Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravio si da na sredini imamo 4 suplja mjesta. Doveli smo dvojicu.
    Tako da jos 1 za miran san

    Comment


    • Na kraju ništa od Grosickog
      Igrač je bio u Burnleyu i trebao je otići na liječnički, ali je Rennes u zadnji čas zahtjevao više novca kojeg uprava nije htjela izdvojiti. Treba se priznati da taj potez nije previše moralan pošto je svota bila prije određena, ali dosta amaterski potez naše uprava jer se čekalo do zadnjeg dana da se pošalje službena ponuda i uvjeren sam da bi klubovi našli neku sredinu i dogovor da su ispred sebe imali još koji dan. Velika šteta što nam ne dolazi, vjerujem da bi bio možda i najbolje pojačanje u ovom prijelaznom roku.

      Comment


      • Players who's left BFC during this window:

        Barton (Rangers) Free
        Gilks (Rangers) Free
        Jones (Sheff Wed) Undisclosed.
        Dyer (Burton) Free
        Taylor (Northampton) free
        Duff (retired)
        Ulvestad (Charlton) loan
        Long (Fleetwood) loan
        Jutkiewicz (Birmingham) loan
        Lafferty (Sheff United) loan
        Hennings (F.Dusseldorf) loan
        Anderson (Chesterfield) loan
        Smith (Vicenza) undisclosed.
        Agyei (Coventry) loan
        Dummigan (Oldham) nominal fee.
        Massanka (Morecambe) Loan
        Long (Fleetwood) Loan

        8 players left the club 9 out on loan

        17 players left this summer.

        Brought in:

        Defour (Anderlecht) £7.5M
        Hendrick (Derby) £10.5M
        Pope (Charlton) £1M
        Gudmundsson (Charlton) £2.5M
        Bamford (Chelsea) Loan
        Flanagan (Liverpool) Loan

        6 players came in two on loan

        Total spend: £21 Million.

        Comment


        • Kada primis gol iz zadnje prilike, iz zadnjeg suta i to u 95 minutu, svaka rijec je suvisna.
          Sve dobro sto je napravljeno sve nestane.
          Mec sa mnogo gorkim ukusom.


          Piiii

          Last edited by Dule Krtola; 10-09-16, 16:59.

          Comment


          • Jesi gledao? Ako jesi, složit ćemo se da je OK podjela bodova jer Hull je ipak imao dva zicera (mi nismo imali ni jedan) i još su vrlo lako mogli dobiti penal. Jest da je bolno dobiti gol ovako kasno, ali još jednom kažem - poštena podjela bodova. Žao mi je Meea, cijelu utakmicu odigra doktorski valjda 20 dobivenih zračnih duela, puno presječenih lopti i onda napravi ovako glup faul u zadnjim sekundama tekme. Defourov gol je fantastičan, kako ih je okrenuo
            Sljedeća protiv Leicestera iduću subotu.

            Comment


            • Kada primis gol u 95 jedino sto mozes reci da sreca nije bila na nasoj strani i nista vise.
              Eto nadam se sa ce nam se taj gol kad tad vratiti.

              Stvarno nam ovo ne treba protiv ekipe sa kojom cemo se boriti za optsanak. Ako mislimo da opastanemo, ovakve meceve moramo dobijati.

              Comment


              • Danas protiv Vodforda u 21h.
                Bez Greja.

                Sta ocekivati?!
                Iskreno i bod bi valjao.

                Al ako mislimo opstati ovakve meceve i protiv ovakvih ekipa ne smijemo gubiti da ne preceram kada kazem da moramo dobijati.

                Uzdam se u Dajša i njegovu magiju, kao protiv Liverpula.

                Comment


                • Defour

                  Comment


                  • Sjajno!!!!

                    Neocekivano da budem iskren.
                    Pobjeda koja otvara razmisljanje o tome da opstanak Barnlija nije nemoguc, pogotovo uz igru iz prvog poluvremena.
                    Ljetosnja pojacanja se znatno isplacuju. Takodje nova 4 5 1 formacija je interesantna jer mozda konacno imamo finu sredinu.

                    To je to.
                    Pobjeda.

                    Naredno kolo 2 okt. docekujemo Arsenal.

                    Last edited by Dule Krtola; 26-09-16, 22:42.

                    Comment


                    • Svi igrači Burnleya danas su odigrali odličnu utakmicu, a pogotovo ekipa koja je konstantno na udaru (Lowton, Marney i Boyd). Kao što sam prije rekao, dobar ulazak u utakmicu, pogotvo prvih dvadeset minuta u kojem smo pokazali najbolju igru ove sezone. Cijelo prvo poluvrijeme smo dominirali i lijepo koristili prostor na krilima. Zasluženo smo poveli iako treba reći da je Watfordova obrana bila ispod prosjeka i sa previše individualnih gluposti.
                      Drugo poluvrijeme nije najbolje počelo za nas. Watford je ubrzao i Deeney se našao u dobroj prilici koju je Heaton srećom obranio. Našli smo se u potpuno podređenoj situaciji iz koje nas je izvukao drugi gol (opet katastrofa reakcija nekoliko Watfordovih igrača). Kasnije smo se potpuno zatvorili i Watford nije mogao stvoriti nikakvu priliku sve do ulaska Successa koji je po meni strašan igrač i definitivno bi trebao biti dio početne postave.
                      Koliko god su igrači pickasto odigrali protiv Leicestera, danas je to bila potpuno druga priča. Konstantni presing na igrača s loptom, svaki igrač je pazio svog igrača i nije se dopuštalo da Watford napravi višak. Gudmundsson i Boyd su odigrali fenomenalno, viking pogotovo i to u oba smjera. Marney začuđujuće jako, jako dobar. Nekoliko lijepih uklizavanja i općenito defenzivnih reakcija, a čak mu je i distribucija lopte bila pristojna. Jedna od njegovih najboljih predstava u zadnje vrijeme. Hendrick također vrlo dobar, vidi se da može odnosno pokušava nanizati par igrača i tek onda gurnuti loptu. To mi se sviđa jer već dugo nismo imali igrača takvog karaktera. Vokes nije zabio, ali jako je pomagao u gradnji igre. Dobio je skoro svaki zračni duel i lijepo spuštao lopte do igrača u sredini. I za kraj MOTM - naravno Defour. Defenzivno odličan, puno puta je sam oduzeo loptu i dobro iznio. Upisao je dvije asistencije (ukupno 3 asistencije i gol) i definitivno je po viđenom fenomenalna kupovina.

                      Skočili smo na 13. mjesto, 4 boda od zone ispadanja ali tek sada slijedi pravi premierligaški raspored: Arsenal (H), Soton (A), Everton (H), ManU (A). Bio bih zadovoljan sa dva boda.

                      Originally posted by Dule Krtola View Post
                      Sjajno!!!!
                      Takodje nova 4 5 1 formacija je interesantna jer mozda konacno imamo finu sredinu.
                      Ja se nadam da će Dyche prilagođavati formaciju utakmici. Protiv Leicestera nije funkcioniralo, ali zato je danas bilo odlično. Vokes je napravio puno posla, jako lijepo je spuštao duge lopte koje forsiramo, a onda je ili Hendrick ili Defour iznosio. Ovo će vjerojatno biti formacija dok se Gray ne vrati, za dalje ćemo vidjeti. Ali Gray ne može igrati sam u napadu, to su valjda svi shvatili.

                      Comment


                      • Samo kako bi nam Barton valjao pored Defoura i Hendricka. Znaci, znaci aaaaaaaaa piiii jeb*m ti glupu upravu.
                        Piii piiiii piiii

                        Comment


                        • Originally posted by Dule Krtola View Post
                          Samo kako bi nam Barton valjao pored Defoura i Hendricka. Znaci, znaci aaaaaaaaa piiii jeb*m ti glupu upravu.
                          Piii piiiii piiii
                          Nije uprava mogla napraviti neko veliko čudo da ga zadrži. Sam je rekao da želi isprobati nešto novo, izrazio je želju za odlaskom i nije htio produžiti ugovor. Kapa do poda za prošlu sezonu gdje nam je bio najbolji igrač, ali pitanje je kakav bi bio na stepenici više. Zasad je u Rangersima blago rečeno flop pošto čitam da ni igrački nije pružio dobre partije, a ponovno je krenuo sa glupostima izvan terena. Defour i Hendrick su dobre zamjene i mislim da smo dobro pogodili sa tim transferima.
                          Last edited by ervi34; 27-09-16, 10:45.

                          Comment


                          • Nisam nešto u toku, samo vidim neka suspenzija za Graya. Šta je u pitanju??
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by legolas View Post
                              Nisam nešto u toku, samo vidim neka suspenzija za Graya. Šta je u pitanju??
                              Plasirao neku homofobiju po drustvenim mrezama pre nekoliko godina, pa je to sada izaslo u javnost i ove ga budale kaznile sa cetiri meca.

                              Comment


                              • "It's flattering when teams like Leicester come in but I am really happy here. The fans have been brilliant with me here, as have the manager and players. It's great when teams like that come in but I am quite happy. I won't be looking at Leicester in the Champions League thinking: ‘That could have been me' because I tend to think what will be, will be. Hopefully at some time in the future I will get to that level anyway. Leicester have done brilliantly and I will be supporting them because I was there on loan [in 2012-13] but I'm not disappointed I am not there."
                                -Michael Keane; source: Guardian
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X