Imamo šanse za prolaz, ali ako primimo vjerojatno smo gotovi.

                        Comment


                        • Comment


                          • Comment


                            • Može se reći na kraju realna podela bodova. Nisam gledao prvo poluvreme, kažu da ste bili mnogo bolji, opet mi mnogo bolji u drugom, tako da po bod za obe ekipe, verovatno najrealnije.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Poštena podjela bodova. Igrali smo odlično do negdje šezdesete minute kada su ušli Ings i Elyounoussi. Ubrzo nakon Soton je preuzeo inicijativu te su složili par poluprilika. Šteta što nismo iskoristili prilike iz prvog poluvremena, ali svakako sam zadovoljan bodom na koji bih i pristao prije početka tekme.

                                Mee i Tarkowski su stvarno odlični, bez pretjerivanja su jedan od najboljih stoperskih tandema lige. Mee je puno puta u ključnim trenucima blokirao udarace, a Tarky je imao dosta čišćenja. Hart je ponovno upisao nekoliko rutinskih, ali svakako važnih obrana.
                                Još jednom pohvale Hendricku na odlično odigranoj utakmici. Kad bi barem tako igrao cijele sezone...

                                Sviđa mi se ovaj Vestergard iz Sotona, bio je njihov najbolji igrač danas.

                                Comment

                                Working...
                                X